Şimdi Ara

iPhone 4 bir anda kapandı ve açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ios 7 yüklü iphone 4 sahibiyim. yaklaşık 1 saat önce telefon öylece dururken elime alıp tuş kilidini açmaya kalkıştığımda sistem bir anda dondu ve kapandı. home+power muhabbetini denedim. her hangi bir tepki yok telefonda.fakat telefonu şarza takınca elma logosu geliyor bir kaç dakika durup kapanıyor ve tekrar açılıyor.
    fakat hiç bir şekilde ilersine gitmiyor. itunes'a bağladım recovery modda restore etmek istediğimde telefonu ios 7 yi indirirken problem veriyor. arkadaşlar gözünüzü seveyim bi yardım edin problem donanımsal mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man in the box -- 23 Aralık 2013; 19:04:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the box

Arkadaşlar ios 7 yüklü iphone 4 sahibiyim. yaklaşık 1 saat önce telefon öylece dururken elime alıp tuş kilidini açmaya kalkıştığımda sistem bir anda dondu ve kapandı. home+power muhabbetini denedim. her hangi bir tepki yok telefonda.fakat telefonu şarza takınca elma logosu geliyor bir kaç dakika durup kapanıyor ve tekrar açılıyor.
    fakat hiç bir şekilde ilersine gitmiyor. itunes'a bağladım recovery modda restore etmek istediğimde telefonu ios 7 yi indirirken problem veriyor. arkadaşlar gözünüzü seveyim bi yardım edin problem donanımsal mı acaba?

Cihaziniz jailbreaklimi acaba ?
    Cunku benimde iphone 4 um jailbreakliyken oyle bir hata vermisti bende hemen cihazi dfu ile restore etmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetkadioglu

quote:

Arkadaşlar ios 7 yüklü iphone 4 sahibiyim. yaklaşık 1 saat önce telefon öylece dururken elime alıp tuş kilidini açmaya kalkıştığımda sistem bir anda dondu ve kapandı. home+power muhabbetini denedim. her hangi bir tepki yok telefonda.fakat telefonu şarza takınca elma logosu geliyor bir kaç dakika durup kapanıyor ve tekrar açılıyor.

Cunku benimde iphone 4 um jailbreakliyken oyle bir hata vermisti bende hemen cihazi dfu ile restore etmistim.

Hayır abi jailbreakli değil. telefon şuan usb den bağlı bilgisayara,elma logosu geliyor bir dakika sonra falan kapanıyor sonra yine geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismetkadioglu

quote:

Hayır abi jailbreakli değil. telefon şuan usb den bağlı bilgisayara,elma logosu geliyor bir dakika sonra falan kapanıyor sonra yine geliyor.

Hata kodu olarak ne veriyor peki
    (Tahmin ediyorumki 6 dir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herhangi bir hata kodu almıyorum.Telefonu şarza veya usbden pc bağlamadığımda hiç bir tepki yok ne elma logosu nede başka bir şey. fakat bağladığımda da elma logosu geliyor ve takılıyor. acaba batarya ile ilgili bir problem midir?
  • Cihazı DFU moda alıp restore etmelisiniz. İnternetten araştırın isterseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.