Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus626emre

4S 8.1 JB' li cihaz.
    Geçmeye değer mi? Şarj süresi nasıl 4S' te?

Varmı arkadaşlar bu sorunun yanıtı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    KAYNAK :http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/29471561.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

KAYNAK :http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/29471561.asp

Sonunda be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evrenin en iyi müziğinin yapıldığı ülkenin kendini bu kadar naza çekmesi normaldir arkadaşlar.
  • 4s e yüklemeyi öneren varmı acep. 8.3 su an Daha iyi yönde bişey var mi. Yoksa kötü mu

• snncbc S kullanıcısına yanıt
    Telefonum 5S.
  • 4s kullanicilari 8.4 gayet stabil gozukuyor.sarj konusundada oldukça iyi kendim iphone 5 kullanicisiyim 4steki kullanimi bilmediğim icin acik bisey soyleyemiyorum ancak tavsiye ederim denenmesinde fayda oldugunu dusunuyorum.

• arkadaşlar merhaba . İphone 5s gold kullanıcısıyım. telefonumun sol tarafında ki ses açma kapama tuşlarında boşluklar var yani çalışma işlevinde bir sorun yok fakat cıt cıt şekilde ses yapıyor. boşluk var gibi geliyor. bu tür bir durumla karşılaşan var mı yoksa telefonun donanımsal bir sorunumu olabilir ..?
  • toplantının sonucu ne olacak acaba çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaypc

arkadaşlar merhaba . İphone 5s gold kullanıcısıyım. telefonumun sol tarafında ki ses açma kapama tuşlarında boşluklar var yani çalışma işlevinde bir sorun yok fakat cıt cıt şekilde ses yapıyor. boşluk var gibi geliyor. bu tür bir durumla karşılaşan var mı yoksa telefonun donanımsal bir sorunumu olabilir ..?

Sorunuzun konuyla alakası ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    twitter, google search vs. sürekli bakıyorum ne toplantı ne sonucu hakkında dünkü haberden başka bişey çıkmıyor.

apple sayfasında herhangi bir güncelleme de yok.

cesaretli birileri şuraya yazabilir belki http://www.msg.org.tr/tr-TR/Contact

bakalım ne olacak?
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    ben bu sayfaya 2 aydır girmiyorum. 2 ay öncesine kadar apple kullanıcıları soru cevap şeklinde bilgilendirme yapılıyordu . Bu süre zarfında durum değişti ise bilemeyecem .. Ama en son soru cevap şeklinde herkes bişiler ortaya atıyordu.
  • akşama kadar bekleyelim illa ki haber düşer :)
  • Final sürüm konuları beta konusunda farklı olmalı

• Temiz kurulum nasıl yapılıyor acaba beni bilgilendirme imkanı olan var mıdır? Telefonu aldığımda ios 6 yüklüydü şimdi ios 8.4. Aradan 2,3 sene geçmiştir tahminen. Temiz kurulum yapmak istiyorum çünkü teli aldığımdan bu yana hep OTA üzerinden yazılımı güncelledim. Fakat temiz kurulum yaparsam telefonun bir daha açılmama ihtimali söz konusu olur mu? Herşey siliniyor mu? Extra şeyler yapmamız gerekli midir? Bu arada telefon İphone 5 16 GB Black ios 8.4.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky1907 -- 7 Temmuz 2015; 17:39:40 >
  • gelsin artık şu apple music
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

Temiz kurulum nasıl yapılıyor acaba beni bilgilendirme imkanı olan var mıdır? Telefonu aldığımda ios 6 yüklüydü şimdi ios 8.4. Aradan 2,3 sene geçmiştir tahminen. Temiz kurulum yapmak istiyorum çünkü teli aldığımdan bu yana hep OTA üzerinden yazılımı güncelledim. Fakat temiz kurulum yaparsam telefonun bir daha açılmama ihtimali söz konusu olur mu? Herşey siliniyor mu? Extra şeyler yapmamız gerekli midir? Bu arada telefon İphone 5 16 GB Black ios 8.4.

Herşey silinir ve telefonu sıfırdan ayarlamanız lazım.
    Öncesinde yedek almalısınız ama yedeği yüklememelisiniz.
    Tamamiyle sıfır telefon almış gibi olursunuz. İnternette DFU mod ile yazılım kurmaya bakabilirsiniz.
    Telefonu normal şekilde bilgisayara takın itunes açık olsun.
    Sonra telefonu kapatın
    Telefonu açın ve güç tuşuna basmaya devam edin
    Apple logosu gözükür gözükmez home tuşuna basın ve basılı tutun.
    Apple logosundan sonra ekranda görüntü gidecek. 3'e kadar sayıp güç tuşunu bırakın. Artık bilgisayarda kurtarma modu ile bir cihaz bağlandı gibisinden uyarı çıkacak. İster indirdiğiniz ipsw dosyasını shift tuşu ile gösterirsiniz yada isterseniz direk geri yükle butonuna basarak itunesin indirip kurmasını sağlarsın. Hepsi bu

• Tübba kullanıcısına yanıt
    boş boş müzik güncellmesi var. 4s e performans artışı yok
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    evet aynen dediğiniz gibi 4s ler için boş bir güncelleme ama şunu söylemek isterim telefonda rahatsız edici derecede ağırlık yok genelinde stabil bir cihaz 4s.
    bahsettiğimiz cihaz 4 senelik benimkide öyle hala kullanıyorum gayet memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.