Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
248
Favori
518.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ipad'im 5.1 versiyonu kullanıyordum. Birkaç uygulama indirdim ve daha sonraki günler icinde güncelleme yaptım 5.1.1'e geçtim. 5.1 de yüklediğim uygulamallari şimdi açamıyorum. Bu durum normal mı. İos'da yeniyim sorum saçma ise kusura bakmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Arkadaslar ipad'im 5.1 versiyonu kullanıyordum. Birkaç uygulama indirdim ve daha sonraki günler icinde güncelleme yaptım 5.1.1'e geçtim. 5.1 de yüklediğim uygulamallari şimdi açamıyorum. Bu durum normal mı. İos'da yeniyim sorum saçma ise kusura bakmayın.

Uygulamayı açmaya çalışınca nasıl bir uyarı alıyorsunuz?

• Selâmlar,
    TURKCELL Mobile TV ve Lig TV mobile imkânlarından faydalanmak için (PARALI) illa ki sim card girişi olan bir iPad'im mi olmalı? wi fi özelliği olup 4G'si olmayan iPad'ler ile paralı tivibu ya da Lig tv paketi satın alamaz mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Arkadaslar ipad'im 5.1 versiyonu kullanıyordum. Birkaç uygulama indirdim ve daha sonraki günler icinde güncelleme yaptım 5.1.1'e geçtim. 5.1 de yüklediğim uygulamallari şimdi açamıyorum. Bu durum normal mı. İos'da yeniyim sorum saçma ise kusura bakmayın.

Uygulamayı açmaya çalışınca nasıl bir uyarı alıyorsunuz?

Acilir gibi oluyor ama acmiyordu. sorunu cozdum. Acilmayan bir programi silip tekrar yukledim. Sonra diger acilmayan uygulamalarda acilmaya basladi. internette birkac kisinin daha basina gelmis bu sorun ve ayni yontemle cozume ulasilmis ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Selâmlar,
    TURKCELL Mobile TV ve Lig TV mobile imkânlarından faydalanmak için (PARALI) illa ki sim card girişi olan bir iPad'im mi olmalı? wi fi özelliği olup 4G'si olmayan iPad'ler ile paralı tivibu ya da Lig tv paketi satın alamaz mıyım?

Malesef olmuyor,
    İllaki hat olmalı cihazda.

• Bircok yabanci forumda wifi sinyallerinin kotulugunden ve wifiden surekli kopmalar yasandigi beyan edilmis. Acikcasi bende de ayni sorun var. Wifi adslden yaklasik 3-4metre uzaktayim. Arada duvarlar vs var ama. Laptop ayni yerden ful cekerken ipad 2-1 dis cekiyor,zaman zaman da kopuyor. Ttnet ile gorustugumde bizim adsllerin sinyal seviyesinin dusuk oldugu soylenmisti. Ancak sanirim u sadece adsl ile ilgili degil. Yeni ipadin wireless anteniyle de ilgili.
    Sizde wifi baglanti durumu nasil, kopmalar yasaniyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

Bircok yabanci forumda wifi sinyallerinin kotulugunden ve wifiden surekli kopmalar yasandigi beyan edilmis. Acikcasi bende de ayni sorun var. Wifi adslden yaklasik 3-4metre uzaktayim. Arada duvarlar vs var ama. Laptop ayni yerden ful cekerken ipad 2-1 dis cekiyor,zaman zaman da kopuyor. Ttnet ile gorustugumde bizim adsllerin sinyal seviyesinin dusuk oldugu soylenmisti. Ancak sanirim u sadece adsl ile ilgili degil. Yeni ipadin wireless anteniyle de ilgili.

32gb wifi olan modeli kullanıyorum. Evdeki modemim tplink. Şu ana kadar hiç kopma yaşamadım. Tıkladığım an açılıyor ;)
  • Ozellikle ipadi yan oarak tuttugumda kopma yasamiyorum,ancak a4 kagit gibi tuttugumda arada sirada kopuyorum. Yabanci forum linkini de vereyim(ingilizcedir)
    https://discussions.apple.com/thread/3812929?start=0&tstart=0

• merhabalar,

yeni ipad alma arefesindeyim. amerikadan dönecek yakınlarım var.
    türkiyede ve diğer ülkelerde kullanmak icin at&t mi yoksa verizon olan 4g modelinden almak lazım? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

merhabalar,

türkiyede ve diğer ülkelerde kullanmak icin at&t mi yoksa verizon olan 4g modelinden almak lazım? teşekkürler.

