Şimdi Ara

iPad Air, en uzun pil ömrü sunan tablet oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanki beğenmedikleri ürünleri evlatlıktan reddetmişler gibi.
    dediğin gibi kullanıcısı olsam altında bir bit yeniği ararım
  • homeagain kullanıcısına yanıt
    Ben de 1600 kusur liraya cok iyi bir laptop alinabilecekken,tablet bilgisayara o paraya verenlerin veya vermeyi dusunlerin aklina sasiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    profil resmindeki adami cok severim ama Apple ve Apple urunleri hakkinda fazlasiyla cahilce yorumlar yapiyorsun.iPad tabletlerle hic tecruben olmadigi ortada.Zira zamaninda eline birer iPad 2,iPad 4 ve iPad Mini (ve Retina) almis olsaydin ve bu cihazlari kullanmis olsaydin boyle komik bir yorumu yazmazdin.

Apple iPhone elestirebilir ama Apple'in elestirilemeyecegi belki de tek urundur iPad.

Adam Android tablet alsa bile uygulama kullanamadiktan sonra ne yapacak onu ? iPad icin optimize edilmis 500.000'nin uzerinde uygulama var App Store'da,Ayni Rakam android icin bir kac bin seviyesinde sanirim.Samsung dogru duzgun tablet bile yapamiyor.Nexus olmasa Android'in esamesi bile okunmaz orada,ki nexus da (7 ve 10)gercekten sevilen,basarili cihazlardir ama onlarin da yapabilecekleri ortada.

Apple simdiye kadar sadece iPad 3'te hata yapmistir,onun disinda cikardigi her tablet kesinlikle bir onceki modelinden hem donanimsal,hem yazilimsal ve bazi durumlarda da yapisal olarak farklidir.

Bugun piyasadaki tum tabletler iPad'in taklitleridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar bu lenovo yoga bayildim tasarimi cok guzel bataryasida muhtesem ancak islemcisi rami cok kotu ve android zannedersem acaba gelismis bir versiyonu cikarmi windowslu
  • Mevzu tabletse ipad 1. 2.kim diyebiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo
    1- Apple iPhone elestirebilir ama Apple'in elestirilemeyecegi belki de tek urundur iPad.

2- Nexus olmasa Android'in esamesi bile okunmaz orada,ki nexus da (7 ve 10)gercekten sevilen,basarili cihazlardir ama onlarin da yapabilecekleri ortada.

3- Bugun piyasadaki tum tabletler iPad'in taklitleridir.

1- Dediğin doğru. Piyasadaki gerek pil gerek donanım gerekse yazılım olarak en iyi tablet iPad.

2- Bence yanlış. Sanırım sen Kindle diye bir şey duymadın.

3- Bu dediğini ise saçma buldum. En iyi tableti veya ilk tableti Apple çıkarttı diye diğerleri taklit mi oluyor.
    O zaman Apple dan başka hiç kimse tablet çıkartmasın. Ne de olsa ilk Apple çıkarttı.
    Adamlar ilk olarak iPhone u yaptılar diye sanki dokunmatik ekranlı telefonu kendileri icat ettiler falan zannediyorlar.
    Utanmasalar dokunmatik ekranlı telefon üreten herkesi mahkemeye verecekler, dokunmatik telefon ürettiler diye.

• tesco hudi ne la

• quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

tesco hudi ne la

ingilteredeki market zincirinin adi wallmartin uk versiyonu kendilerine ait ses sistemi filanda vardi elemanlarin 2+1 baya ucuza almistim zamaninda fena degildi tableti kalitelimi bilmiyorum :) buyuk ihtimalle cinde urettirip tesco damgasini basiyorlar bilgisi olan varsa paylassin sandwichleri ve pizzalarida guzeldir :P
  • Konu yanlis yere acilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem ipad air hem note 10.1 2014 üm var, bence ipad in en önemli başarısı pil ömrü, ha note çok daha fazla işime yarıyor ama pili 2 saat daha çabuk bitiyor, bence hala çok yetersiz, şöyle en az 18-20 saat gitmesi lazım bu pillerin, durmadan 18 saat makale okuyan çalışan insanlar var, ayrıca bir yolculuğa gittiğinizde geceyi otobüste geçiriyorsanız ertesi güne şarj kalmıyor, telefonda pil değiştiği gibi bazı modellerde artık tabletlerde de ve apple larda da piller değişebilmeli, ben şahsen 2 adet taşıyorum yanımda ancak yetiyor
    ipad de film vs. izliyorum
    note da not alıp makale okuyorum
  • quote:

profil resmindeki adami cok severim ama Apple ve Apple urunleri hakkinda fazlasiyla cahilce yorumlar yapiyorsun.iPad tabletlerle hic tecruben olmadigi ortada.Zira zamaninda eline birer iPad 2,iPad 4 ve iPad Mini (ve Retina) almis olsaydin ve bu cihazlari kullanmis olsaydin boyle komik bir yorumu yazmazdin.

Apple iPhone elestirebilir ama Apple'in elestirilemeyecegi belki de tek urundur iPad.

Adam Android tablet alsa bile uygulama kullanamadiktan sonra ne yapacak onu ? iPad icin optimize edilmis 500.000'nin uzerinde uygulama var App Store'da,Ayni Rakam android icin bir kac bin seviyesinde sanirim.Samsung dogru duzgun tablet bile yapamiyor.Nexus olmasa Android'in esamesi bile okunmaz orada,ki nexus da (7 ve 10)gercekten sevilen,basarili cihazlardir ama onlarin da yapabilecekleri ortada.

