Şimdi Ara

iphone 3 GS si problemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurt dışından gelme iphone 3gs aldım.aldığım kişi kayıt kaptıramadığı için kapanmış bende pasaport bulup kaydettirdim avea dan.elaman pazartesi açılır dedi.dün inernet sorguladığımda cihazın imeil numarasını kayıt dışı diyordu ama şuan kayıtlı olarak görünüyor ama sim kartı taktıgımda hala servis yok ''sınırlanmış ağ seçtiğiniz hücresel ağ sınırlandırılmış.ayarlardan başka bir ağ seçebilirsiniz'' uyarısı veriyor.acaba hala açılmadı mı? yoksa unclock mu cihaz.cihazda jillbreak 4.01 yüklü acaba unclok mı yapmam lazım?
    cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekürler saygılar

• Eee zaten yurtdışı ise JB yapıp unlock yapman lazım unlock yaptın mı herhangi bir sorunun kalmaz zaten pasaport kaydıda yapmışsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Eee zaten yurtdışı ise JB yapıp unlock yapman lazım unlock yaptın mı herhangi bir sorunun kalmaz zaten pasaport kaydıda yapmışsın...

aldığım kişi beli bir süre kullanmış galiba turkcell yedekleme kurmuş yani unclock yapılmış sanıyorum
  • Braz daha bekle acilir yarin sitede kayitli gozukuyodu arkadasimdada 2 gun sonra acildi seninkide acilir 1-2 gune
  • Sanıyorum diyorsun tam bir bilgi verki yardımcı olalım...
  • aynı sorun bendede olmustu kayıt yaptırdıkdan 1 saat sonra siteye işlendi ama telefon acılmamıstı 4 gun sonra baktım acılmayacak restore yaptım cat acıldı
  • unlock işlemini yaptım sitedeki yöntemle ama hata verdi ağ etkileştirilmedi dedi,herhalde daha kayıt olmadı
    @HackAv arkadşım daha ilk defa iphone kullanıyorum ve inernet üzeriden aldım bu konuda acemiyim yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.