Şimdi Ara

iPad 3 Wifi + Cellular için iOS 7 Beta 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bir tanıdığım bugün iPad 3 Wifi + Cellular cihazımın UDID kaydını aldı. Bildiğiniz üzre bugün iOS 7 Beta 2 çıktı ve artık iPad'lere de yüklenebilecek. Yalnız şöyle bir şeye kafam takıldı. Bana bu iPad Akbank'ın çekilişinden çıktı ve dolayısıyla Türkiye kayıtlı. Ancak bu Apple'ın yeni güncellemesinde iPad 3'ün wifi + cellular versiyonuna verdiği linklerin yanında birinde 'Model for AT&T' diğerinde de 'model for Verizon' yazıyor. Yani ben kuramayacak mıyım? Kuran arkadaş var mı? Hangisini kurmalı ve bir sorun çıkartır mı?
    Lütfen bilgisi olmayan arkadaşlar varsayımlarla yola çıkıp mesaj atmasınlar, sadece kullananlar ya da gerçekten bilenler yardımcı olursa memnun olurum.
    Şimdiden teşekkürler

iPad 3 Wifi + Cellular için iOS 7 Beta 2

• AT&T versiyonunu kuracaksiniz SIM kart girisi varsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

AT&T versiyonunu kuracaksiniz SIM kart girisi varsa.

Neden peki esprisi nedir bunun AT&T ve ya Verizon olmasının ve nasıl emin olabildiniz?
    Teşekkürler yardım için
  • Verizonlar cdma sim kartsiz olmasi gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rashoo

quote:

Neden peki esprisi nedir bunun AT&T ve ya Verizon olmasının ve nasıl emin olabildiniz?
    Teşekkürler yardım için

Verizon ve AT&T ABD'deki 2 operator. AT&T ulkemizde de kullanilan GSM sebekesi kullanir, Verizon ise ulkemizde kullanilmayan CDMA sebekesi kullanir, fark bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rashoo

quote:

Teşekkürler yardım için

Verizon ve AT&T ABD'deki 2 operator. AT&T ulkemizde de kullanilan GSM sebekesi kullanir, Verizon ise ulkemizde kullanilmayan CDMA sebekesi kullanir, fark bu.

teşekkürler bilgilendirme için
  • Bu arada indirdim, kurdum ama çok eksiği var daha, birçok program açılıp kapanıyor, aygıt çok yavaşladı, henüz değmez indirmeye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.