Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.779
Cevap
248
Favori
519.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah dostlar,ısrarcı arkadaşa kapak tadında olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş iosta yeniyse tahmin etmiş de olabilir

• İnternet paketlerini en uygun data hatları ile alabiliyoruz.Vodafone paketleti uygun ama çekimi hakkında tecrübem yok.Bilgi verecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    Vodafone 7 gb 30 tl olan seçeneği var
    Gayet iyi bence
    Turkcell kalitesinde olsun dersen de 10 gb 40 tl paketi var

• 1 hafta sonra ios 9 gelecek.İpad 2 ve 3 için pek de hayırlı olmayacak
    Şuan bile ipad 3 kasma ve donma sıkıntısından kullanılmaz oldu

• Beyler iPad minim değiştirildi... Bunu kullanmayi daha düşünmüyorum ve bu yüzden satabilirim

27.12.2016 kadar Apple garantisi var tek sikinti şarj kablosu yok sizce 500 liradan koysam abartmis olurmuyum

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Abartmış olmazsınız.fiyat uygun.sonuçta sıfır cihaz.

• Tube Musıc uygulamasında videolarım vardı şimdi player boş diyor neden olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan000083 -- 3 Eylül 2015; 13:47:00 >
  • İpad 4'ünde 8.4.1'i kullanan var mı? Yorum alabilir miyim? Halen emin olmadım 7.1.2'den geçsemmi geçmesemmi diye. Çok sordum bu soruyuda bi kullanıcı yorumu alırsam ona göre indircem yada indirmicem. Şurda azda bi zaman kaldı ios9'a. Pat diyede 7'den 9'a da gecmek istemiyorum.. İpad4 kullanıcıları yorumlarınızı bekliyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

İpad 4'ünde 8.4.1'i kullanan var mı? Yorum alabilir miyim? Halen emin olmadım 7.1.2'den geçsemmi geçmesemmi diye. Çok sordum bu soruyuda bi kullanıcı yorumu alırsam ona göre indircem yada indirmicem. Şurda azda bi zaman kaldı ios9'a. Pat diyede 7'den 9'a da gecmek istemiyorum.. İpad4 kullanıcıları yorumlarınızı bekliyom.

Ustam ios 9 çıkmadan geç,ipad 4 için ios 8.4.1 sürümü stabil çalışıyor

• Ben de iPad mini 2'yi ios 7.1.2'den, ios 8.4.1'e güncelledim, çok memnunum. Batarya kullanım süresi 9,5-10 saat civarını rahat buluyor. Telefonum 4S olduğu için onu da ios 7.1.2'de bırakacağım..

• iPad air kullanan dostlar yardımcı olabilir mi acaba? Hala iOS 7.1deyim 8e kasma ve pil ömründe azalma olur korkusundan geçmedim, ancak iOS 9da klavye olsun çoklu pencere olsun(split screen hariç tabi) çok güzel özellikler olduğu için geçmeyi düşünüyorum siz ne dersiniz? Cihazın iOS 8 performansı nasıl iOS9da nasıl olur sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 dk once ipuclari uygulamasinda gezinirken ipad4'um bi anda kapandi ve dahada acilmadi. %69 sarj vardi kapandigi anda ve cihaz ısınmamısti bile. Yolda oldigumdan fise takmadim daha ama hayra alamet degil. Daha once boyle birsey yapmamisti hic. Galiba pisman olucam 8.4.1'e guncelledigime

• İos 8.4.1 guncellemesi ipad4'ümü öldurdu. Guncellemeden bir saat sonra bi kapandı pir kapandı. Acılmiyor cihazim hic bir sekilde. 2 yildir ios7'deydim guncellersem sıkıntı olur diye. Guncelledik s.ctık resmen daha ilk saatinde. Allah kahretsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

İos 8.4.1 guncellemesi ipad4'ümü öldurdu. Guncellemeden bir saat sonra bi kapandı pir kapandı. Acılmiyor cihazim hic bir sekilde. 2 yildir ios7'deydim guncellersem sıkıntı olur diye. Guncelledik s.ctık resmen daha ilk saatinde. Allah kahretsin.

Arkdaşımın ipad 4 cihazı 8.4.1 de takır takır çalışıyor.cihaz 16 gb buna rağmen takılmıyor hiç.sizde neden öyle bir sorun oldu anlamadım.itunese takın restore edin mutlaka açılır hocam.

Hocam bu restore isleminde icindeki bilgiler gidecek mi? Daha once yedegimi almadigim seyler var icinde

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Evet Herşey silinir hocam sıfırdan kurulum olur
    Yedeğini al

• İpad % 7-8 lerdeyken kapanıyor
    Sorun ne olabilir

Hocam bulundugum yerde baska bi bilgisayara son sürüm itunes kurup yetkilendirdim. Recovery mode basamaklarini denedim. Bi ucu bilgisayara takili olup home tusuna basiliyken diger ucunu sonra ipade taktim. Ama kesinlikle recovery mode aktive olmadi. Hocam valla siyırcam. Bi isletim sistemi anakarti filan yakar miki? Korkuyorum canavar gibi calisan cihazin ölmesinden. Acilmazsa tamirci olarak kvk genpa filan mi vereyim yoksa bi telefoncuya versem olur mu guvenilir mi sonucta garantisi yok ve masraftanda korkuyorum.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Hocam basit bir güncelleme yapacaktın sen.Senin cihaz neden böyle yaptı anlamadım gitti.Ana kartı yakacağını sanmam.Birkaç saat şarjda bekletsen power ve home tuşuna basılı tutsan açılmaz mı? Forumlarda araştır hele.Mutlaka bir çözümü vardır.Aklıma jb geldi.Cihazında jb yoktu değil mi? Ancak o şekilde yazılım hatası verirdi.

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.