Şimdi Ara

İp Sorunu (Acil Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler. elidme bir tane casper nirvana laptop var kablo ile çok güzel bir şekilde internete giriyor ama kablozu olarak internete girmiyor. ip'yi elle verdiğimde ağa bağlanıyor ama internete girmiyor ip'yi otomatik yaptığımda sınırlı bağlantı diyor ve bu bilgisayar başka kablosuz ağlara sorunsuz bağlanıyor sadece belirttiğim o ağa bağlanamıyor.

ayrıca o bağa bağlanan başka laptoplar var. sorun nedir nasıl hallederim acil yardım.

• dostum baglandıgın modemin şifresini pc ne girerken yanlıs girmiş olabilirsin dikkat et once o girmiş oldugun modemin şifresini kablosuz ag baglantısından gelişmiş ayarları degiştir de bi sil ordan kendi modemini sonra tekrar arat senden şifre ister düzgün girdigine emin ol oda dogru ise ipleri elle ver kablosuz ag baglantısına oyle dene modemde sorun yok senin pc de birseyler engelliyor antivirüsü kapat güvenlik duvarını kapat dene olmazsa bende bilmiyom :D
  • ayrıca ;

şifreleme teknikleri standart wep wpa yada tkip olsun bazı notebookların xp wireless yazılımları wep2 wpa 2 desteklemiyor ayrıca yazılımını yüklemeniz gerekmektedir bu arada bu konularda yardım alırken sorun yaşadığınız cihazların marka modelini yazın örn: casper nirvana tw8 airties rt 202 vs gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.