Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (1887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.815
Cevap
774
Favori
2.008.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18851886188718881889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de ileride Android’e geçeceğim bunun bir sebebi de 14 pro max’in çok ağır olması. Tek elle kullanılmıyor telefon.

batarya konusunda ise abin 20-80 mi yapıyor yoksa tam şarj mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt

Tam şarj

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

valla hocam bir ayı yok sayın. onun haricinde kullandım iki günde bir şarj ediyordum bence pil süresi çok iyi cihazın. pilin kalitesini bilemem. sayılardan çok deneyim önemli benim için. normal kullanımınızda ne kadar düşüş yaşadınız önemli olan o.

• FrankGallagherx kullanıcısına yanıt

bende genel olarak yavaş şarj cihazı kullandım cihazımda. kimisi hurafe diyor ama benim pil sağlığımda iyi. bende şuan s23 kullanıyorum. cihaz resmen yok hükmünde boyut olarak.

• carpenic kullanıcısına yanıt

Yeni hava alanında denemiştim. Turkcell.

• FrankGallagherx kullanıcısına yanıt
    Apple 2.4a protokolu hocam 5volt 2.4 amper

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba apple türkiye garantili iphone 14 pro kullanıyorum. İos 17.4.1 kullanıyorum.

Cihazı kullanırken birden ekran kendini kilitliyor. Tuş kilidi yapıyor yani. Açıyorum ekranı kullanıyorum tekrardan ama ara ara yine yapıyor. Neden oluyordur sizce.

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt

kap falan kullanıyorsan kilitliyor olabilir..bir ihtimal de arkaya dokunma ile ekran kilitle seçeneği açık kalmış olabilir

• selam, son 1 haftadır ara ara donma sorunu yaşıyorum 14 pm. Telefon kilitledikten sonra bi kaç bastıktan sonra tepki veriyor ve ekranı öyle açıyor bu sorun ara ara oluyor.

• Bildirim merkezinin doğru çalışmadığını düşünüyorum tekrar tekrar sildiğim bildirimleri göndemreye devam ediyor ya tamamen kapatacağım ya da aklımı yiyeceğim beklediğim şeyler oluyor hah gelmiş diyorum dünkünü bir daha göndermiş şu abinizin elinden tutun vallahi ararun android 155'ini 

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Bas formatı geç reyiz :) düzelirse düzelir, düzelmezse kendi bilir :))

Bildieim merkezi saçma sapan iosun. Ben s23 kullanıyorum son bir aydır rahatladım. Başlarım öyle sisteme. Oğlum gelsin yurt dışından verecem pro yu kurtulacam iosdan. Dost tavsiyesidid sende kurtul abi

• lawyer25 kullanıcısına yanıt

Düzelmiyor ki aldığımdan beri öyle. Basacan formatı telefonu değişecen en iyi çözüm bu :)

• itunes programına iphonumuzu kablosuz oalrak bağlayamıyor muyuz ikiside aynı wifi yi kullanyor internette gordüğüm kablosuz bağlan dedim ama itunes görmüyor cihazı ne yapmam lazım

• Yakın zamanda 14 pro max satan oldu mu, piyasası ne kadar bu telefonun 2. elinin acaba? Satmayı düşünüyorum da. Çok ağır telefon ya. Bugün aktif kullandım şu anda bileğim ağrıyor. Resmen takoz gibi.

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt

arkaya dokunma özelliği açıksa kapatın öyle deneyin

• Evren7 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihaz Avrupa cihazı değil. Seri numarası ile Troy güngeçler sorguladı Türkiye’de parça desteği yok dediler. Ankara’da Fixplan diye bir yer var. Orası da parça desteği var dediler. Ama Fixplan dediğim yer özel servis. Yetkili servis değil bildiğim kadarıyla. O yüzden telefondan soğdum resmen. 1.5 senede pil sağlığı %88 olunca da insan bir tedirgin oluyor.

• Kasım ayında başlayan iOS serüvenim büyük hayal kırıklıklarıyla geçti. Androide geri dönüyorum. Kalan sağlar sizindir :)

• KucukprensTR K kullanıcısına yanıt

bizim için de dua et nasıl kurtulacaz bilmiyorum bindik bi alamete gideyoz kıyamete 

sat kurtul abi. ben kurtuldum :)

• 
Sayfa: önceki 18851886188718881889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.