Şimdi Ara

iOS Uygulamalarım - Yeni Uygulama Geldi (Destekleriniz Önemli) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uygulamayı henüz incelemedim. Fakat Türkiye'den Appstore'a katılan uygulamaları sayısının giderek artması sevindirici.
  • Öncelikle hayırlı olsun.. dev.Apple dünyasına hoşgeldin :) Hergün 11:30 / 12:30 arasında ITC Connect uygulamasını açıp durursun artık dünün satışları gelmiş mi diye :)

iOS sürüm konusunda ben de şunu söylemek isterdim ki, şu an dünyada kullanılan Apple cihazlarının %80 den fazlası iOS 7.0 ve üzeri kullanıyor. Dolayısıyla xcode içindeki issue lerle uğraşmak istemiyorsan minumum sürüm olarak iOS 7 yi baz almanda bana göre bir kaybın olmaz.
    Bir de nacizane önerim şudur ki, uygulamalarını Türkçe olarak tabiiki çıkar. Ancak uygulamanın default app dili İngilizce olsun. Tüm kozlarını USA marketi üzerine oyna. USA da ne kadar çok satarsan diğer ülke marketleri de bu ivmeden etkileniyor. Downloadlarınla Developer ID nde toplanan rating ini yükseltebilirsin bu FREE uygulamalarla. Ama dediğim gibi mutlaka ingilizce versiyon olsun.
    Türkiye down rakamları açısından (FREE ya da Paid) tatmin etmez.

Allah yüzünüzü kara çıkarmasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Öncelikle hayırlı olsun.. dev.Apple dünyasına hoşgeldin :) Hergün 11:30 / 12:30 arasında ITC Connect uygulamasını açıp durursun artık dünün satışları gelmiş mi diye :)

iOS sürüm konusunda ben de şunu söylemek isterdim ki, şu an dünyada kullanılan Apple cihazlarının %80 den fazlası iOS 7.0 ve üzeri kullanıyor. Dolayısıyla xcode içindeki issue lerle uğraşmak istemiyorsan minumum sürüm olarak iOS 7 yi baz almanda bana göre bir kaybın olmaz.
    Bir de nacizane önerim şudur ki, uygulamalarını Türkçe olarak tabiiki çıkar. Ancak uygulamanın default app dili İngilizce olsun. Tüm kozlarını USA marketi üzerine oyna. USA da ne kadar çok satarsan diğer ülke marketleri de bu ivmeden etkileniyor. Downloadlarınla Developer ID nde toplanan rating ini yükseltebilirsin bu FREE uygulamalarla. Ama dediğim gibi mutlaka ingilizce versiyon olsun.
    Türkiye down rakamları açısından (FREE ya da Paid) tatmin etmez.

Allah yüzünüzü kara çıkarmasın :)

Önerileriniz için teşekkürler. Şuan bu işi bir gelir kapısı olarak yapıyorum ve kendi uygulamalarımdan çok müşterilerin uygulamalarıyla uğraşıyorum diyebilirim. Henüz yeni olmama rağmen güzel ilgi var bu sektöre. Android gibi ucuz bir pazar değil. Aynı iş Android'de 50 TL'den yapılırken iOS için 400 TL'den açılıyor kapı. Küçük görülebilir ancak bir günlük işler. Umarım böyle devam eder. Tabii ki zaman buldukça kendi uygulamalarım üzerinde de çalışıyorum ve yakın zamanda forumun seveceği, yakından ilgileneceği bir uygulamanın çıkışı olacak.

quote:

Orijinalden alıntı: drony

Uygulamayı henüz incelemedim. Fakat Türkiye'den Appstore'a katılan uygulamaları sayısının giderek artması sevindirici.

Teşekkür ederim sizede iyi çalışmalar, başarılarınızın devamını diliyorum.

• SICAK FIRSATLAR YAYINDA !

"Sıcak Fırsatlar" Türkiye'de sıcak alışveriş fırsatlarını kategori halinde sizlere sunuyor ve dilerseniz anında bildirimlerle size haber veriyor. Günlük olarak güncellenen ve her zaman güncel kalan içeriğiyle size en iyi fiyat imkanlarını sunuyor.

iOS Uygulamalarım - Yeni Uygulama Geldi (Destekleriniz Önemli)

İndirmek İçin:
    https://itunes.apple.com/us/app/s-cak-f-rsatlar/id931793980?l=tr&ls=1&mt=8

Arkadaşlar destekleriniz önemli. Uygulama altına yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Uygulamada eksik gördüğünüz bir yer varsa mutlaka bana belirtin güncelleme ile değiştirelim. İçerik girmeye bu günden itibaren başlıyorum.

• Cok basarili bir uygulama olmus iphone5 le uyumu muhtesem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XuRCuVaS

Cok basarili bir uygulama olmus iphone5 le uyumu muhtesem

Teşekkürler.
  •  iOS Uygulamalarım - Yeni Uygulama Geldi (Destekleriniz Önemli)

İndirmek İçin:
    https://itunes.apple.com/tr/app/id938094325

Yeni uygulamam yayında arkadaşlar, desteklerinizi bekliyorum. Ücretsiz bir uygulama. Yorumlarınız ve ikinci versiyonda eklememi istediğiniz bir özellik varsa belirtin lütfen. Yorumlarınız önemli benim için.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.