Şimdi Ara

ipad 3 wifi+3g 16gb 1200 tl sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.yenicarsim.com/ipad-3-new-ipad-16gb-4gwifi-sok-fiyata/tabletler/id/1545791/#productTabs

genpa garantili. worl kampanyası ile 1200 e gelior sizce nasıl? daha dusuk var mı?
    ebaydan baktım ortalama 650 dolar civarı

• Ben 64 gb sifirdan farksiz bilkom garantili ve kirmizi orjinal deri smartcover i ile birlikte 1450 tl ye veriyorum bilginiz olsun. Cok az kullsndim. iphone5 alacagim icin satiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son çıkan ipad alınır o fiyata
  • ipad 3 alma bence ipad 4 alınır o fiyata.
  • o fiayata 3 gli ipad 4 nerden alıyorsunuz acaba söyleyinde bileleim ben bulamadımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

o fiayata 3 gli ipad 4 nerden alıyorsunuz acaba söyleyinde bileleim ben bulamadımda

1-2 ay beklersen alırsın kardeş.
  • Pahalı 900 100 TL arası olabilirdi. iPad 4 şuan son jenerasyon olarak 100 TL üstüne konularak iPad 4 alınabilir. (3G modeli)
  • Arkadaşlar fiyatlardan haberiniz yok galiba 1300-1400 tlye ipad 4 3G yok hiçbir yerde 1500 tlden aşağı satan genpa garantili ürün bulamadım hatta çoğu bilinmiş mağzalarda 1550 tl küsür. 1200 tlye ipad 3 3G piyasaya göre çok iyi şayet teknosada falan 1450 tlye satılıyo. Bizde babam için ipad düşünüyoruz 3Gli ipad 2 den yola çıktık baktık en ucuz 1100 tl sonra az daha verip ipad 3 almaya karar verdik sanırım HB den 1350 tlye alıcaz yılbaşı kampanyası olur diye bekliyoruz geçen metroda ipad 3 3G 1250 tlye satıldı ama kalmamıştı üzülmüştük. İşin saçma tarafı 3Gs in fiyatları yerlerde 600 tlye bile satıldı ama ipad 2 3G için bir türlü dişe dokunur indirim olmadı direk piyasadan silindi verseler 899 tlye yada 999 tlye süper olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.