Şimdi Ara

iPad air 2 kalem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad air 2 için kalem almayı düşünüyorum. Daha çok yazım için kullanıcam kalemi, ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 17 Mayıs 2015; 0:07:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

iPad air 2 için kalem almayı düşünüyorum. Daha çok yazım için kullanıcam kalemi, ne önerirsiniz?

Bütçe varsa bluetooth ile bağlanan kalemlerden almalısınız paper53 gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad kullanıcısı değilim, size net olarak şu markanın şu modelini alın diyemem yanlış olabilir. Ancak wacon'un çok kaliteli ürünleri olduğunu biliyorum. Wacon'un modellerine bakın hangisi yazı için daha uygun bulabilirsiniz. Zaten ipad kullanıcıları size net olarak model bilgisi verecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader Samsung değil bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

Birader Samsung değil bu

biliyorum, samsunglar kadar rahat yazılmıyor diyolar ama yine de çok kötü değildir diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Birader Samsung değil bu

biliyorum, samsunglar kadar rahat yazılmıyor diyolar ama yine de çok kötü değildir diye düşünüyorum.

tabletin kendine özgü kalemi olmadıkça parmak görevi görür sadece. zamanında android tabletim için bamboo kalem almıştım bir işe yaramamıştı ipad alınca onda da işe yaramamıştı zaten. 5 liraya satılan kalemle aynı işi gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

quote:

Birader Samsung değil bu

tabletin kendine özgü kalemi olmadıkça parmak görevi görür sadece. zamanında android tabletim için bamboo kalem almıştım bir işe yaramamıştı ipad alınca onda da işe yaramamıştı zaten. 5 liraya satılan kalemle aynı işi gördü.

yapmayın hocam iyice öldürdünüz :D mükemmel olmasa da iyi sonuç veren kalemler olduğunu düşünüyorum. Adonit Jot Pro fena değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 18 Mayıs 2015; 1:12:18 >

• pencil by 53 kullanıyorum. hem çizim hem yazmada gayet akıcı çalışıyor. elde tutuşu diğer yuvarlak hatlı kalemlerden daha iyi hissiyat veriyor.

tek kusuru uçları haşat olduğunda yenisi ile değiştirmeniz gerekiyor. 2 yedek uç da size 6 dolara mal oluyor.

karar sizin, seçim sizin.

• Lilpackage L kullanıcısına yanıt
    yuvarlak hatlı bir kalemdi sonuçta. diğerleriyle aynı işi gördü sadece :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cefakar.

pencil by 53 kullanıyorum. hem çizim hem yazmada gayet akıcı çalışıyor. elde tutuşu diğer yuvarlak hatlı kalemlerden daha iyi hissiyat veriyor.

tek kusuru uçları haşat olduğunda yenisi ile değiştirmeniz gerekiyor. 2 yedek uç da size 6 dolara mal oluyor.

karar sizin, seçim sizin.

Uçları ne kadar sürede haşat oluyor, avuç içi sorun oluyor mu, noteshelf mi kullanıyorsunuz, not alırkenki rahatlığı nasıl? Uygun bi zamanda daha detaylı bilgi verebilirseniz çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 18 Mayıs 2015; 1:57:04 >
  • 150-200 lirayı bi gözden çıkarmalısının. Eğer Pro kullanıcından değer ama öyle takılcam diyorsan paran Boşa gidebilir. Adonit bu işte iyi. Başka markalar da var ama adonit daha bir tanınır bi marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: savanam

150-200 lirayı bi gözden çıkarmalısının. Eğer Pro kullanıcından değer ama öyle takılcam diyorsan paran Boşa gidebilir. Adonit bu işte iyi. Başka markalar da var ama adonit daha bir tanınır bi marka.

Adonit o kadar da pahalı değil amazonda daha uygun fiyatlara getirilebiliyor. Önemli olan doğru karar vermem çünkü bi kere alıcam kalemi sürekli değiştiremem
  • kalem işi çok sıkıntılı ben çok araştırdım kimisi çok gereksiz pahalı kimisi yazarken çok ses yapıyor çoğunda istediğin gibi yazamıyorsun öyle youtube vidolarına
    bakarak kanma stylusların amazon yorumlarını oku yıldız derecelerine bak vs.. vs.. en sonunda lynktecin indirimde olan 34,99 olanını almaya karar verdim tipin değişmesi, değişmeyen olmasından iyi bence çünkü giderek performansı azalıyor stylusun
    http://www.lynktec.com/Apex-Fine-Point-Active-Stylus-s/1860.htm
    TİM styluslu bir İPAD çıkarsada kurtarsa bizi bu dertten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A72C1774 -- 19 Mayıs 2015; 15:24:24 >
  • Pencil by 53u arastırdınız mı? O da guzel duruyor ama biraz daha pahalı

• quote:

Pencil by 53u arastırdınız mı? O da guzel duruyor ama biraz daha pahalı

O kalem handwriting için uuygun değil youtubedan bakın resim için yapılmış ucu da çok kalın ipadde resim yapıcam diye kalem alma sıkılır atarsın köşeye ben almadım ama başıma geleceği biliyorum

• ingilizce biliyorsan bu adamın videolarını izle bilmesen de izle az çok fikir edinirsin
    https://www.youtube.com/user/AurelienChe

• Valla bazı kalemler var ama dandik. Bastırmak gerekiyor. Zaten rahmetlide istemezdi stylus kalemleri. Yani illa yazıcam diyorsan mandalina kabuğu gibi ucu yumuşak kalemler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

quote:

Pencil by 53u arastırdınız mı? O da guzel duruyor ama biraz daha pahalı

O kalem handwriting için uuygun değil youtubedan bakın resim için yapılmış ucu da çok kalın ipadde resim yapıcam diye kalem alma sıkılır atarsın köşeye ben almadım ama başıma geleceği biliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=kfs_-R8ZzHo şu videoya baktım da yazarken de rahat görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Desider.org

Valla bazı kalemler var ama dandik. Bastırmak gerekiyor. Zaten rahmetlide istemezdi stylus kalemleri. Yani illa yazıcam diyorsan mandalina kabuğu gibi ucu yumuşak kalemler var.

TİM yapıcak ya bize sytluslu ipad öyle konuşmuştuk olur dedi

• Yahu adam yazı yazcam diyor 100 lira 300 lira diyorlar tasarım yapmacak adam paper53 pencil ne yapsın ? Kardeşim 2.5 tl den 50 tl binlerce secenek var bence 10-20 tl lik stylus kalem dene vatan veya bimeks gibi yerlerde al yazı için çok pahalı kaleme ne gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limitsizim -- 20 Mayıs 2015; 22:30:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.