Şimdi Ara

iPad 2 - iOS 8 Deneyimleri [8.1.1] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
3.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5dk önce iPhone5'i 7.1.2'ye düşürdüm. Acaba modeller arası değişiyor mu imzalar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

5dk önce iPhone5'i 7.1.2'ye düşürdüm. Acaba modeller arası değişiyor mu imzalar?

Alla allaaa.. sabah sabah beni mi buldu yahu?!?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

sunucuda sıkıntı var diyor. imzanın geçersizliği yada iphone etkinleştirelemedi falan demesi gerek

İyi de sunucularda sorun olsa iOS 8'i de etkinleştirmemesi gerek.. 7.1.2'nin sunucu ile 8'in sunucusu ayrı mıdır ki? hiç sanmıyorum..
  • sunucu derken hocam senin cihazla iletişimi kastetmistim. izah hatası diyelim. bu arada itunnes u sil herşeyiyle kalıntı bırakma bi daha dene bence olur. ios 8 kurmak için daha erken 3G meselesi bu haldeyken .. kullanılmaz şimdilik
  • veya teker teker kapatıyorlar ikisinden biri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: --caner--

sunucu derken hocam senin cihazla iletişimi kastetmistim. izah hatası diyelim. bu arada itunnes u sil herşeyiyle kalıntı bırakma bi daha dene bence olur. ios 8 kurmak için daha erken 3G meselesi bu haldeyken .. kullanılmaz şimdilik

iPad 2 olduğu için hücresel kapalı kaldığından öyle bir problemim yok.

iTunes'u silmek gibi bir imkanım yok çünkü iMac kullanıyorum. Ayrıca bu durumun iTunes ile alakası olduğunuda düşünmüyorum çünkü Hello ekranı gelince kabloyu çıkartıp direk wifi üzerinden hallediyorum her işimi yıllardır. Sinirlenmeye başladım anasını satayım. Herkes geçiyor beni buldu ya.....

• hayırlısı olsun az sabır düzelir inşallah :)
  • inş olur birazdan bende deniycem.7.1.2 sonmuş bizim için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabretmek gerekiyor tabii ki orası ayrı konu da şunu dün akşam yapsaydım uğraşmayacaktım herhalde...

ben bu arada bir traş falan olayım bari
  • sıhhatler olsun hocam :)
  • http://www.apple.com/support/systemstatus/

iOS Device Activation sunucuları online hocam.. bu benim iPad ile alakalı bir sorun herhalde...
  • Biraz önce DFU moda alıp iOS 8'i tekrar yükleyebilmiştim. Şimdi DFU modada alamıyorum gençler... sağlam patladık
  • Ben valla dun aksam ustu 7.1.2 ye dondum ios 8 den sonra ios 7 cok iyi geldi iyi ki hemen geri donmusum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.2 ipsw nerden indirebilirim

• evet beyler benim iPad kurtarılacak gibi görünmüyor.. Açıkçası gidip sağda solda tamir yapıyoruz diyen çakallara para kaptırmakta istemiyorum..

bir ara halledicem artık..
  • Apple Destek Servisi'ni aradım hatta bekliyorum şu anda..
  • Ben İphone 4'e ios7 yükledikten sonra elimdeki iki İpad'e (3ve4.nesil) yeni sürüm yüklemeye korkuyorum.
  • Adamlarda haklı olarak öyle bir yöntemimiz yok diyerek kapattılar telefonu.. DFU moda alsam çözeceğim. ilkinde DFU moda alarak iOS 8'e döndüm sabah, sonra tekrar 7.1.2'ye döndüm etkinleştirmedi.. ama ondan sonra ilginçtir hiçbir şekilde DFU moda alamıyorum iOS 8'e de geçemedim

nur topu gibi 64GB external HDD'm oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 20 Eylül 2014; 12:57:21 >
  • An itibarıyla iPad 2imi 7.1.2 ye düşürdüm.hala açık imzalar

• ben sonunda DFU modu hallettim kurtardım. iOS 8 yükledi tabiki..

fakat neden problem çıkarttı anlamak güç.. şimdi bir daha denemek istemiyorum açıkçası.. ama şeytan dürtmüyor değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.