Şimdi Ara

ipad 2 & Microsoft Office

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şirketimizde ipad 2 alımı yaptım saha elemanları için

arkadaşlarımızın pop3 destekleri maillerini görüebilemeleri için outlook gerekiyor dosyaları içinde excell word ipad için satın alabileceğimiz varsa türkçe yoksa ingilizce office veya office tarzı programlar var mı

• iPad üzerinde gelen mail uygulaması pop3 destekliyor. World, Exel için, Pages ve Numbers uygulamaları yeterli olacaktır.
  • ipad üzerindeki maile kurabilirsin. bende geçenlerde smart office indirdim ücretsizken indireyim dedim hoşuma gitti açıkcası.
  • orjinal outlook satın alırsak olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuat_21

orjinal outlook satın alırsak olurmu

Microsoft'un bildiğim kadarı ile böyle bir uygulaması yok. 3. parti yazılımlar var bu işi yapabilen, ancak iPad üzerinde gelen mail uygulamasından daha fazla bir şey yapabileceğini sanmıyorum.
  • neden out look istiyorsunuz onu bilirsek yardımcı olalım. yada ipad üzerindeki mail uygulamasını deneyip kullandınızmı? bence herhangi bir eksiği yok outlook dan.
  • valla müdür bey ila outlook dediği için bende öylr arıyorum
  • quote:

valla müdür bey ila outlook dediği için bende öylr arıyorum

Müdürünüze iPad'in kendi mail sistemini gösterirseniz tatmin olacaktır.
  • quote:

Arkadaşlar Merhabalar

şirketimizde ipad 2 alımı yaptım saha elemanları için

arkadaşlarımızın pop3 destekleri maillerini görüebilemeleri için outlook gerekiyor dosyaları içinde excell word ipad için satın alabileceğimiz varsa türkçe yoksa ingilizce office veya office tarzı programlar var mı

eski kafalı müdürleri anlıyorum. ancak saha elemanı için ipad gereken tüm office ve mail işlerimlerini native (fabrika çıkışı) uygulamalar için yapacaktır.
  • teşekkürler arkadaşlar

son olarak ipad için sıkıştırılmış dosyaları hangi program açıyor
  • quote:

teşekkürler arkadaşlar

son olarak ipad için sıkıştırılmış dosyaları hangi program açıyor

Winzip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.