Şimdi Ara

iPhone 4: AppStore'un Update Bolumu Guncellenmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, azonce AppStore'dan update bolumune girdim ve farkliliklar oldugunu gordum.

• yukarıya purchase kısmı falan gelmiş,bilgilendirme için teşekkürler
  • Ne saçma yapmışlar ya önceden yüklediğim sildiğim bütün uygulamalar görünüyor:)

Edit: itunes 10.3 çıktı görünüyor itunes'ı açınca sağ tarafda Purchase kısmı var ona tıklayınca itunes 10.3 indirin diyor ama henüz siteye yüklenmemiş site açılınca 10.2.2 görünüyor arkadaşlar. Demekki yeni iOS yolda:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz77 -- 7 Haziran 2011; 0:37:18 >
  • güzel olmuş aslında İtunesdan purchase history'den bakılıyordu ama uğrastırıcıydı şimdi hesabımı kullanan arkadasımın neler indirdiğini direk telefondan görebiliyorum
  • herhangi bir değişiklik göremiyorum versiyon ilemi ilgili acaba güncelleme?
  • Cok gereksiz birsey, sadece satinaldiklarimiz olsa neyse oyunların puan icin yönlendirdiği tüm free ve aptal appler görünüyor onları silmemiz mumkunmu acaba?
  • Ciddeb iyi olmus 4.3.3 apstore'da updates sekmesinde ustte gosteriyor purchased'i.
    İlk yukledigim uygulama Facebook'mus
  • Arkadaşlar iyi de bence hiç güzel olmamış bir sürü ıvır zıvır uygulama yüklüyoruz bunun içinde çocukların kullanmaması gereken uygulamalarda var. Bu şekilde gizlilik ihlali yapılmış oluyor resmen. Apple'ın forumunda bir sürü konu açılmış bu şekilde. Purchased History silmenin bir yolunu koymaları gerekiyor en azından değilmi?
  • gayet kötü olmuş evet 4.2.1 versiyon ve 02.10 baseband ım ve geveyim ile mutluyum versiyon güncellemeyi düşünmüyorum..
  • Telefonumdan app storeye girdiğim zaman hepinizin bildiği gibi en alt sağda updates bölümü var ona tıklayınca purchased çıkıyor onada tıklayınca önceki yüklediğim applicationların isimleri çıkıyor.(zamanında yükleyip sildiğim applicationların bile isimleri çıkıyor) O geçmişi silmem mümkün mü ? Şimdiden teşekkürler..
  • Bu özelliğin yeni sürümle bir alakası varmıdır peki sizce?
  • Yeni konu acicaktim simdi gezerken gordum.
    Apple forumlarinda insanlar cildirmislar silme yontemi olmadigi icin.
    Ne yapicaz peki simdi?
  • Silme yontemi varmi acaba?
  • SS koyun bizde gorek fakiriz 4 alamadik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.