Şimdi Ara

Iphone 4 Restore hakkinda ACIL yardim!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

oncelikle iphone4 4.1 02.10.04 bb li amerikadan alinma telefonum var. Restore yapmak istiyorum ama bunlarla ilgili konulari hic bilmiyorum, malumunuz abd de kullanirken bunlarla ilgili hic ihtiyac olmuyordu ama tr ye donunce bin bir turlu ugrasla karsilastim , daha once jailbreak i ogrenip bir yerdeki talimatlari deneyip uyguladim fakat basarili mi degil mi bilmiyorum. Bildiginiz gibi yakin zamanda gevey diye bir urun piyasaya cikti ve tum unlock bekleyenler rahat bi nefes aldi bende bu urunden alacagim, bende dedim madem bu gevey sorunumuzu halletti jailbreak falan zaten kullanmiyorum temiz bir versiyon olsun istiyorum. Simdi sormak istedigim bir kac soru sunlar

1- Restoreyi nasil yaparim ve bunu yaparken ayni versiyonu ve baseband i nasil korurum yani kisacasi yapmam gerekenler?

2- Restore yaptigimizda cihazimizdaki ucretli application lar iptal mi olucak veya tekrar aktarabilme sansimiz varsa nasil yapariz?

3- Bunlarin disinda bilmedigim seyler muhakkak vardir, yapmam gerekenler ve tavsiyeleriniz.

Forumu biraz inceledim fakat konularla ilgili pek bisey bulamadim aynisi varsa kusura bakmayin, simdiden yardimci olacak arkadaslara tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToReS333 -- 5 Nisan 2011; 15:19:16 >

• yardim edecek kimse yok mu arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToReS333 -- 4 Nisan 2011; 19:25:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.