Şimdi Ara

İPHONE 3GS iSO 4.1'E YUKSELTİLİP JAİLBREAK YAPILABİLİRMİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şu anda 3GS 32 GB kullanıyorum ve uzun zamandır JB kullanmıyorum. ve 3.1.3e jail break bekledim sürekli ve 4.1e yüklendiğini dün okudum:) baya bi geri kaldım ama forumda okadar çok yazı okudum ki yapabilirmiyim yapamazmıyım anlamadım. çok karıştı çorba oldu resmen. eger versiyonu 4.1 e yukseltirsem bunu nasıl yaparım bana URL gönderirseniz sevinirim. Ayrıca FW sürümü kac olması lazım yada sürümü ne olmaması lazım. şimdiden teşekkürler yardımcı olan olmayana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_maister -- 11 Kasım 2010; 23:52:47 >

• Yurtdışı cihaz ise sakın yükseltme 4.1e cihaz lock olur.
    Yurtiçi ise redsn0w kullanarak 4.1e jailbreak yapabilirsin.
    Linki de bulursun artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkiNNy

Yurtdışı cihaz ise sakın yükseltme 4.1e cihaz lock olur.

Ben yurtdışı cihazı yükselttim ve cihaz lock oldu şuan. Bu sorunu nasıl çözerim fikrin var mıdır? 3G bu arada,ingiltereden alınma telefon
  • quote:

cihaz yurt içinden alınma ama hangi linke bakacagımı şaşırdım. hepsinde ayrı yorum var. kimisi sadece 3g diyor. link verebilirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_maister

quote:

cihaz yurt içinden alınma ama hangi linke bakacagımı şaşırdım. hepsinde ayrı yorum var. kimisi sadece 3g diyor. link verebilirsen sevinirim

cıhaz yurt ıcınde alınma ıse cok kolayhttp://limera1n.com/ sayfadan programı ındır yonelgelerı takıp et 1 dakıka surmuyo jaılbreak eger beceremezsende burda hersey anlatılmıs

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/8903-limera1n_jailbreak_windows_amp_mac_icin_lutfen_ilk_mesaji_dikkatlice_okuyalim.html kolay gelsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

quote:

Ben yurtdışı cihazı yükselttim ve cihaz lock oldu şuan. Bu sorunu nasıl çözerim fikrin var mıdır? 3G bu arada,ingiltereden alınma telefon

Şu anda unlock yok. Telefonun iPod konumda..
    Lakin, iOS 4.2 çıkınca (1 hafta içinde çıkar söylentileri var) 4.1 için unlock çıkar. O zaman da JB'li telefonumuzdan Cydia üzerinde ultrasn0w ile unlock yapabiliriz ama şu an beklemek lazım.

• ben de su anda 3gs 16 gb ios 4.0.1 kullaniyorum. firmware versiyonu 5.13.04. cihazimi yurtdisindan almistim. jailbreak ve unlock islemini kendim yapmistim. aldigimda amerikanin at&t simkarti vardi ama su anda yok. o sekilde aktif etmistim cihazi. 4.1 versiyonunu yuklesem turkcell hattimla aktif edebilir miyim telefonumu? tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pepe7115

quote:

Orijinalden alıntı: t_maister

quote:

cıhaz yurt ıcınde alınma ıse cok kolayhttp://limera1n.com/ sayfadan programı ındır yonelgelerı takıp et 1 dakıka surmuyo jaılbreak eger beceremezsende burda hersey anlatılmıs

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/8903-limera1n_jailbreak_windows_amp_mac_icin_lutfen_ilk_mesaji_dikkatlice_okuyalim.html kolay gelsın

Bende bu işlem işe yaramadı, sebebini bilmiyorum.

• Limerain in serverlerinde problem var deniyordu dün forumda.

Greenpoison ile yaptım problem yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.