Şimdi Ara

İpad 3 kullananlar.Ios 7 ye geçeyim mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3. jenerasyon İpad i olan ve İos 7 ye güncelleyen arkadaşlara soruyorum Ios6 da kalayım mı 7 ye geçeyim mi? Ne önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 7.03 kullanıyorum ipad3'ümde. Hareketi azalt seçeneği açık. Çok memnunum çok hızlı şu anda.. Ama aklım ipad mini2'de. Onu alıp tablete son noktayı koyacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.0.4 kullanıyorum sıkıntı yok.
  • Bana göre hata etmiş olursun. O derece kötü stabilitesi.

• ipad 3 ün donanım ı çok iyi değil geçmek hata olur.
  • İos6 ile çok fark yok safari daha hızlı çok internete giriyosan bence geçmelisin

• Sakın yapmayın.. ben yaptım bu hatayı..

Bu IOS 7 de ipad 3'de hızlı diyenler ya kendini kandırıyor ya da cihazlarını tam anlamıyla kullanmıyorlar. Yoksa aradaki farkı anlamamak imkansız. Daha önce akan cihaz şimdi her komuta geç cevap veriyor. Sıfırdan kurulum biraz fayda ediyor, programları, verileri yüklenince eski hale dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Reason

Sakın yapmayın.. ben yaptım bu hatayı..

Bu IOS 7 de ipad 3'de hızlı diyenler ya kendini kandırıyor ya da cihazlarını tam anlamıyla kullanmıyorlar. Yoksa aradaki farkı anlamamak imkansız. Daha önce akan cihaz şimdi her komuta geç cevap veriyor. Sıfırdan kurulum biraz fayda ediyor, programları, verileri yüklenince eski hale dönüyor

Aynen.

Menüde ve geçişlerde özellikle makine ağlıyor. Bugün hareketi azalt komutunu uygulayip bakicam. Tekrar mesaj atarım konuya.

• ios6'ya göre nispeten "kasıyor" hissi verdiren bir çalışma ritmi var yani yağ gibi akmıyor ama bu ipad 4'de de boyle, o yuzden ben donanımdan cok yazılımsal eksiklik oldugunu dusunuyorum ki bu 7.0.3 ile nisbeten duzelti, 7.1 ile daha da iyi olacaktır. ios 6 evet daha hızlı ama yine de ios 7'nin güzelliklerine değeceğini soyleyebilirim.

shsh kaydı alıp gecip deneyebilirsiniz... ben de oyle yaptım ama geri dönme ihtiyacı hissetmedim...
  • iPad İle Optimize Edilemedi iOS7 Daha. Yükleyin Birşey Olmaz iPAD 3 Güzel Cihaz Kim Ne Derse Desin.
  • Teşekkürler arkadaşlar önerileriniz için..

• iOS 6'da da kalabilirsiniz de artık application'lar genelde iOS7 ve üzeri diye çıkmaya başlayacak, hatta başladı. O application'lardan mahrum kalıyor insan 6'da kalınca, o sıkıntı. Yoksa frame atlamaları vs. derken henüz bir iOS 6.1.3 değil iOS 7. Belki iOS 7.1'den itibaren daha da düzelir.
  • valla ios 7 biraz kasıyor new ipadi ama....sonunda geçeceksiniz nasıl olsa....ilk büyük güncelleme ile düzelecektir....ama duvar kağıdını..abartısız 1 dk.da değiştiriyor haa.....
  • Şu videoyu izleyip karar verebilirsiniz:

• quote:

Orijinalden alıntı: eminsayin

3. jenerasyon İpad i olan ve İos 7 ye güncelleyen arkadaşlara soruyorum Ios6 da kalayım mı 7 ye geçeyim mi? Ne önerirsiniz?

Hocam geçmeni öneririm ama ipad 2 kullananlar geçmesin i4 gibi kasmakta arada reset atcan

• Sağolun arkadaşlar.Geçen mxtube diye bir uygulama yüklemek istedim youtube dan memnun değilim ios7 olmalı dedi market.Bu tip sorunlar da artacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Reason

Sakın yapmayın.. ben yaptım bu hatayı..

Kesinlikle bende memnun değilim.

ios7 den sonra makina sanki daha fazla ısınıyor gibi geldi bana.
  • parallax efektini kapattım, daha iyi oldu !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.