Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün öğlene doğru vodafone kontratlı iphone 4 16 gb cihazımı aldım.

aslında cep shoplarda var ama herkese vermiyorlar. ben alırken 4-5 kişi sordu ama cihaz yok dediler. ben 32'lik alacaktım, ne zaman geleceğini bilmiyoruz diyince 16 gb aldım.

cihazla birlikte işime döndüm, 2 saat sonra cep shop beni aradı ne derse begenirsiniz. 32 gb bugün kargoya verilmiş, çarşamba günü elimizde olacak , bu hatadan dolayı özür dileriz falan filan. sinir oldum ya. ama neyse, eger hanıma verebilirsem bu 16 gb'ı ben 32 gb alacam. yoksa bunla devam.
    vardır bi hayır bu işte de... microsim de almayı unuttum cihazı jelatinden çıkarmadım daha :) heyecan dorukta şuan inanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

sayfa çok güzel olmuş elinize sağlık.

Tşk ederim ama Sayfanın ilk kurucusu sizsiniz sizlerede teşekkür etmemek olmaz.

İlk sayfayı kurduğunuz ve ilk bilgileri bizlere verdiğiniz için size çok çok tşk ederim [
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan_s

bugün öğlene doğru vodafone kontratlı iphone 4 16 gb cihazımı aldım.

aslında cep shoplarda var ama herkese vermiyorlar. ben alırken 4-5 kişi sordu ama cihaz yok dediler. ben 32'lik alacaktım, ne zaman geleceğini bilmiyoruz diyince 16 gb aldım.

cihazla birlikte işime döndüm, 2 saat sonra cep shop beni aradı ne derse begenirsiniz. 32 gb bugün kargoya verilmiş, çarşamba günü elimizde olacak , bu hatadan dolayı özür dileriz falan filan. sinir oldum ya. ama neyse, eger hanıma verebilirsem bu 16 gb'ı ben 32 gb alacam. yoksa bunla devam.
    vardır bi hayır bu işte de... microsim de almayı unuttum cihazı jelatinden çıkarmadım daha :) heyecan dorukta şuan inanın.

Hayırlı olsun kardeş. İnsaallah sorunsuz günler geçirirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ding0

@corova

Sorunun çözülür inşallah bakalım ne cevaplar gelecek buraya yazarım.

İlgin için yeniden teşükker ederim kardeşim. Mesele serif61 sayesinde halledilmiştir.. : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: corova

quote:

Orijinalden alıntı: Ding0

@corova

Sorunun çözülür inşallah bakalım ne cevaplar gelecek buraya yazarım.

İlgin için yeniden teşükker ederim kardeşim. Mesele serif61 sayesinde halledilmiştir.. : )

İyi geçmiş olsun. Nasıl çözdüğünü burayada yazar mısın bizde öğrenmiş oluruz.
  • Arkadaşlar Popüler Program listesine yeni isimler eklendi gözden geçirmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar Popüler Program listesine yeni isimler eklendi gözden geçirmenizi öneririm.

tam bende onu söyliyecektim daha yararlı program varsa eklerseniz iyi olur diye:D ağzımdan aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

Arkadaşlar Popüler Program listesine yeni isimler eklendi gözden geçirmenizi öneririm.

tam bende onu söyliyecektim daha yararlı program varsa eklerseniz iyi olur diye:D ağzımdan aldınız

ehehe :) Sürekli tarıyorum interneti daha birçok bilgi daha eklicem kısmet olursa :)
  • bide şu uygulamaların yanına sadece jb yapınca çalışankları eklersen sevinirim yanına jb koysan yeter en azından bizde bilelim bir süre jb siz kullanıcaz sana zahmet olmazsa tabi
  • quote:

bide şu uygulamaların yanına sadece jb yapınca çalışankları eklersen sevinirim yanına jb koysan yeter en azından bizde bilelim bir süre jb siz kullanıcaz sana zahmet olmazsa tabi

Neden jb sizde çalışıyor. Ben yazıyorum isteyen ücretini verir isteyen vermez jb yapar kullanır buna karışmam. Oyunu görmeleri yeterlidir.
  • sevgili iphone4 sahipleri biraz önce,
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=45019200
    burayı okudum sizler iphone'da bu bedava konuşmayı kullanıyormusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 6 Aralık 2010; 20:36:06 >
  • quote:

quote:

bide şu uygulamaların yanına sadece jb yapınca çalışankları eklersen sevinirim yanına jb koysan yeter en azından bizde bilelim bir süre jb siz kullanıcaz sana zahmet olmazsa tabi

