Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

arkadaşlar ip4 ilk aldığım sürümüyle duruyor.itunese takınca sürümü güncellemek istiyor ayrıca safari 5 ve bir program daha güncellenecekmiş.acaba güncellesem tele birşey olurmu paranoyası var.güncelleyen vvarmı aranızda?tel türkcell tim çıkışlı.

güncelleyenler var ama şikayetler de peşinden geliyor kapanma sorunu varmış bir arkadaş öyle demişti biraz daha beklemekte fayda görüyorum.
  • Arkadaşlar yakın zamanda itunes e usa dan nasıl kayıt yapılır resimli anlatımını yapıp ana sayfaya koyucam. Şuan çok yoğunum müsait olursam bugün yetiştirmeye çalışıcam bilginiz olsun
  • Arkadaşlar Konumuz Üst Konu Oldu Hayırlı Olsun
  • hayırlı olsun...

paylaşımların devamını diliyoruz... güzel konu. eline sağlık.

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar Konumuz Üst Konu Oldu Hayırlı Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpman

hayırlı olsun...

paylaşımların devamını diliyoruz... güzel konu. eline sağlık.

quote:

Arkadaşlar Konumuz Üst Konu Oldu Hayırlı Olsun

tşk ederim. Devamı gelecek inşaallah takibe devam
  • Arkadaşlar Game Center hakkında açıklama da eklendi bilginize..
  • su appstora bir üye omayı beceremediim ilk defa kullanıyorum bu telefonu baya zor ilk başlayanlar için kullanmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

su appstora bir üye omayı beceremediim ilk defa kullanıyorum bu telefonu baya zor ilk başlayanlar için kullanmak

nerede takıldın yardımcı olalım
  • appstora girdim free uygulamaya bastım yeni hesap dedim türkiyeyi seçtim sonra işte email falan girdim next dedim telefon kaldı öyle 2-3 dakka ieri sayfaya geçmedi bende çıktım yeniden yeni hesap aç dedim bi safta geldi üstte next allta cancel altnda falan geri çıktım şimdi appstore dayım free yeni hesap deyince öyle sayfa gelmesini bekliyor bişey gelmiyor
  • bide ahmethocam bu tel her aramdan sonra kartvizit göndereyim mi diyor onu nasıl kapıyorduk geçen bir arkadaş konu açmıştı ama bulamadım şimdi appstore giriş yap dedim maille şifreyi yazdım indireceğim free uygulama gözüktü bekliyorr diyor.

appstore işini hallettim şimdi sıra bu kartvisit kapatmada yok mu bilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 8 Aralık 2010; 15:01:22 >
  • erhan hayırlı olsun sonunda kavuştun demek, istersen yeni başlayanlar için adım adım anlatımlar yapılduguwww.iphoneturkey.biz adresine bir bak istersen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

erhan hayırlı olsun sonunda kavuştun demek, istersen yeni başlayanlar için adım adım anlatımlar yapılduguwww.iphoneturkey.biz adresine bir bak istersen...

çok sağol bende orayı takip ediyorum şimdilik alışmaya çalışıyorum ama şu her görüşmeden sonra kartvizit bişey diyor anlamadım neyin nesi iptal demekten bıktım

bu arada arada bir appstore 1 saniye bile değil gidip geliyor sizdede oluyor mu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 8 Aralık 2010; 15:47:47 >
  • "Kredi Kartsız Apple ID Oluşturma" anlatımı anasayfaya eklenmiştir
  • allah razı olsun çok güzel bir paylaşım olmuş bayagı emek harcamışsın teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

allah razı olsun çok güzel bir paylaşım olmuş bayagı emek harcamışsın teşekkürler.

Tşk ederim Allah (Celle Celalühü) Senden de razı olsun inşaallah amin :D
  • İphone kullananların en büyük çilesi hakkında bende bir konu açdım belki paylaşmak iştersin ana sayfada..

http://forum.donanimhaber.com/m_45068488/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45068488
  • quote:

bide ahmethocam bu tel her aramdan sonra kartvizit göndereyim mi diyor onu nasıl kapıyorduk geçen bir arkadaş konu açmıştı ama bulamadım şimdi appstore giriş yap dedim maille şifreyi yazdım indireceğim free uygulama gözüktü bekliyorr diyor.

Bu servis operatör tarafından ücretlendirilir. Kapatmak için Ayarlar=>Telefon=>Sim Uygulamaları=> Kartvizit => Servis Açık yazıyor tıkla üstüne kapanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

İphone kullananların en büyük çilesi hakkında bende bir konu açdım belki paylaşmak iştersin ana sayfada..

http://forum.donanimhaber.com/m_45068488/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45068488

Güzel konu ilk güncellememde eklicem
  • quote:

quote:

bide ahmethocam bu tel her aramdan sonra kartvizit göndereyim mi diyor onu nasıl kapıyorduk geçen bir arkadaş konu açmıştı ama bulamadım şimdi appstore giriş yap dedim maille şifreyi yazdım indireceğim free uygulama gözüktü bekliyorr diyor.

Bu servis operatör tarafından ücretlendirilir. Kapatmak için Ayarlar=>Telefon=>Sim Uygulamaları=> Kartvizit => Servis Açık yazıyor tıkla üstüne kapanacak.

hay allah razı olsun ya konunun başındaki uygulamalar hep jb cihazlar içinmiş en güzel olanlar acaba bendemi yapsam nasıl olacak tam bilmiyorum ama cihaz 4.1 42.hafta üretmi.
  • quote:

quote:

quote:

hay allah razı olsun ya konunun başındaki uygulamalar hep jb cihazlar içinmiş en güzel olanlar acaba bendemi yapsam nasıl olacak tam bilmiyorum ama cihaz 4.1 42.hafta üretmi.

Amin kardeşim senden de inşallah. Ana sayfada Nhakan ın anlatımı var ben oradan yaptım sorunsuz istersen bir gözat :D takıldığın noktada buradayız.
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.