Şimdi Ara

iPhone 4, iPad gibi Apple tasarımı A4 işlemcisini kullanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
7.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SpyWar

benim eleştirdiğim ve kendimden yola çıkarak anlatmak istediğim daha farklı birşey.sizinki tercihe giriyor, sen şundan şundan dolayı tercih edersin bense şu bu yok diye tercih etmem almam.bu yeni tele öne kamera koymasalar benim umrumda olmazdı çünkü gerek duymuyom yada kamerasınada bakmam ne koydularsa kabul ederim.ben ekranına, donanım özelliklerine, tasarımına bakarım, işletim sistemini saymıyorum o zaten ortada.

yani bunlar başka şey yukarda iphone ilk çıktığından beri nette dolaşan hikayeden maddeler başka şey.dediğim gibi adamlar daha eline iphone almamışken cihazı maddeler halinde yerin dibine sokup iş yaptıklarını sanıyorlar.

Benim de insanlara çevremdekilere anlatmaya çalıştığım şey bu işte. Özellikler uymaz almazsın yorumunu da öyle yaparsın. Ama Iphone'u almayan veya alamayan insan o yukardaki maddeleri sayıp telefonu takozmuş gibi göstermeye çalışıyor.

• Zevkler ve renkler tartışılmaz.Benim ı phone de begendigim tek özellik kaliteli ekranı ve tasarımı idi ve tabiki telefonun teknik alt yapısını en verimli şekilde kullanan işletim sistemi....
    lakin donanım olarak pekde iç açıcı degildi[kendi açımdan].
    Fakat 4. nesilde işler degişmiş gibi duruyor.Gps özelligi kullanılabilir ve multitasking olursa bence alınabilecek bir cihaz ayrıca ekran çözünürlügü ve 720p kayıt güzel yenilikler..tabiki birde fiyat önemli bir konu.ben o telefona o parayı verebilecek ekonomik imkana sahip degilim alırım bi samsung star işimi görür..Ülkemizde aç gezip ı phone taksidi ödeyen insanlar var bu kadar özenti olmaya gerek yok yeni telefon adama sınıf atlatmaz:)
    benim görüşlerim kısaca bu şekilde.. iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtylmz07

quote:

Orijinalden alıntı: kulu42

IPhon almamak icin 9 sebep.

Bunu yeni Iphon u inceleyen editörler yazmis.

1- En iyi anroid ve blackbarry telefonlardan daha pahali.
    2- Paylasilabilir wifi hot spots destegi yok.
    3- Flash destegi yok ve olmayacak.
    4- Multitasking yani ayni anda birden fazla programi calistirabilme özelligi yok.
    5- Cok kötu pil suresi.
    6- Kalitesiz kulakliklar (bunun icin para aliyor ama kalitesiz mal sunuyor)
    7- Kötu tasarim uzun sure kullanimlarda rahatsiz ve operatör baglantisi cok kötu.
    8- Bedava uydu navigatöru yok ki diger telefonlarin cogu bu hizmeti veriyor.
    9- Teknoloji de tekelesme standartin disinda bulunma. Iphon ve Iphod icin araclarda ve otellerde standart baglantilar ve istasyonlar uretiliyor.

Benim sahsi yorumum da yukardakiler gercekten dogru nerdeyse yari fiyata aldigim htc hero marka telefon Iphon #g ile karsilastirdigimda pil ömru, operratör baglantisi, ayni anda coklu program acma ve tasarim da daha iyi.

O kadar çok yanlış bilgi vermişsin ki şikayet etmek zorunda kaldım.

Flash dışında yazdıklarının hepsi yanlış, ki çoğu sitenin iPhone a özel uygulamaları sayesinde Flash eksikliği çok fazla hissedilmiyor.

iphon ve iphod nedir bu arada yav

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=419483

Pencereyi kapa ?

Niye sikayet ettin ya durup dururken Alinti yaptim yazdim. Benim yabanci dilim senin ki kadar kuvvetli degil onun icin ipod u iphod diye yazdim ayrica yazdiklarim tamamen dogru ve markaya camur atacak nitelikte degil. Adamlar devrim yapti cunku altyapilari saglam. Gucleri vardi kullandilar o kadar piyasada bir suru telefon var ondan daha iyi ve ucuz SE nin x10 nunu denedinizmi mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulu42 -- 8 Haziran 2010; 13:36:56 >

• iPhone 4, iPad gibi Apple tasarımı A4 işlemcisini kullanıyor
    Apple nin tasarlayip Samsung un uerttigi islemci yeni telefonda böyle göruluyor. (icini sökup bakmislar)
    Bu islemci ayrica grafikleride destekliyor ve uygulamalarin telefonun ekranina tam uyum saglamasina yariyor ve pil ömrunu %40 arttiracagi söyleniyor. Ayrica iphon da ki dahili antenler kenarinda ki metal cerceveye baglanmis bu da kablosuz baglantilarin kaliteli olmasi dusunulerek yapilmis. Gelince görecegiz bakalim simdilik iki yillik abonelik karsiligi abd fiyati 300 le 400 dolar arasi. yani toplam bizim parayla abonesi icinde 1400 1500 lira ve bize gelis fiyatida herhalde bir 2000 ini bulur.

• apple zaten geçmişteki machinetosh larda grafik destekli işlemciler kullanıyordu bu konuda tecrübeli özellikle 3d ve video düzenleme gibi programlarında pc ye göre daha iyi performans veriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

apple zaten geçmişteki machinetosh larda grafik destekli işlemciler kullanıyordu bu konuda tecrübeli özellikle 3d ve video düzenleme gibi programlarında pc ye göre daha iyi performans veriyordu

Aslinda cok mantikli hem islenci hem de ayri bir grafik islemcisi hem hizi dusurur hem de enerji harcanmasini cogaltir. Ilk telefonda zaten sikayetler hep kisa pil ömruydu ve telefonun her yerde cekmemesiydi. A4 islemci ile pil ömru uzatilmaya ve cerceyi tamamen metal yapip antenleride buna baglayarak cekisi kuvvetlendirmek istemisler yanliz arkasinin parlak plastik olmasi yuzunden cabuk cizilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulu42

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

apple zaten geçmişteki machinetosh larda grafik destekli işlemciler kullanıyordu bu konuda tecrübeli özellikle 3d ve video düzenleme gibi programlarında pc ye göre daha iyi performans veriyordu

Aslinda cok mantikli hem islenci hem de ayri bir grafik islemcisi hem hizi dusurur hem de enerji harcanmasini cogaltir. Ilk telefonda zaten sikayetler hep kisa pil ömruydu ve telefonun her yerde cekmemesiydi. A4 islemci ile pil ömru uzatilmaya ve cerceyi tamamen metal yapip antenleride buna baglayarak cekisi kuvvetlendirmek istemisler yanliz arkasinin parlak plastik olmasi yuzunden cabuk cizilebilir.

iphone 4'ten bahsediyorsanız arkası plastik değil, cam.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.