Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.779
Cevap
248
Favori
519.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SmtSvm

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: SmtSvm

Arkadaşlar merhaba.
    Elimde son çıkan ipad air 3g + wifi + cellular var alalım 3 ay filan oldu ayrıca orjinal logitech kapak aldım ve aldığım gün de ekran koruyucu taktım.
    2 bin küsür liraya almıştım o zaman ve aldığım günden beri 3 veya 4 defa kullandım.
    telefonum android ipad de ios olsun diye tercih etmiştim ama android e epey bi alışmışım.

bu ipad'i satmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarım var mı?
    2000 tl ye değil ama 1300 ile 1600 arasında fiyata satabilirim.

ilgilenen arkadaşlar özel mesaj atarlarsa çok sevinirim.
    satıp android bir tablet almayı düşünüyorum.
    saygılar.

ürünün kutusu, kutunun içinde ki apple etiketi ve faturası herşey ilk adlığın gün kitaplığa koyduğum gibi duruyor o gün bugün hiç kutuya dahi dokunmadım.

Eğer 16gb ise çok pahalı almışsınız.O fiyata satmanız mümkün değil gibi görünüyor.Şurdaki fiyatlara bakıp fikir edinebilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/bilgisayar-tablet-pc-tabletler-apple-ipad-air

Verdiğiniz linkten baktım ortalama 1300 - 1450 tl arası fiyatlar var.
    Ayrıca Orjinal Logitech kılıfı var 100 tl'ye almıştım. Bir de ekran koruyusu tabiki.

http://www.logitech.com/tr-tr/product/folio-protective-case-for-ipad

Fiyat sıralaması yapınca ucuza koyanlar da var baya.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-ipad-air-16gb-wifi-plus4g-gumus-182891891/detay
    Hatta smart coverlisini de buldum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-apple-ipad-air-16-gb-wifi-plus-4g-sifir-gibi-182149698/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 13 Ekim 2014; 16:57:03 >

• Ölü piksel testini nasıl yapabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

Ölü piksel testini nasıl yapabilirim?

Siyah bir foto aç tam ekran,sonra diğer renkleri de tek tek test et.En kolay siyahta belli oluyodu galiba.
  • Ekledim arkadaşlar

• dolar yükseldiği için fiyatlar artmış. 3 ay önce aldığım cihazı aldığım fiyattan şimdi bile satabilirim. Alacak arkadaşlar yenisini beklesin derim.
  • mayıs sonu gibi aldığım ipad air 32gb wifi cihazımı ne kadara satabilirim?(teknoloji marketlerinden birinden aldım apple garantili ) alındığı andan beri ekran koruyucu var dışardaysam kılıfla kullandım evdeyken de genelde kılıfla kullandım .teşekkürler(bilgisayar almam gerek o yüzden satmayı düşünüyorum) bir de ben bunu telefonculara satabilir miyim acaba ? daha önce bir cihazı satmadım hiç bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 14 Ekim 2014; 11:31:55 >
  • Telefoncular çok ucuza alırlar sahibinden.com dan satmayı dene bence.
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ama ben istanbulda yaşamıyorum küçük bir şehirin yine küçük bir ilçesinde yaşıyorum satmam gerektiğinde internetten ne ben karşı tarafa ne de o bana güvenebilir öyle değil mi ? bu arada ne kadar ucuza alırlar sizce?

• GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    bu formun ikinci el bölümünde satabilirsin
    ben ne aldıysam daha sonra satmak istediğim ürünleri bu formun 2 ciel
    bölümünde sattım en fazla 4 gün sürüyor satman
    tabii satacağın ürün temiz ve ambalajı faturası olmalı
  • o konuda sıkıntı yok( ambalaj fatura ürün zaten nakit alınmıştı) ama bir üstteki mesajımda dedim para gönderimi nasıl olacak yani daha önce forumda satış yapmadığım için milyarlık cihazı havale yöntemiyle göndermek gerekecek bir de sattığıma dair belge imza vs nasıl oluyor? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 14 Ekim 2014; 11:48:42 >
    Sahibinden.com da get sistemi var.Get açtığınızda güvenirler.
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    tamam o zaman bunu bir araştırayım yine de ama telefoncular 100-200 daha aşağısında alıyorlarsa netten uğraşmayacağım sanırım tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 14 Ekim 2014; 11:53:05 >
  • 2 gün sonra yeni ipad çıkacak bu firmalar fiyat düşüreceğine iyice arttırıyolar.Dün 2 sitede 999 iken biri 1129 biri 1100 yapmış.Teknosa zaten kazıktı o bile fiyat arttırmış 1250 yapmış
    artık bu işleri karşılıklı güvene dayanıyor birbirinize telefonlarınızı ve ev adreslerinizi
    doğru olarak vereceksiniz
    en oluru olan ürünü alacak kişi sana parayı havale edecek sende ürünü kargoya vereceksin
    zaten hilleli bir iş yaparsanız hilleli iş yapan biri bu siteden bir daha ne alım nede satım yapabilir
  • quote:

2 gün sonra yeni ipad çıkacak bu firmalar fiyat düşüreceğine iyice arttırıyolar.Dün 2 sitede 999 iken biri 1129 biri 1100 yapmış.Teknosa zaten kazıktı o bile fiyat arttırmış 1250 yapmış

999 altına hiçbir zaman düşmez bence hocam almayı düşünüyorsanız bir daha 999 görürseniz alabilirsiniz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

2 gün sonra yeni ipad çıkacak bu firmalar fiyat düşüreceğine iyice arttırıyolar.Dün 2 sitede 999 iken biri 1129 biri 1100 yapmış.Teknosa zaten kazıktı o bile fiyat arttırmış 1250 yapmış

999 altına hiçbir zaman düşmez bence hocam almayı düşünüyorsanız bir daha 999 görürseniz alabilirsiniz bence.

Gold daki 1 haftadır 999 daydı.Forumda çek satılıyor 50 TL lik çek 5 liraya.Almaya karar verdim kredi kartı ödeme ekranında son ürünü de aldılar.Almak için geç karar verdim yoksa kaçırmazdım 1 hafta durdu o fiyatta.Çekle 950 ye geliyodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

mayıs sonu gibi aldığım ipad air 32gb wifi cihazımı ne kadara satabilirim?(teknoloji marketlerinden birinden aldım apple garantili ) alındığı andan beri ekran koruyucu var dışardaysam kılıfla kullandım evdeyken de genelde kılıfla kullandım .teşekkürler(bilgisayar almam gerek o yüzden satmayı düşünüyorum) bir de ben bunu telefonculara satabilir miyim acaba ? daha önce bir cihazı satmadım hiç bilgim yok

Bunun için öncelikle sahibinden vb. ortamlarda cihazlara biçilen değer ile piyasa değerini tartın. Kendi cihazınızın durumuna göre ve sıfır fiyatına bakarak fiyat belirleyebilirsiniz.
  • Roark kullanıcısına yanıt
    ben bir karar vereyim fiyatlar durgunlaştığında cevap için teşekkürler

• İpad 1 veya 2 satan var mıdır görüşelim

• oyun paketi aynı şirkete ait birden fazla oyunun paket halinde satınca çok daha ucuza satılmasıdır.
    gördüğüm kadarıyla sadece ios 8 e özgü bişey.
    neden ios 7 de yok anlamsız.
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.