Şimdi Ara

IPHONE 4 /GALAXY S3 MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar 15 gun içersinde telefon alacağım sizce ıphone 4 mu galaxy s3 mu daha önce htc relefonum vardı ızden tavsiye bekliyorum saygılar...

• iphone 4 de tek çekirdekli işlemci var. 512 mb ram var. Açıkça söylemek gerekirse bu sistem artık çağ dışı kaldı.
    S3 mini de bile çift çekirdekli işlemci + 1 gb ram var.
    İphone alacaksan en az 4s almalısın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 ve Iphone 4 veya 4s aynı kategoride telefonlar değil. Ekran boyutları arasında ciddi fark var, belki ekran boyutu yakın olan S3 mini karşılaştırılabilir.
    En güzeli internetten aşağıdaki gibi bir kaç siteden karşılaştırma yaptırıp istediğin özelliklere göre kendin değerlendirmen.
    http://versusio.com/tr/samsung-galaxy-s3-mini-vs-apple-iphone-4s-16gb
  • En azından İphone 4s daha iyi giderdi diye düşünüyorum. Eğer 4 ile s3'ü karşılaştırıyorsanız ben s3 tercih ederdim.
  • İphone 4 Le Galaxy S3 Kıyaslaman Biraz Saçma Olmuş Arkadaşın Dediği Gibi Birinde Tek Çekirdek İşlemci Diyerinde 4 Çekirdek İşlemci Birinde 512 Ram Diyerinde 1 GB İphone 4 Bayağı Eskidi Hadi 4S Kıyaslasan Tamam Ama Bu Seçimde Galaxy S3 Al
  • elinde çok fazla iphone aparatı varsa veya app store'dan paralı çok fazla uygulama aldıysan, o zaman iphone 4/4s alabilirsin.
    Şu an iphone 5'den başka apple telefonu alınmaz.
    iphone 5'e ise bizim ülkeden alınmaz.
    S3 alabilirsin, samsung galaxy nexus alabilirsin, nexus 4 alabilirsin, htc one alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence İphone derim işlemcisi rami düşük olsada.Ben kücücük ekrani olan Galaxi gio ekranini kirdiysam S3 kirmak daha kolay benim icin.Kirildigi an ekran 500 tl çok kötü olir acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy 3 le iphoıne 4 karşılaştırılır mı arkadaşım .şaka gibi ya:S
  • Iphone 4 bencmark testleri oyun testleri isinma testleri gibi testlerde galaxy s2 yi bile gecemiyor. Eger s3 almak istiyorsan nexus 4 e de goz at derim. Hemen hemen ayni fiyat ve nexus 4 tum guncellemeleri alacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

İphone 4 Le Galaxy S3 Kıyaslaman Biraz Saçma Olmuş Arkadaşın Dediği Gibi Birinde Tek Çekirdek İşlemci Diyerinde 4 Çekirdek İşlemci Birinde 512 Ram Diyerinde 1 GB İphone 4 Bayağı Eskidi Hadi 4S Kıyaslasan Tamam Ama Bu Seçimde Galaxy S3 Al

kardeşim neden saçma olsun gönlüm ıphone 4 e gıdıyor ama hata yapmak ıstemediğim için kıyaslama yapayım dedim kötümü yapmışım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanakattak

quote:

İphone 4 Le Galaxy S3 Kıyaslaman Biraz Saçma Olmuş Arkadaşın Dediği Gibi Birinde Tek Çekirdek İşlemci Diyerinde 4 Çekirdek İşlemci Birinde 512 Ram Diyerinde 1 GB İphone 4 Bayağı Eskidi Hadi 4S Kıyaslasan Tamam Ama Bu Seçimde Galaxy S3 Al

kardeşim neden saçma olsun gönlüm ıphone 4 e gıdıyor ama hata yapmak ıstemediğim için kıyaslama yapayım dedim kötümü yapmışım ?

Gönlünüz Neye Gidiyorsa Onu Alın Sonradan Pişman Olmayın Bence Ozaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kanakattak

quote:

Gönlünüz Neye Gidiyorsa Onu Alın Sonradan Pişman Olmayın Bence Ozaman

teşekkürler

• iphone 4 kullandım sattım s3 aldım şuan s3 üm var güzel telefon çözünürlük fln ama gerçekten büyük bazen otobüste fln zorlanıyorum mesaj yazarken tek el kontrolu zor o yüzden satıp 4s almayı düşünüyorum gerçekten çok sağlam ve karizmatik duruyo 4s tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

iphone 4 kullandım sattım s3 aldım şuan s3 üm var güzel telefon çözünürlük fln ama gerçekten büyük bazen otobüste fln zorlanıyorum mesaj yazarken tek el kontrolu zor o yüzden satıp 4s almayı düşünüyorum gerçekten çok sağlam ve karizmatik duruyo 4s tavsiye ederim.

teşekkürler dikkate alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.