Neden jb sizde çalışıyor. Ben yazıyorum isteyen ücretini verir isteyen vermez jb yapar kullanır buna karışmam. Oyunu görmeleri yeterlidir.

yok onu demek istemedim sadece jb ile kullanılan programlar varya appstore da olmayanlar onlardan bahsetmiştim

• çok güzel bir stress test
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

sevgili iphone4 sahipleri biraz önce,
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=45019200
    burayı okudum sizler iphone'da bu bedava konuşmayı kullanıyormusunuz.

ben skype yi kullanıyorum zaten görüştüğüm herkeste yüklü bu program nokia larda bile bu şekilde ücretsiz konuşuyorum. Bir farkı yoksa yüklemeye gerek yok.

Tşk ler verdiğin bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

çok güzel bir stress test

başına gelmeyen kalmamış zavallı ip4'ün
  • arkadaşlar az önce yanlışlıkta update yaparaktan iphone 3gs jailbrek 4.o.1 yurt dışı cihazımı sadece acil no arama dışında ekranda ne menü nede başka bişey var.
    şimdi bunu tekrar jailbrek nasıl yaparız? bikac deneme yaptım cydia yuklenıyor gozukuyor sonra ekranda elma logu ve bip bip bip diye ötüyor.

napıcaz arkadaşlar bu durumda.
  • quote:

Arkadaşlar İphone 4 ü vodafone den almak isteyen arkadaşlara şok bir haber daha;

Bu hafta Vodafone'ye iphone 4 kontratlı gelmicek çünkü ancak bu hafta imei kayıtları yapılır ama Haftaya Pazartesi gününden itibaren Vodafone shopları sorgulamaya başlayın çünkü büyük bir sorun çıkmazsa ürün Haftaya şubelerde olacak benden söylemesi

(Not bana kaynak sormayın isteyen inanır isteyen inanmaz daha öncede verdiğim bilgilerin ne kadar yerinde ve zamanında olduğunu herkes gördü)

Saygılarımla..

nerden aldın haberi?

kaynak?

toplu yapıp toplu yollama olmaz bence parti parti olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan
    arkadaşlar az önce yanlışlıkta update yaparaktan iphone 3gs jailbrek 4.o.1 yurt dışı cihazımı sadece acil no arama dışında ekranda ne menü nede başka bişey var.
    şimdi bunu tekrar jailbrek nasıl yaparız? bikac deneme yaptım cydia yuklenıyor gozukuyor sonra ekranda elma logu ve bip bip bip diye ötüyor.

napıcaz arkadaşlar bu durumda.

Bu topic in Ana sayfasında faydalı linkler kısmında n hakan in konusu var orayada yaz suan oradaysa yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet© -- 7 Aralık 2010; 21:48:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

quote:

Arkadaşlar İphone 4 ü vodafone den almak isteyen arkadaşlara şok bir haber daha;

Bu hafta Vodafone'ye iphone 4 kontratlı gelmicek çünkü ancak bu hafta imei kayıtları yapılır ama Haftaya Pazartesi gününden itibaren Vodafone shopları sorgulamaya başlayın çünkü büyük bir sorun çıkmazsa ürün Haftaya şubelerde olacak benden söylemesi

(Not bana kaynak sormayın isteyen inanır isteyen inanmaz daha öncede verdiğim bilgilerin ne kadar yerinde ve zamanında olduğunu herkes gördü)

Saygılarımla..

nerden aldın haberi?

kaynak?

toplu yapıp toplu yollama olmaz bence parti parti olur

Daha önce de bilgi verdim ne zaman gelecegi konusunda ve zamani geldiginde yetisebilen aldı telefonu. Belirttiğim gibi kaynak vermek zorunda değilim istersen inanmayabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

sayfa çok güzel olmuş elinize sağlık.

Tşk ederim ama Sayfanın ilk kurucusu sizsiniz sizlerede teşekkür etmemek olmaz.

İlk sayfayı kurduğunuz ve ilk bilgileri bizlere verdiğiniz için size çok çok tşk ederim [

bayrağı çok daha yukarı taşıman dileğiyle...
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.