Şimdi Ara

iphone 4 ios 5.1.1 untethered JB'den ios 6.1.3 untethered JB'ye yükseltmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 4 ios 5.1.1 untethered JB'den ios 6.1.3 untethered JB'ye yükseltmek istiyorum. Nasil yapabilirim?

p0sixspwn-v1.0.8 indirdim ama calistirdigimda su uyariyi aliyorum:
    (Cydia'yi actigimda en altta iPhone 3.1, ios 5.1.1, Cydia 1.1.16 (tr-tr) yaziyor.)

iphone 4 ios 5.1.1 untethered JB'den ios 6.1.3 untethered JB'ye yükseltmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vita Es Muorte -- 3 Haziran 2015; 10:17:37 >

• 6.1.3 SHSH kaydın olması lazım. Sonra onu 6.1.3ün .ipsw dosyasına gömüp cihaz DFU modunda iken shift + restore yaparak yüklemen gerekir. Dediğimden hiçbir şey anlamadıysan o zaman iOS 6 yükleyemezsin demek oluyor. En azından untethered yükleyemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OsbourneReynolds kullanıcısına yanıt
    6.1.3 SHSH kaydim yok. SHSH kaydi olmadan tethered yükleyebilir miyim? Cünkü tethered yükledikten sonra Cydia'da p0sixspwn eklentisi ile untetherede dönüsebiliyormus.
  • Vita Es Muorte kullanıcısına yanıt
    Yüklersin. Ama jailbreak tethered olmaz, telefon tethered olur. Yani birşey olur da telefon kapanırsa vb. bilgisayar olmadan tekrar açamazsın. Ayrıca bu yolla yüklenen iOS sürümlerine p0sixpwn untethering de yapılamaz. SHSH kaydı gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.