Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ios 8 den Ios 9 güncellemesi çok iyi yani harıka bir güncelleme ile birebiriz.
  • ios 9.0.3 bu akşam 8 de gelebilir, bilginize...
  • 5s ve mini 2 için 9.1 beta 4 kurdum.

ilk izlenimlerim gayet olumlu :) spotlight dışındaki ufak tefek takılmalar gitmiş. menüler arası geçiş 8.4.1 ayarında olmuş neredeyse.

final sürümde biraz daha rötüş atıp verirler, haftaya veya sonraki hafta..ama bana kalırsa haftaya :)

şarjı da gözlemleyeceğim bakalım nasıl gidecek
  • babaannen B kullanıcısına yanıt
    sonraki güncelleme 9.1 olacak önümüzdeki haftalarda

9.0.3 yayınlanacak olsa internete düşerdi haberi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bwazz

1.6 gb büyük bir ihtimal gm yada final.

Final ne zaman gelir ki 9'u özledim 8.4.1'deyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamayıp 8.4.1' den tekrar ios 9' a geçiyorum şu an, bu sefer 9.1 beta 4'ü deneyeceğim. Kurtarma modunda yükleme yapıyorum, yükleme sonrası icloud yedeğimi kuracağım, umarım performansı ios 8' i aratmaz.
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    hocam yükleyin seri oldu cihaz
  • 9.1 beta3'ten beta 4'e geçiş yaptım az önce ya şarj su gibi akıp gidiyor yada psikolojik çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Bizim millette hep eskiye özlem vardır. iOS 9.0.2 kullanıyorum ve bu forumda bahsedilen bir çok sorunu hiç yaşamadım. Sorun yaşayanlar kullandıkları tel modelini de yazarlarsa aynı teli kullanan diğer üyeler gereken cevabı verecektir. i5 ve i6 da iOS 9.0.2'yi sorunsuz kullanıyorum. Arkadaşların da dedikleri gibi, eski sürümleri kullanmayanlar durmadan veryansın ediyorlar hepsi bu..

Yazayım o Zaman ip5 kullanıyorum. 9.0.2'yi güncelledikten sonra wi-fi'yi neredeyse hiç kullanamıyorum. Sürekli kopuyor ya da bağlı gözükse bile sayfalar açılmıyor . Resmen telefondan tiksindim ...

Ayarlar > Genel > Sıfırla > ağ ayarlarını sıfır işlemini yapın. Telefonu yeniden isimlendirmeyi unutmayın

Denedim ama işe yaramadı maalesef . İnşallah yeni güncelleme ile düzelir ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

9.1 beta3'ten beta 4'e geçiş yaptım az önce ya şarj su gibi akıp gidiyor yada psikolojik çözemedim.

Daha önceki yorumlarda ilk şarjın hızlı bittiği belirtilmiş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Bizim millette hep eskiye özlem vardır. iOS 9.0.2 kullanıyorum ve bu forumda bahsedilen bir çok sorunu hiç yaşamadım. Sorun yaşayanlar kullandıkları tel modelini de yazarlarsa aynı teli kullanan diğer üyeler gereken cevabı verecektir. i5 ve i6 da iOS 9.0.2'yi sorunsuz kullanıyorum. Arkadaşların da dedikleri gibi, eski sürümleri kullanmayanlar durmadan veryansın ediyorlar hepsi bu..

Yazayım o Zaman ip5 kullanıyorum. 9.0.2'yi güncelledikten sonra wi-fi'yi neredeyse hiç kullanamıyorum. Sürekli kopuyor ya da bağlı gözükse bile sayfalar açılmıyor . Resmen telefondan tiksindim ...

Ayarlar > Genel > Sıfırla > ağ ayarlarını sıfır işlemini yapın. Telefonu yeniden isimlendirmeyi unutmayın

Denedim ama işe yaramadı maalesef . İnşallah yeni güncelleme ile düzelir ...

Donanımsal sorun olabilir yazılımsal olsa çoğu kişide olur

• 9.1 beta 4 ile 9.0.2 arasında bariz bir performans farkı var, özellikle whatsapp yağ gibi akıyor beta 4 de, klavye zamanında açılıyor takılma yok. tek sıkıntı gene spotlight'ın nazlanarak açılması o kadar :)

sürüm numarasından da anlaşılacağı üzere bu GM sürümdür.beta olarak düşünmeyin derim, 9.0.2 de olanlar yükleyin gitsin.

