Şimdi Ara

Ipad Air sürekli kasıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ios un stabiletesi vs kalmadı. 3-4 pencere açıyorsun safaride sonra durup dururken donup bir anda masa üstüne sallıyor. Bir türlü çözüm bulamadım. İos u androide benzeteceğiz diye yazılımı iyice karmaşıklaştırdılar. Ios 6 nın stabiletesi asla 7 de olmadı. Korkarımki ios 8 de daha kötüsünü yaşama ihtimali var.Sonuçta iosun klavyesini vs. Bırakıp yerine swype vs. Yüklenince Kasmalar dahada artar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KemalAkman kullanıcısına yanıt
    Aksine 64 bit işlemcili bir cihaz kullanıyorsunuz ve ios 8 64 bit işlemciler için yapılmış bir işletim sistemi.A7 işlemcisi asıl ios 8 ile birlikte gücünü gösterebilecektir.
  • İPad Air de fazla sayfa açınca kasma sorunu var.. Bir kaç defa daha bu şikayete rastlamıştım..
    Sanırım bu sorunu ios 8 de mutlaka düzelteceklerdir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

Aksine 64 bit işlemcili bir cihaz kullanıyorsunuz ve ios 8 64 bit işlemciler için yapılmış bir işletim sistemi.A7 işlemcisi asıl ios 8 ile birlikte gücünü gösterebilecektir.

İnşallah öyle olur. Lakin ios 8 le beraber androiddeki gibi sistem dışı yazılımlar yüklenmeye başlıyor. Misal klavye belki daha sonra arayüz yüklenecek haliyle rem tüketimi vs, artacak örneğin apple in kullandığı klavye tahmin yeteneği vs. Olmayan basit bir klavye rem tüketimi az ama dışardan monte yazılımlar dört beş kat daha fazla rem tüketir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalAkman

quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

İnşallah öyle olur. Lakin ios 8 le beraber androiddeki gibi sistem dışı yazılımlar yüklenmeye başlıyor. Misal klavye belki daha sonra arayüz yüklenecek haliyle rem tüketimi vs, artacak örneğin apple in kullandığı klavye tahmin yeteneği vs. Olmayan basit bir klavye rem tüketimi az ama dışardan monte yazılımlar dört beş kat daha fazla rem tüketir.

Merak etmeyin apple kontrol etmediği kasacak klavye desteğine izin vermez.Her şey mağazada çıkmadan önce apple ın kontrolünden geçiyor.Merak etmeyin en ufak kasma yapmaz heleki ipad air gibi son jenarasyon bir chazda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.