Apple simdiye kadar sadece iPad 3'te hata yapmistir,onun disinda cikardigi her tablet kesinlikle bir onceki modelinden hem donanimsal,hem yazilimsal ve bazi durumlarda da yapisal olarak farklidir.

Bugun piyasadaki tum tabletler iPad'in taklitleridir.

Yalnız sizin mantığınızla ilk telefonu da Bell yaptı, Apple da ondan görüp taklit etti o zaman :)
    Cep telefonunu da nokia ve eriksondan yürüttüler, ya da macbook lar da notebook ların taklitleri
    teknoloji zaten böyle bir şey, bu bütün araba markalarının Verbiest in arabasını taklit ettiğini söylemeye benziyor
    kimin önce yaptığından ziyade kimin daha iyi yaptığı önemli ki apple asıl burda başarılı

ama Samsung tablet bile yapmıyor u da anlayamadım, note 10.1 2014 çok iyi cihaz, ipad airle yapamadığım birçok şeyi yapabiliyorum,
    en basitinden kağıda yazar gibi not almak gibi bi şans yok başka hiçbir tablette, ha ipadimi de ayrı seviyorum
    hangisi daha iyi diyorsanız bu tamamen öznel bir soru olur zira babama göre de en iyi telefon 3310
    bazı özelliklerde note rakipsizken bazılarında da ipad rakipsiz, bazı özelliklerde de (örneğin batarya ömrü) 3310 rakipsiz :)

• İpad 2 beklemede 17 gün test etiim ve 10 saat de kullanımla batarya performansını çok beğeniyorum.
    İpad mini 9 saat kullanımla batarya %15 civarı oluyor. Daha çok ipad mini kullandığım için bekleme süresini hiç test edemedim ama akşam%100 şarj edip sabaha kadar beklemede 9 saat geçiyor, bakıyorum batarya hiç eksilmemiş.. İpad'ler batarya performansı olarak gerçekten çok iyiler..

• üzüldüm açıkcası sahte test yapmaktan para kazanan insanlar varmış dünyada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeagain

Bugün Microsoft Surface Pro 32 gb 1699 TL ye satılıyorken İpad e para vereni hiç ama hiç anlamıyorum.

canım ya kıyamam. elma ile armut örneğini kimse vermemiş buna. yavrum surface pro dediğin cihaz tablet alternatifi değil macbook alternatifi laptop alternatifi hala anlayamadınız mı cihaz çıkalı bir yıl oldu hala ipad alternatifi sanıyor sazanlar ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

1- Apple iPhone elestirebilir ama Apple'in elestirilemeyecegi belki de tek urundur iPad.

2- Nexus olmasa Android'in esamesi bile okunmaz orada,ki nexus da (7 ve 10)gercekten sevilen,basarili cihazlardir ama onlarin da yapabilecekleri ortada.

3- Bugun piyasadaki tum tabletler iPad'in taklitleridir.

1- Dediğin doğru. Piyasadaki gerek pil gerek donanım gerekse yazılım olarak en iyi tablet iPad.

2- Bence yanlış. Sanırım sen Kindle diye bir şey duymadın.

3- Bu dediğini ise saçma buldum. En iyi tableti veya ilk tableti Apple çıkarttı diye diğerleri taklit mi oluyor.
    O zaman Apple dan başka hiç kimse tablet çıkartmasın. Ne de olsa ilk Apple çıkarttı.
    Adamlar ilk olarak iPhone u yaptılar diye sanki dokunmatik ekranlı telefonu kendileri icat ettiler falan zannediyorlar.
    Utanmasalar dokunmatik ekranlı telefon üreten herkesi mahkemeye verecekler, dokunmatik telefon ürettiler diye.

ilk tableti microsoft çıkardı. ipad değil daha iphone yokken windows tabletler vardı.
    surface e bakınca bu tecrube anlaşılıyor aslında. windows tabletler candır kullananlar ipad e bakmaz bir daha ama kullanmayanlarda kolay kolay kabul edemiyorlar işlevsel olarak ipad den de android tabletlerden de misli misli daha işlevsel olduğunu

• ipadler ve adroid tabletleri cok kez denedim win 8 li tabletlerin tadini vermiyor onun icin inanin bedava al kullan deseler almam ,Bence en iyisi normal pc deki programlarimizi ve eglence programlarimizi atip calistirabilecegimiz win 8 li tabletler
  • Ipad Mini den sevgilerle;

• Öncelikle herkeze iyi forumlar. Sizlere bir sorum olacak. İphone 5s 32 gb silver kullanıcısıyım diğer cihazım da iphone 5 16 gb black iphone 5'i satıp ipad air almak istiyorum 1.350 tl fiyat aldım cihazımı 1.100 tl gibi bir rakama kabul edebileceklerini söylediler sizce fiyat nasıl 5'i veripte air almaya değer mi ? Görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum.

• İpad 4 kullanıyorum. Wifi, bluetooth ve 3g açık kullanırım. Şuan pil bilgisi 7 saat 39 dakika kullanım, 23 saat 47 dakika beklemede. Kalan şarj %71. Bu piyasada ipad e laf atan çarpılır. Kullandığım alet 1 senelik.

• Tablette hiç bir şekilde ipadlere alternatif yok, sadece pilde değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.