Şimdi Ara

İpad icin usb ses karti...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ipad2 sahibiyim. Gerek gitar gerekse ciddi muzik programlari icin prof. bir ses karti ariyorum.maudio ya da emu gibi. Onereceginiz ipadle uyumlu olan bu tip bir ses karti varmi ?

• ipadin usb girisi yokki
  • Usb icin aparati mevcut.harici hdd kullanabiliyorum ifile programi ile hatta.
  • hocam bedne ipadde muzıkle ugrasmaya cok meraklıyım..su an garageband amplıtube agırlıklı kullanıyorum.ses kartı bence ipad ıçin gerekli degil..zaten mevcut uygulamalar ipadin gucu dogrultusunda hazırlanıyor..kasılma cıtırtı falan olmuyor..ama tabı yıne arastırmak lazım..eger bıseyler bulursan yada bulrsam paslaşalım
  • Behringer uca 202 modelinden bahsediyorlar.deneyenlerin olumlu gorusleri var.
  • Ulen ipad 2 grageband'i görünce benimde ennstruman çalasım geliyor :D ama yaşımızda geçti vaktimizde yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiralikceset

Usb icin aparati mevcut.harici hdd kullanabiliyorum ifile programi ile hatta.

hard diski calistiriyormu ipad
  • Evet jb li ise cihaz ifile programi uzerinden istediginiz gibi,gerekli aparatla beraber calistiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samonite

Ulen ipad 2 grageband'i görünce benimde ennstruman çalasım geliyor :D ama yaşımızda geçti vaktimizde yok :D

Yasini bilmiyorum ama muzik ensturmani kullanmanin yasi yoktur diye biliyorum.
  • quote:

Evet jb li ise cihaz ifile programi uzerinden istediginiz gibi,gerekli aparatla beraber calistiriyor.

bende seagate 320 gb lik hardisk var harici guc kaynagi yok bununla her turlu dosya alisverisi yapabilirmiyim
  • Dedigm gibi jb li ipadlerde ifile uygulamasi ile yapabiliyorsun
  • quote:

Dedigm gibi jb li ipadlerde ifile uygulamasi ile yapabiliyorsun

ifile ı kullanmayı anlatan bir site bulamadım google da :(
  • quote:

Dedigm gibi jb li ipadlerde ifile uygulamasi ile yapabiliyorsun

sendeki camera connection kit ne marka link verebilirmisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.