Şimdi Ara

iPad'e özel Facebook uygulamasını inceledik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
19.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blackberry yazması Blackberry APN üzerinden İnternet'e çıkması ile alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

Blackberry yazması Blackberry APN üzerinden İnternet'e çıkması ile alakalı.

Biliyorum Ama Zaten Benim Amacim Bir Tarişta Yaratmak Yada Egomu Tatmin Etmek Hava Atmak Falan Değil. Sadece SÖyledim O kADAR. Facebook'ta 6bin Üyeli Via Facebook For İphone Grubu Var 6 Bin İnsan BUnun Bir EKsik Olduğunu Hissediyorsa Kayda Değer Bir Eksikliktir He Belki Ordaki Kişiler Egolu İnsanlar Olabilir AMa 6bin Çok Büyük Bİr Rakam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeNccLuBeR -- 12 Ekim 2011; 20:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeNccLuBeR

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

quote:

REKLAM...

Reklam filmi yonetmenimisin Hayirdir ? Reklam Falan Yaptigim Yok ;)

hayırdır?psikiyatrik sorunlarınmı var niye üstüne alınıyorsun paranoyak gibi?Kimseyi alıntılamadığma göre sözüm sana değil.bu arada ben reklam eleştirmeniyim problem?

Banane Neyin Eleştirmenisyen Aynen Öyle Sorunlarim Var Peki Seni ALakadar Edermi ? Etse Bile Rahatsiz Edermi Etse Bİle Farkedermi ?. Benim Yazdığım yORUMUN Altina Reklamm Diye Yazarsan Alinirim Ayrica Merak Ettim Ne Maksatla Yazdin Reklam Diye. Açikla O Zaman ;)

kardes insanı feci yoruyorsun.Alıntı özelliğini boşuna koymamışlar ayrıca senin yazdığın yorumun altında değil.Nasıl oldu da üstüne alındın gerçekten merak ediyorum.Gerçek diyorum eğer benden başka sana paranoyak diyen varsa ciddiye al.Tedavisi olan bişey...Şaka yapmıyorum gerçekten iyi niyetimle söylüyorum. Reklam dediğim facebook uygulamasının ipad 2 ye özel olarak tanıtılmasıdır.Photoshop gibi bir program mı da bunun incelemesi yapılıyor?Kullanıcı zaten programı kendisi öğrenir ya da en azından bu kapasiteye bir çok insan sahiptir bu kadar basit face uygulaması için.Bunun altında yatan nedenin reklam olduğuhnu düşündüğüm için reklam yazdım.Yani görüldüğü gibi senle bi alaksı yok.Senin mesajını okumamışdım bile...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Guncellemeye Ragmen Hala İphone 4 ipad ipad2 aracigiyla yazmiyor bu nasil istir anlamak guc bb nin bile warken iphone olmamasi cok sasirtici ve entresan

Nasıl bi handikap merak ettim?Çok mu önemli altta iPhone,iPad ile atıldı yazması?Eksisi ne bu olayın iştirak edemedim sanırım.

Kafaninizmi Basmiyor Yoksa Makarami Geçiyorsunuz Bak Diyorumki Benim İÇinde Önemli Değil Yazsa NE oLUR Yazmasa Ne Olur Banane Ama Bir Marka Söz Konusu BlackBeryy De Varkan Apple'Da Olmamasi Facebook'un Bunu Atlamasi Uygulama Açinsindan Bir Eksiktir Bilmem Anlatabildim Mİ ? Yoksa Kompleks Takıntısı Olan Biri Değilim MErak Etmeyin konuyuda Gereksiz Yere Uzatmayin !!!

+9999

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

REKLAM...

Reklam filmi yonetmenimisin Hayirdir ? Reklam Falan Yaptigim Yok ;)

hayırdır?psikiyatrik sorunlarınmı var niye üstüne alınıyorsun paranoyak gibi?Kimseyi alıntılamadığma göre sözüm sana değil.bu arada ben reklam eleştirmeniyim problem?

Banane Neyin Eleştirmenisyen Aynen Öyle Sorunlarim Var Peki Seni ALakadar Edermi ? Etse Bile Rahatsiz Edermi Etse Bİle Farkedermi ?. Benim Yazdığım yORUMUN Altina Reklamm Diye Yazarsan Alinirim Ayrica Merak Ettim Ne Maksatla Yazdin Reklam Diye. Açikla O Zaman ;)

kardes insanı feci yoruyorsun.Alıntı özelliğini boşuna koymamışlar ayrıca senin yazdığın yorumun altında değil.Nasıl oldu da üstüne alındın gerçekten merak ediyorum.Gerçek diyorum eğer benden başka sana paranoyak diyen varsa ciddiye al.Tedavisi olan bişey...Şaka yapmıyorum gerçekten iyi niyetimle söylüyorum. Reklam dediğim facebook uygulamasının ipad 2 ye özel olarak tanıtılmasıdır.Photoshop gibi bir program mı da bunun incelemesi yapılıyor?Kullanıcı zaten programı kendisi öğrenir ya da en azından bu kapasiteye bir çok insan sahiptir bu kadar basit face uygulaması için.Bunun altında yatan nedenin reklam olduğuhnu düşündüğüm için reklam yazdım.Yani görüldüğü gibi senle bi alaksı yok.Senin mesajını okumamışdım bile...

Tamam O zaman Kardeş Kusura Bakma Bir Yanliş Anlaşılma Olmuş

• paylaş butonu varmı.iphonede yoktu
  • Heleşükür güncellediler.
  • quote:

REKLAM...

TESCİLLİ APPLE-HATER.
    Gün gelecek, kendiside bir iPhone/iPad sahibi olacak. Ne kadar direnirse dirensin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

Fontlar facebook programında dümdüz gözükmüyor ne hikmetse..Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ?

Hocam update yapmadan once iphone facebook uygulamasini retinapad ile mi kullaniyordunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chat ozelligi varmi arkadaslar ben bulamadmda?
  • Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Var

Ben bulamadm ya nasil yapioruz
  • pff şu konunun yorumlarına bak ya forum resmen tarihinin en rezil dönemlerinde şu an. uygulamadan başka hertürlü saçma sapan şey konuşulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Var

Ben bulamadm ya nasil yapioruz

Cihazı yan cevir
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekrocks

quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

Fontlar facebook programında dümdüz gözükmüyor ne hikmetse..Var mı böyle bir sorunla karşılaşan ?

Hocam update yapmadan once iphone facebook uygulamasini retinapad ile mi kullaniyordunuz

Aynen öyleydi,durum ondan kaynaklanıyormuş zaten..Yeni iOS5 kurunca ve cihazı restore edince hiçbir sorun kalmadı..
  • hala arkadaşlarımızın gönderdiği videoları paylaşamıyoruz bu sorun devam ettiği sürece bu uygulama kötü uygulamadır pc'den girmek istiyorum her seferinde çünkü paylaş yok.
  • ipad'e özel fala diilki bu

m.facebook.com a gidin hertürlü pc dede çıkıyor.
  • @Sodalayn hakkaten bilgisayar başında da Mobilden girme fantazim olmadığı için fark etmedim şahsen video incelemeyi yedim oo iyi yapmış falan
  • güzelde facede bir paylaşım videosu açıp niye göstermiyorsun kardeş bir sorunmu var o bölümde biliyoruzki bir çok video çeşidi var face paylaşımında açacakmı bütün videoları onu göster.
  • Guzel bi inceleme,tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.