Şimdi Ara

Ipad Açılmıyor Cevap Bulamadım Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar baya bir site gezdim konuyu açmadan önce restore olaylarını falan inceledim. Kapama ve ana sayfa tuşlarına basmadan kapatamıyoprum aleti. Direk kapama tuşu ile kapanmıyor. Apple logosu yanıp sönüyor ve cihaz kesinlikle açılmıyor. Restore etmek için itunes son sürümünü bilgisayarıma kurdum. Kapama ve ana ekran tuşlarına basılı tutup kapatıyorum. Basılı tutmaya devam ediyorum ancak restore moduna geçmiyor alet logo hala yanıp sönüyor. Ensonra cihazı pc ye bağlıyken restoremoduna almayıda denedim. Pc den restore edilecek cihaz bulundu dedi itunes ama oda hata verdi. Cihazı açmaya çalıştığımda karşılaştığım ekranın videosu aşağıdaki gibi aynı olay restore modunda da yaşanıyor. Bir bilene danışmak lazım diye size yazdım. Yardım lütfen...

http://youtu.be/BwP3k_bK0mI

• iPad i kapatıp home tuşuna basarak pc ye bağlayın iPad de ekrana iTunes işareti gelecek ve iTunes iPad i görmeli... Umarım yardımcı olabilmişimdir....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bi sorun hocam cevap bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A7323562 -- 1 Aralık 2013; 22:32:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batup

iPad i kapatıp home tuşuna basarak pc ye bağlayın iPad de ekrana iTunes işareti gelecek ve iTunes iPad i görmeli... Umarım yardımcı olabilmişimdir....

Malesef dediğiniz görüntü yerine yine videodaki olay gerçekleşiyor..
  • Donanımsal bir sorun olabileceği kanısındayım. Cihazın garantisi varsa teknik servise gönderin.
  • Kardeşim,
    5 sn güç butonu
    10 sn güç butonu + Home tuşu
    15 sn Home tuşu.

Bu kombinasyonu cihaz bilgisayara bağlamadan yapıp bağladıktan sonra restore yapmayı dener misin ?

Restore sırasında hata verirse kodu paylaşırsan yine yardımcı olabiliriz. Iyi geceler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Donanımsal bir sorun olabileceği kanısındayım. Cihazın garantisi varsa teknik servise gönderin.

Enson çare dediğinizi uygulayacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Kardeşim,
    5 sn güç butonu
    10 sn güç butonu + Home tuşu
    15 sn Home tuşu.

Bu kombinasyonu cihaz bilgisayara bağlamadan yapıp bağladıktan sonra restore yapmayı dener misin ?

Restore sırasında hata verirse kodu paylaşırsan yine yardımcı olabiliriz. Iyi geceler.

Hemen deneyip cevabı paylaşıyorum teşekkürler.
  • Şu hatayı aldım:

"Ipad" adlı IPad'e geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4005). Bu arada restore işlemi takılmadan ve hata vermeden önce ekranda yine apple logosu videodaki gibi yanıp sönüyor.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    1. Tüm USB aygıtlarının bilgisayarınızla olan bağlantısını kesin ve başka bir USB bağlantı noktasına bağlanın.
    2. Başka bir USB kablosu kullanın.
    3. Tıklahttp://support.apple.com/kb/TS3125?viewlocale=tr_TR
    4. Başka bir bilgisayar kullanarak geri yüklemeyi deneyin.

Olmassa söyleyin yardım içi nbaşka yollar söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkingsong

Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    1. Tüm USB aygıtlarının bilgisayarınızla olan bağlantısını kesin ve başka bir USB bağlantı noktasına bağlanın.
    2. Başka bir USB kablosu kullanın.
    3. Tıklahttp://support.apple.com/kb/TS3125?viewlocale=tr_TR
    4. Başka bir bilgisayar kullanarak geri yüklemeyi deneyin.

Olmassa söyleyin yardım içi nbaşka yollar söyleyeyim.

Hepsini denedim ama malesef aynı hata 4005 :(
  • Siteden aygıt yazılımı iniyor tam ipad hazırlanıyor diyor ve ipad açılıp yazılım yüklemesi başlayacakken yine aynı video ekranı. Yanıp sönen elma çıkıyor. Yani Ipad açılırken o logo yanıp sönmesi ne modda olursa olsun kesinlikle karşıma çıkıyor...
  • Yapacağım bişi yok üzgünüm kardeşim .
  • akkayaemre A kullanıcısına yanıt
    konu üzerinden çok zaman geçmiş ama sonuç ne oldu acaba araştırırken buldum bende 4005 ile karşılaştım
  • sonuç servise götürdüm değiştirdiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.