Şimdi Ara

Iphone 12 Ekran Koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone 12 kullanıyorum fakat ekran koruyucu cam takıp takmamak konusunda kararsız kaldım. Sizler kullanıyor musunuz? 10-20 liraya satılan ürünlerin kullanışlı olacağını düşünmüyorum. Bir kaç markanın kaliteli ürünler yaptığını biliyorum fakat bunlar da Türkiye'de satılmıyor bildiğim kadarıyla. Sizler ne yaptınız bu işi merak ettim.

• https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-12-pro-iphone-12-ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-alm-fc-black-2-adet

Ben bunu kullanıyorum çok memnunum pahalı ama değer parmak izi tutmuyor koruyucusuz orjinal ekran kullanıyormuşsun hissi veriyor. 4 ay oldu taktığım kılcal çizik bile yok yedekte 1 adet daha var bu gidişle bir yıl sonra onu takarım gibime geliyor
  • birdhunder kullanıcısına yanıt

Fiyatında sorun yok fakat sorun şu şimdi bunun üst kısmı kamerayı kapatıyor. Bu sorun yaratmaz mı? Mantıken ne kadar ince olursa olsun materyali ne olursa olsun kamerayı etkiler sonuçta öyle değil mi?

• Yok bende bir sorun olmadı ben korumasızda kullanmıştım iki üç gün o zaman Face ıd nasıl açılıyorsa yine aynı hızla açılıyor. Ayrıca ben özellikle tam ekran koruyucu istedim çentikli olduğunda çentik araları toz oluyor çok kötü gözüküyor ama tabi yinede siz bilirsiniz bilirsiniz
  • Belkin al apple sitesinden uygulaması kolay.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.