şarj ile de ilgili yorumumu yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

9.1 beta 4 ile 9.0.2 arasında bariz bir performans farkı var, özellikle whatsapp yağ gibi akıyor beta 4 de, klavye zamanında açılıyor takılma yok. tek sıkıntı gene spotlight'ın nazlanarak açılması o kadar :)

sürüm numarasından da anlaşılacağı üzere bu GM sürümdür.beta olarak düşünmeyin derim, 9.0.2 de olanlar yükleyin gitsin.

Spotlight nedense hiç düzelmeyecek gibi duruyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

9.1 beta 4 ile 9.0.2 arasında bariz bir performans farkı var, özellikle whatsapp yağ gibi akıyor beta 4 de, klavye zamanında açılıyor takılma yok. tek sıkıntı gene spotlight'ın nazlanarak açılması o kadar :)

Spotlight nedense hiç düzelmeyecek gibi duruyor :/

Yahu şu spotlight'ı kullanıyor musunuz Allah aşkına ya :D

• uygulama geçişleri ve diğer günlük kullanım alanlarında 8.4.1' den farkı yok, son derece seri şu anda. Evet, spotlight bazen takılarak (rahatsız edici düzeyde değil, normal bir kullanıcı farkedemez) açılıyor ama telefonu aldığım günden beri 1 defa bile kullanmadım, o yüzden benim için önemi yok. Şarj konusu birkaç gün sonra belli olur, şimdilik pişman değilim, ios 9' un ilk sürümüyle ilgisi yok, ilk sürüm şaka gibiydi. :)
  • Spotlighti ben kullaniyorum kimi zaman. Birkac kez kullanmayi deneyin daha sonra bi alisma safhasi yasiyosunuz. Hic kullanilmasa bile koydugun bi ozelligin kasarak calismasi kabul edilemez bisey. Yazilimsal bir problem sonucta bu. Tabiki halledicekler bunu, bizim kullanip kullanmamamiz onemli mi ? Çok sığ bi yaklaşım olmuş bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

Spotlighti ben kullaniyorum kimi zaman. Birkac kez kullanmayi deneyin daha sonra bi alisma safhasi yasiyosunuz. Hic kullanilmasa bile koydugun bi ozelligin kasarak calismasi kabul edilemez bisey. Yazilimsal bir problem sonucta bu. Tabiki halledicekler bunu, bizim kullanip kullanmamamiz onemli mi ? Çok sığ bi yaklaşım olmuş bence.

Hocam ne amaçla kullanıyorsunuz ?

• ios 7 yi hatırlarsanız ilk sürümlerde onda da vardı yana çektiğimizdeydi sanırım. Sonra düzeltildi. Bir de spotlight için siri önerilerini kapatınca kasılma olmuyor diyenler vardı ama doğru mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MABLC

quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

Spotlighti ben kullaniyorum kimi zaman. Birkac kez kullanmayi deneyin daha sonra bi alisma safhasi yasiyosunuz. Hic kullanilmasa bile koydugun bi ozelligin kasarak calismasi kabul edilemez bisey. Yazilimsal bir problem sonucta bu. Tabiki halledicekler bunu, bizim kullanip kullanmamamiz onemli mi ? Çok sığ bi yaklaşım olmuş bence.

Hocam ne amaçla kullanıyorsunuz ?

Uygulamalari menuden aramak yerine ornegin bir oyunsa bas harfini yazdiginizda direk sonuclar icerisinde geliyor ve baslatiyorum mesela. Arama yapacagim zaman ise yakin zamanda arama kaydi olmayan birini aramam gerekiyorsa rehbere girip aramak yerine ordan ulasmasi gercekten buyuk kolaylik.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperak

ios 7 yi hatırlarsanız ilk sürümlerde onda da vardı yana çektiğimizdeydi sanırım. Sonra düzeltildi. Bir de spotlight için siri önerilerini kapatınca kasılma olmuyor diyenler vardı ama doğru mu acaba ?

Doğru, siri önerilerini kapatınca sorun yaşanmıyor. Hallederler yakında, her hafta güncelleme veriyorlar, buna da sıra gelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.