Şimdi Ara

iphone 4 dün aldım bugün camı kırıldı ne yapmalıyım:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
9.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha dün vodafone dan iphone 4 aldım az önce düştüelefon elimden daha garantisini bile arayıp işletmeden brightstar bildiğiniz gibi ne yapmalıyım sizce nasıl karşılatabilirim bunu garanti kapsamında :/ yada olur mu öylebişey

• geçmiş olsun umarım garanti karşılar ama ne yazık ki sorunun cevabını bilmiyorum
  • Çok geçmiş olsun,garantiden değişeceğini hiç sanmıyorum anca büyük bir mebla para isterler telefonu sıfırlarlar.
  • Gecmis olsun. Garanti konusunu bende bilmiyorum.
  • kardeş bu iphone4 lerin genel sorunu. Amerika da bi adam kızına aldığı telefonu 1 metre mesafeden yere düşürmüş ve aynen sendeki gibi camı kırılmış. Adam şuanda apple ile mahkemelik ve çok inatçı bu konuda eğer o davayı kazanırsa ekran sorunu garanti kapsamında değerlendirilecek ama şuan sarf malzemeye girdiğinden üzülerek söylüyorum garanti dışındasın. sen dediğim konuyu bi araştır bence...
  • anladım sıfırlasınlar hiç sorun değil ama garanti kapsamında olmadığını öğrendim de . garantiden çıkıyo falan yok dimi cihaz :S ?
  • Amerikadaki dava biraz hava gazi . onu kazanmasi gibi bir durum olmasi zor. istedigi kadar inacti olsun. Hangi elektronik alet olursa olsun, celik bile dusunce eziliyor, hangi telefonu birakirsaniz birakin illaki kirilacak bir acisini bulursunuz. iphone da kosesi ustu veya direkt ekrani ustune duserse buyuk ihtimalle dususu kurtarir, ancak belli bir aci ile yere dustugunde kirilir. tum cam bardaklar da garanti kapsamina alinsin kirilmaya karsi madem baslamisken.

gecmis olsun, ancak garanti kapsaminda sadece iscilik ucreti alinmaz, degistirilen parca parasi musteriden istenir. garantinin bu durumda isleyisi konusunda garanti sartlarindaki kisimlara bakin, bu tip hasarlarda urunler genelde garanti disi birakilir, bu durumda iscilik de istenebilir. parasi ile degisimi kabul etmez iseniz disarda da degistirtebilirsiniz ve teknik servisten cok daha ucuza maal olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 6 Şubat 2011; 20:52:28 >
  • dün alıpta bugun elinizden dusmesi kırılması cok garip geliyor.cok dikkat etmelisiniz.ben 3 ay oldu.telefon elimden yarım mm kaymadı. cift tarafı cam olan bir tel kullanıyorsunuz azıcık dikkat.
  • zaten dikkat etmeye çalışırken oldu :/
  • telefonu garantili almissiniz yarin bence ilk olarak kasko yaptirin sifir oldugu icin hemen yaparlar kaskodanda yararlanabilirsin bence
  • kullanıcı hatası garanti kapsamı dışıdır..Garanti kullanıcı hatalarını karşılayacak olsa bir telefona beş telefon fiyatı çekerler her ihtimali düşünerek..
  • Sırf bu kırılma mevzusundan dolayı swithceasy vulcan kullanıyorum..telefon 10 Takla atiyo,düşüyor,carpiyo..en ufak bisi yok:).çok çok gecmis olsun arkadasım ama garantiye sokmazlar.
  • Çok geçmiş olsun garanti kapsaminda olmamasi sasirtici bende garantisiz kullaniyorum cok dikkat ediyorum.Demekki garantili olsada dusurmemek gerek.
  • 3gs de başıma gelmişti
    230 tl ye değiştiriyo genpa
  • Öncelikle geçmiş olsun...
    Geçen hafta içinde bnm cihazda uçtu, telefon havada parende atarak süzülürken o an film şeridi gibi gözümden geçti...
    Sonra 3 metre uzağıma güm diye düştü, dedim arka taraf paramparça oldu ya da çatladı.
    Ama hiç bir şey yok, baya sağlam olduğunu düşünüyorum...

Genpa'nın değiştirdiğine ben de şahit oldum, tavsiye ederim...
  • vodofonedan alınca cihaz ne garantisi oluyor adam kvk demıstı ama?
  • Çok geçmiş olsun bende ilk 3G yi alınca suya gömüldü ama sonradan bişey olmadı tekrardan büyük geçmiş olsun inşallah garantiye girer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimijimix

vodofonedan alınca cihaz ne garantisi oluyor adam kvk demıstı ama?

Teleservice garantisinde oluyor
  • evet geçmiş olsun umarım garantiye girer, kötü olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: jimijimix

vodofonedan alınca cihaz ne garantisi oluyor adam kvk demıstı ama?

Teleservice garantisinde oluyor

tesekkurler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.