Şimdi Ara

Ipad 2 wifi mi +- 3G mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iphone 4 kullanıyorum. artık kesmiyor. ipad 2 ye ihtiyaç var.

1- ip 4 yanımdayken wifi ipad 2 ile gps ya da internete bağlanabilir miyim. yani ipad 2 de 3g ne kadar ihtiyaç.

2- hafıza olarak (göreceli de olsa) 64 gb alanlar ne kadarını kullanıyor. 16-32 gb yeterli olur mu.

yorum yapanlara teşekkürler...

• bende 16 gb + 3g var ben daha dolduramamdım
  • 32gb yeterlidir. 16 bi noktada kesmeyebilir. bence wifi yeterli olablir çünkü her yerde wifi mevcut oluyor ılmadımı iphonedan rahat rahat bağlarsın sıkıntı olmuyor.
  • Walla ben 64 alacaktim da voda da stok bulamayinca 32 aldim .... 16 sanki biraz zorlar 32 den sonra 64 arasindada cok amam aman fiyat farki yok sanirim

3g konusunda telefondan share ettiginizde telefonun pilinin cok cabuk bitecegini goz onunde bulundurun

Bi de yani bu alet mobilite icin interneti de ayni arabanin benzini gibi dusunun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

Walla ben 64 alacaktim da voda da stok bulamayinca 32 aldim .... 16 sanki biraz zorlar 32 den sonra 64 arasindada cok amam aman fiyat farki yok sanirim

3g konusunda telefondan share ettiginizde telefonun pilinin cok cabuk bitecegini goz onunde bulundurun

Bi de yani bu alet mobilite icin interneti de ayni arabanin benzini gibi dusunun :)
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 19 Kasım 2011; 13:03:49 >
  • Valla bana kalırsa 3g al tam işine yarar bi şey olur wifi bulamazsın almışken 100-200 fazla ver 3g al
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.