Şimdi Ara

iphone 3g restore problemi...çözene benden büyük bi Allah razı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün bi iphone 3g aldım. çok fazla anlamıyorum. o yüzden sizlerden çözen olursa paypal üzerinden ödeme yapacağım...

iphone 3g içinde 3.1.3 yüklüydü. restore istedi kendi pc me taktım. lanet ki 4ün en son sürümünü yükle dedi. bende tmm dedi. yaparken bi sorun gözükmüyordu. ancak işlem tamamlanmadı. ve telefon diger sürümleri indirip tekrar restore etmeme ragmen açılmadı. telefon emanet ve sahibinin haberi yok. bana yardımcı olun lütfen.

itunes tan sırasıyla 20 ve 23 hataları alıyorum. bazen de 1015 hatası veriyor. denemegiğim yol kalmadı. anlamıyorum da çok. yardımlarınızı bekliyorum. eğer yapılırsa bahsettiğim ücret gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oozzll -- 7 Kasım 2010; 0:43:52 >

• ücret sorun giderilirse arttırılabilir de arkadaşlar...
  • yok mu hiç bilen fikri olan. en gec yarın akşama olmuş olması lazım. inanılmaz derece de zor durumda kalacagım. istanbulda nereye götürebilirm ki yarın da pazar:S
  • Cihaz yurtdışımı?
    Eğer yurtdışı ise unlocked mi?
  • cihaz isveçten gelme.

ancak unlucked mı bilmiyorum beyfendi...
  • http://cache.firmwareumbrella.com/downloads/tinyumbrella-4.1.12.exe bu dosyayi indir
    ve iphoneun uzerine tikla programin icinde EXIT RECOVERY BUTONUNA BAS HALL OLUR ISIN 1015 HATASI ALDIGINDA
  • cevabın için teşekkürler ancak. su an itunes 20 hatası veriyo. artık 1015 alamıyorum. maalesef.. ama yinede deneyecegim. umarım olur sözüm söz.
  • hocam ne sozu kac tane boyle is hall ettik ne parasi eger olmazsa pm a msnden yardimci oluruz
  • o iş olcak önemli degil zaten de...

su an itunes 20 hatası veriyo. jb li custom firmware lar da fayda vermiyo... bi telefoncu görünmek zorunda gibi... ama çok para alırlarsa baya kötü olcak bnm için?
  • hocam bu gun degilde yarin aksam msnden konusuruz pm demn msn adresini yolla
  • peki beyfendi teşekkür ederim... pm nasıl atılıyor?:/
  • işin içinde para olmasa uzun uzun acıklardımda hevesim kactı
  • ya önermenin kötü oldugunu bilseydin yapmazdım. daha yeni kullanıcıyım. işi bilmiyormm yanlıs anlamayın beni...ben emek karsılıgı dedim. ugras isteyen bişey sonucta...
  • Eğer error 20 alıyorsan telefonu DFU moda getirmen gerekiyor!
    DFU moda getirmen için :
    iTunes ac
    Telefonu bilgisayara bağla
    Telefonu ac
    Telefonda elma logosunu gördüğünde power ve home tuşlarına birlikte bas ve bırakma
    Telefon kapanicak
    Telefon kapandıktan yaklaşık 5 saniye sonra power tuşunu bırak ama home tuşuna basmaya devam et
    iTunes'te ufak bir pencere açılacak ve iTunes DFU modda bir iPhone algıladı diye bir mesaj vericek

4.1 FW yi indir ve shift tuşuna basarak restore de, açılan pencerede 4.1FW yi göster ve iTunes istediği işlemleri yaparak devam et
  • şu an dediğiniz gibi yapıyorum. ilk izlenimler olumlu. bugun bi telefoncunun eline düştüm. Allah sizi karsılastırmasın ama yamyam gibi adamlar. yapmayı istedigi esy için öle bi fiyat biçti ki kavga etmek son care oldu... ettim yine olsa yine ederim:D
  • recovery moda almışım bes belli. dediğinizi de yaptmım bitmeye yakın yine 9 hatası verdi. nasıl yapmam lazım?
  • Recovery mod değil DFU mod olması lazım
    iTunes iPhone'nu DFU modda gördüğünde telefonun ekranı sanki kapalıymış gibi durur (ekranda hiç bir şey olmayacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonixTR -- 9 Kasım 2010; 8:49:07 >
  • Telefonun usb kablosunu baska bir usb girisine tak ozellikle direk anakart baglantili bir usb girisi olsun :) bende boyle bir problem olmustu usb portunu baska yere taktim duzelmisti belki siZin sorundabu olabilir..
  • bu iphone beni ya muhendisi yapacak. ya da katili. tüm hatalarını farklı pc lerde ayrı ayrı veriyo.

şu an itunes 8 sürümünü yükledim. hiç olmayan bişey oldu. elma cıkıyo. altındaki bar doluyo. ancak bitmesine ramak kala 1002

hatası veriyo ve tekrar o unlu kablolu ıtuneslı halıne donuyo...... eskiden 4.1i zorluyodum yüklemek için olmuyordu. şimdi itunes 8 de ios 3.1.3 ü deniyorum olacak gibi...

her kullanıcı bunları yaşıyo mudur acaba. şaşılcak şey ya. ne yapmak gerek acaba... win7 ya da kablodan kaynaklı mıdır hala? kablo orjinal ve calısan bi kablo halbuki...

(bunlar insanın basına gelince olur olmaz sey dusunuyo; geo hotz arkadasımız bu aleti nasıl oluyoda 17 yasında kırabiliyo)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.