Farketmez diye biliyorum,yanlışsa düzeltilebilir.
  • Eskilerinde var mıydı bilmiyorum ama arkadaşın kullandığı yeni ipad de internet sayfalarını aşağı yukarı çekerken veya e-kitap okurken sayfaları aşağı yukarı hızla kaydırdığım zaman sanki denizde sallanan sandallar gibi sayfalar sağa sola sallanıyor gibi geldi,mediamarkt ta teşhir ürünlerini denedim onlarda da oldu aynısı acaba ben mi yanlış görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

merhabalar,

Farketmez diye biliyorum,yanlışsa düzeltilebilir.

daha önce amerikadan arkadaşıma ipad 2 getirmiştim. onun içindeki hat at&t idi. sorun olmadan halen kullanmakta cihazı.
    bu sebeple emin olmadım at&t mi yoksa verizon mu seçmek lazım

• quote:

Bircok yabanci forumda wifi sinyallerinin kotulugunden ve wifiden surekli kopmalar yasandigi beyan edilmis. Acikcasi bende de ayni sorun var. Wifi adslden yaklasik 3-4metre uzaktayim. Arada duvarlar vs var ama. Laptop ayni yerden ful cekerken ipad 2-1 dis cekiyor,zaman zaman da kopuyor. Ttnet ile gorustugumde bizim adsllerin sinyal seviyesinin dusuk oldugu soylenmisti. Ancak sanirim u sadece adsl ile ilgili degil. Yeni ipadin wireless anteniyle de ilgili.

ben süperonline kullanıyorum..evin en uzak kösesinde bile hatta balkonda bir kopma veya zayıflık yok...3 ipadde var hepside mükemmel çekiyor..ki sol un wirelesinden de o kadar menun değilim..ama çekim gayet güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezernim

"hakansant" cevap için çok sağol .. Bana kızma ama ben hala emin olamadım..
    e okula girişte bi problem yok ama benim için önemli olan Not Girişi. Not giriş sayfasını aşağıda gönderdim.
    e-okula ipadinden öğrenci notu girebilen bir öğretmen arkadaş böyle bir resim paylaşırsa kararım için çok etkili olacak...
    saygılarımla...

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}

meb in sitesi bir muamma...eşim masüstü pc ile girerken laptoptan giremiyor..firefox bile bazen açmıyor..siteden kaynaklanıyordur o sorun..hele şifre girmek ve not falan vermek mümkün değil..işkence

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

ben süperonline kullanıyorum..evin en uzak kösesinde bile hatta balkonda bir kopma veya zayıflık yok...3 ipadde var hepside mükemmel çekiyor..ki sol un wirelesinden de o kadar menun değilim..ama çekim gayet güzel..

Hocam 3 ipadde varsa sizde wifi hızlarını karşılaştırıp şu konuya yardım da bulunabilir misiniz? :
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61092509 (tablet linki :)

• Nerde o zenginlik

• Arkadaşlar ipad3 ü yurtdışından (Amerika) hangi sitelerden alınır,tavsiye eden varmı?Bir yakınıma rica edeceğimde.Sanırım fiyatlar bayağı oynuyor ülkemiz ile.
    teşekkürler
  • quote:

Nerde o zenginlik

Ganeja 3 ipad de var demiş ona dedim

• Bu ıpadde arayı bulamadım.
    Hani web sitelerinde ctrl+f tuş kombinasyonuyla istediğimiz kelimeyi aratabiliyoruz ya,bu safaride yok mu?

Bir anektod;
    Yeni ipadle birlikte evdeki adsli çöpe atıp wi-fi destekleyen adsle geçiş yaptım. Sonuçta,kotalı 4gb. olan internetim, şu an itibariyle 30 gb. kullanım olmuş
    hemen sınırsıza geçtim ama sanırım bir sonraki ay faturalandıracaklar,yani biraz kabarık bir fatura beni bekliyor sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 23 Mayıs 2012; 17:15:08 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.