Şimdi Ara

iPhone 1.1.2 Adım Adım Kırma Telefon Özelliği de Geldi! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
3
Favori
45.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladıgım kadarıyla shifte basmadan restorea bastım şimdi ne yapmalıyım peki
  • arkadaşlar emin olmak için soruyorum bu işlem orjinal 1.1.2 yi active ve unlock yapmak için değilmi? yani TurboSim fln kullanmaya gerek duyulcakmı tekrardan ?
  • ayrica 1.1.2 kullaniyorsaniz installer dan refresh ettiginizde modmyiphone installer a Geoshots Gunlock Script i kurunuz ama bu islem esnasinda x simi cikarim sadece kendi sim kartini zi takin islem bittikten sonra artik sim kartiniz ozgur :) ben yaptim oldu
  • Arkadaşım emeğine sağlık ben bir stealthsim kullanıcısıydım ama buna rağmen işlemi denedim oldu sorunsuz kullanıyorum şu anda arada stealth sim mim oynaması haline simi göremiyordu şimdi bu işlem sayesinde bu sorunu bir daha yaşamayız inşallah tekrar teşekkürler...
  • bence boylece turbo sim den rant saglanma olayida ortadan kalkmis oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdincm -- 9 Şubat 2008; 0:14:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdincm

ayrica 1.1.2 kullaniyorsaniz installer dan refresh ettiginizde modmyiphone installer a Geoshots Gunlock Script i kurunuz ama bu islem esnasinda x simi cikarim sadece kendi sim kartini zi takin islem bittikten sonra artik sim kartiniz ozgur :) ben yaptim oldu

Slm dostum, zahmet olmazsa tam olarak nereye ne yazacagımızı söylersen çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihatdursun

anladıgım kadarıyla shifte basmadan restorea bastım şimdi ne yapmalıyım peki

tekrar 1.1.1e indireceksin sanırsam.
    baştan başla herşeye.

tam olarak emin değilim bir çok kişi bu durumda...
  • süper bir anlarım emeğine sağlık 2 tane 1.1.2 iphone vardı öle yatıyodu ikiside sayende unlock oldu teşekkürler dostum.
  • unlock işlemini denediğim de :
    Error
    You must install the "BSD Subsytem" package from Installer first! Its in the System Category.
    diye bir hata mesajı çıkıyor bunun sebebi nedir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • ya bende
    Altıncı Adım
    "Your iPhone has now been unlocked!" şeklinde bi uyarı görceksiniz.
    yani İphoneununz unlock edilmiştir OK'e basın.

bu yazı gelmiyo direk yeniden başlıyo ve avea hattımı taktım ama tık yok!!!!!
  • altıncı adımda "başarıyla kırılmıştır yazısı gelmiyo direk baştan başlıyo aygıt
    ve avea hattımı takmama rağmen tık yok !!!
    yardım...
  • bendede aynı durum oldu bsd yı yukleyın dedı yukledım daha sonra unluck ederken alet kendıne kapatıp tekrar acıyor ama turkcell hattımı taktıgım zaman alet cekıyor trkcellı goruyor ama telefon ozellıgını kullanamıyorum..
  • Bu soruna yardım edecek birisi yok mu ?
    BSD Subsytem yüklü, tekrar yapıyorum ama yine tık yok =S
  • aynı sorun bendede var makıneyı 1.1.1 e dusurdum 1.1.2 ye cıkardım yıne denedım olmadı sımdı 1.1.3 cıkarıcagım daha oncede yapmıstım ama bazı sorunları var 1.1.3 un kolay gelsın sızlere.........
  • Merhabalar ben en başta itunes da ok tuşuna basınca restore penceresi kaybluyo hiçbirşekilde resotreye basamıyorum. O yazya cevap vermeden basılmıyo cevap verince hemen kapanıyo restore yazan menü. Bir türlü başlayamıyorum bu yüzden ne yapmalıyım.
  • Unlock işlemim başarıyla oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Telefonu 1.1.3 e update edersem unlock ozelligin de bir sorun cıkar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: recepapaydin

Unlock işlemim başarıyla oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Telefonu 1.1.3 e update edersem unlock ozelligin de bir sorun cıkar mı

çıkmayacağını dşünüyorum.
    forumda bununla ilgili konu zaten var.
    orda bu işlemleri uyguladıktan sonra 1.1.3e update ettiklerini söylemişlerdi.
  • Dun telefonu iki kere restore ettim ikisindede programi kurmama gerek kalmadan simi tanidi super valla.
  • Yeni iphone alıyorum arkadaşlar versiyon 1.1.3 bir sorun olurmu?
  • arkadaşlar cok acil yarrdım lazım iki gun once 1.1.2 jalibreak edilmiş telefonumu simsiz çalıstırma işlemleriini yaparken o terminalden işlem bitmeden cıktım şimdi tekrar jalibreak etmeye calısıyorum olmuyor hata kodu 1015 yerine 1 hata kodunu veriyor bundan kaynaklandıgını düşünüyorumm ne yapam lazım
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.