Şimdi Ara

iphone 4 acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar herkeze şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlar elimde iphone 4 var yurt ici cihaz telefonu .6.1.3 yükseltirken elektirikler kesildi ve yarıda kaldı tekrar pc bağladım i tunes modda kalmış her işlemi yaptım host dosyası irep güncellme yapamadım hatalar aldım belirli başlı interneten yazılara baktım o adımlarla ilerledim işimden dolayı ilgilenemedim son zaman telefoncuya verdim izmir alsancakta ve adam telin bordu yanmış dedi

benim sorum şu yanan bort i tunes modda resim cıkarırmı

dfu mod gece biliyor yani bazı tepkiler normal irep olsun rendow olsun teli görüyor

sizce sorun bort olabilirmi jarj aleti cin değil bu arada herşey orjinal

• güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih1706

merhabalar herkeze şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlar elimde iphone 4 var yurt ici cihaz telefonu .6.1.3 yükseltirken elektirikler kesildi ve yarıda kaldı tekrar pc bağladım i tunes modda kalmış her işlemi yaptım host dosyası irep güncellme yapamadım hatalar aldım belirli başlı interneten yazılara baktım o adımlarla ilerledim işimden dolayı ilgilenemedim son zaman telefoncuya verdim izmir alsancakta ve adam telin bordu yanmış dedi

dfu mod gece biliyor yani bazı tepkiler normal irep olsun rendow olsun teli görüyor

Telefon artık çöp
    Garantisi varsa garantiye gönderin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: melih1706

merhabalar herkeze şimdiden teşekkür ederim

2 yil once ayni sey ipod touch i min basina gelmisti malesef ve board yanik demislerdi yenisiyle degistirmistim 200 dolar civari bisey verip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pardon eksik okumusim itunes resmi cikiyo demissin. Benim ipod da hic tepki olmuyodu. Bence kurtarilbilir resim cikiyosa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon neden cöp anlatırmısın bana i tunes modunda kaldı desem yinemi cöp diyecektin saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.