Şimdi Ara

iOS 9 ile gelebilecek muhtemel şeyler..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ios 9 çıkmasına az kaldı ve benim şu ana kadar gözlemlediği ve gelmesi beklenen şeyleri burada sıraladım.

=İphone 4s,ipad 2 desteği sürebilir.
    =Apple klavyesinde türkçe tahmin seçeneği gelebilr(Türkçe olarak)
    =İşletim sistemi yazı tipi saatteki gibi olabilir.
    =Denetim masası özelleştirme gelebilir.
    =Akıllı ev aletleri için home uygulaması gelebilir.
    =Apple music uygulaması geleceği kesin gibi.
    =Tasarruf modu özelliği gelebilir(Her ne kadar otomatik parlaklık bulunsa da bunun işe yaramadığını biliyoruz.)
    =Gece modu gelebilir.
    =Kilit ekranından bazı uygulamalara hızlı erişim gelebilir.
    =Tema seçenekleri gelebilir
    =Sosyal ağ entegrasyonları daha da gelişebilir.
    =Parmak izinin sistem uygulamalarıyla veya diğer uygulamalarla limitsiz etkileşimi sağlanabilir.
    =Nfc'de yer alan sınırlamalar kalkabilir.
    =Kamera yönünde geliştirmeler olabilir.
    =Video yönünde iyileştirmeler olabilir.
    =İpadler için bölünmüş ekran desteği gelebilir.
    =Apple haritası geliştirilecek bu kesin gibi.
    =Appstore mağazasında mobil ödeme gibi ek özellikler gelebilir. Sizin eklemek istediğiniz şeyler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yiqiteffe -- 23 Mayıs 2015; 13:08:12 >

• Saatteki gibi round springboard gelebilir ve gelirse de harika olur.
  • Bu gelebilir dedikleriniz için kaynağınız var mı yoksa sadece sizin tahmininiz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Saatteki gibi round springboard gelebilir ve gelirse de harika olur.
    iOS 6 gibi sade bir arayüz gelsin başka bir şey istemiyorum :)
    Bi de kilit ekranı açarken ki ses...
  • Görsel olarak artık temalar yazı karakter Değişikliği gelmesi gerekiyor jailbreak yapmak istemeyen ve farklılık isteyen nice Kullanıcılar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

Görsel olarak artık temalar yazı karakter Değişikliği gelmesi gerekiyor jailbreak yapmak istemeyen ve farklılık isteyen nice Kullanıcılar var
    Tema desteğinin geleceğini sanmıyorum. Bölünmüş ekran özelliği ipad için kesin gelir diye düşünüyorum. iPhone Plus modelleri içinde gelebilir bölünmüş ekran özelliği belkide 4.7 ekran boyutunda olanlar içinde gelir (gelse süper olur).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Bu gelebilir dedikleriniz için kaynağınız var mı yoksa sadece sizin tahmininiz mi ?

Bunlar özellikle apple ile yakınlığı bulunan yabancı sitelerden aldığım şeyler,bildiklerimin hepsini yazdım inşalla güzel bir sürüm olur ümidiyle artık 8 haziranda görücez.
  • Valla iPad 2 iOs 8 e kadar geldiyse kesin olarak 4S desteği kesilecek denemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

2015 yılında ios 6 çöptür. Yeniliklere açık olun biraz nostaljiyle ilerlemez bu işler.
  • İos 8 ile arayüz geçişi..
    İos 9 ile stabil performans..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

quote:

2015 yılında ios 6 çöptür. Yeniliklere açık olun biraz nostaljiyle ilerlemez bu işler.

Android' e benziyor iOS 7 ve sonrası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

quote:

Android' e benziyor iOS 7 ve sonrası

Şuanda daha metalik ve şeffaf görünümlü arayüzler moda. İos 6 ve öncesi mat ve oyuncak ikonu gibiydi zaten tasarım artık çok demodeleştiği için ios7 ile değişiklik yapıldı ben şahsen memnunum ama ana menüdeki ikonların tasarımı daha yaratıcı olabilirdi o konuda birşey diyemem.

• Parmak izini istediğimiz uyğulamaya koyabilelim artık.neden hala yapmıyorlar anlamadım çok mu zor?
  • Boyle bi atack bekliyorum apple dan kilit ekrani kisayollari gayet guzelhttp://youtu.be/TlLoywouJOQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: papadoc.

Boyle bi atack bekliyorum apple dan kilit ekrani kisayollari gayet guzelhttp://youtu.be/TlLoywouJOQ
    iOS 9 da A5 işlemci olan ipad mini ve iphone 4S desteği alacakmış.. :)

Kaynak:http://www.macrumors.com/2015/05/22/os-x-10-11-control-center-rootless-ios-9-a5/

• quote:

Orijinalden alıntı: burtii

iOS 9 da A5 işlemci olan ipad mini ve iphone 4S desteği alacakmış.. :)

Kaynak:http://www.macrumors.com/2015/05/22/os-x-10-11-control-center-rootless-ios-9-a5/

Alıntıları Göster
    MOBIL VERI ICIN KISAYOL GELSIN

• quote:

Orijinalden alıntı: MK*

MOBIL VERI ICIN KISAYOL GELSIN

Alıntıları Göster
    bence home tuşuna basmak yerine dokunmak olsa sadece, hatta isteğe bağlı çalışsa süper olurdu.
    öğrneğin her dokunuşta değilde 2 kere dokununca ekran uyansın sonra kullanırken tek dokunuşla ana ekrana düşsün falan, benimki de fantezi gerçi neyse.
  • müzik uygulaması değişmeli

8.4'te değişecek diye video vardı umarım kısa sürede gelir
  • En gıcık olduğumda ekranınyan çevirince müzik uygulamasında albümlerin gelmesi, sonra telefonu düzeltince algılamanın geç olması. Bide bu...
     iOS 9 ile gelebilecek muhtemel şeyler..
  • burtii kullanıcısına yanıt
    Kaynak sağlam mı ? İphone 4s im var değişmeyi düşünüyordum. 1 yıl daha değişmem öyle ise.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.