Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dream54

Başlık ne zaman güncellenecek.?

3 gün sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: from_anatolia

Apple 4 yıllık cihazı 4S için harıl harıl stabilite arttırıcı güncelleme yayınlıyor. Ben neden Apple'cı olmayayım arkadaş...

4S zamanında çıkan L920 çok daha stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TownSportif kullanıcısına yanıt
    ilk şarjda normaldir bende de su gibi akıyor.. 1-2 tam doldur boşaltdan sonra dengeye gelmesi lazım.
  • YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Boyle bir mesaj attigimi bile hatirlamiyorum

• safaride kopyala yapıştır tam bi rezalet

• Nedir bu buglu sürümleri kullanma hevesi anlamıyorum sizleri ya ? Geliştirici sürümleri bunlar özelliklerin yarısından fazlası ya çalışmıyor ya da buglu . Apple Watch uygulama mı geliştiriyorsunuz ? 8.2 sürüm özelliklerini kullanarak uygulama mı geliştiriyorsunuz ? Beta sürümünde o kadar para verdiğimiz telefonların performansları + verimleri düşüyor . Hadi merak ettiniz 1-2 gün kullandınız tamam ama kullandıktan sonra "yok bu sürüm olmamış ,bissürü hata var ,apple yapamamış,her yeni güncellemede yine başımızı ağrıtıyorsun apple ! " gibi gereksiz ve bilgisiz sözler sarf edecekseniz boşu boşuna post kasmak için yorum yazmayın !
  • tamam
  • CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt
    Hiç cool olamadin romeo

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan55

quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

Aynen öyle, ben dayanamadım ve yeni bir iPhone olarak ayarladım. Güncelleme gelmişken sıfır ayarında olsun.

hangi sürümden geçtiniz? ben geçen hafta dfu moda alıp 8.2 beta 3 ile restore ettikten sonra yeni iphone olarak kurdum.ama icloud daki yedeklerimi bir türlü alamadım.daha sonra sıfırlayıp icloud yedeğinden geri yükle diyerek bilgilerimi alabildim.

şuan 8.2 beta 3 yüklü.dfu moda alıp itunes üzerinden shift+iphone geri yükle diyerek 8.1.3 yüklesem ve yeni iphone olarak kursam daha sonra icloud a giriş yaparak rehberimi ve fotoğraflarımı alabilir miyim?

başka bilgisi olan arkadaşlar varsa onlardan da yardım istiyorum.

8.1 den 8.1.2'ye geçmiştim zamanında dün de dfu restore ile 8.1.3'e geçiş yaptım. Şuan 8.1.3'de yedeğimi ben iTunes'tan yapıyorum. iTunes dfu ile olduğundan dolayı doğal olarak yeni iPhone olarak seçerken yedeği geri yükledim Herşeyi sil baştan yapmama rağmen ve orada son yedeklerimi gösterdi. Ben geçen haftanınkini yükledim mesela ve yedeğimi geri aldım. Zaten aynı apple id ile oturum açtığında iTunes'da da telefonda da yüklemiş olduğun uygulamaları vs görebiliyorsun. Ben uygulumalarımı seçtim ve eşzamanlamayla geri getirdim kişisel dosyalarımı yani tam olarak yedek aldım söylenemez. iCloudla uğraşmayı sevmediğimden dolayı her şey sıfır olsun diye iTunes'a yedek aldım güncellemeyi yapmadan önce ve sonradan yedeği geri yükledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Nedir bu buglu sürümleri kullanma hevesi anlamıyorum sizleri ya ? Geliştirici sürümleri bunlar özelliklerin yarısından fazlası ya çalışmıyor ya da buglu . Apple Watch uygulama mı geliştiriyorsunuz ? 8.2 sürüm özelliklerini kullanarak uygulama mı geliştiriyorsunuz ? Beta sürümünde o kadar para verdiğimiz telefonların performansları + verimleri düşüyor . Hadi merak ettiniz 1-2 gün kullandınız tamam ama kullandıktan sonra "yok bu sürüm olmamış ,bissürü hata var ,apple yapamamış,her yeni güncellemede yine başımızı ağrıtıyorsun apple ! " gibi gereksiz ve bilgisiz sözler sarf edecekseniz boşu boşuna post kasmak için yorum yazmayın !

keyfim istediği için betaları kullanıyorum. Meraklı arkadaşlara duyurulur.

Sevgiler.

• Vallahi sizlere imreniyorum soktuğum samsungu en son güncellemeleri hem TR'ye veriyor. Apple ise aynı anda tüm kullanıcılara sunuyor. Aptallık ettim iphone 5S'den samsung S5'e geçtiğim için... Android lolipop bekliyorum güncellemesini beğenmezsem tekrar iosa döneceğim...
  • Telefona 8.2 yi yükleyip 2 milyar para verdiğiniz telefonu yavaşlatmak ve sorunlar yaratmakta tabii ki özgürsünüz. Ama bu sürüm olmamış diye çemkirmeye hakkınız yok .
  • 15 dakikadır asphalt 8 oynuyorum, hala %100 ama gerisi daha önemli

• arkadaş bu saçma sapan eksileyen şahıs kimse çıksın ortaya..sanki yanlış birşey söylüyoruz..
  • CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt
    yavaşlatmak mı ? şu ana kadar hiç beta yüklemedin herhalde , 8.2 beta 4 en hızlı sürüm şu an ios 8 sürümleri arasında sorunluluk açısından normal kullanımda çok bir fark hissetmiyorsun 8.2 nin bütün betalarını kullandım beta 1 şarj olarak beta 4 de performans olarak bariz iyi ayrıca kimsenin çemkirdiğine de rasgelmedim ben mevcut bazı sorunların bir sonraki betalarda veya final sürümlerde de devam etmesinden şikayet edildiğine şahit oldum bu da doğal değil mi betalar da düzeltme olmaz mı ?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Numarası çıkmıyor mu hocam ? :) Savcılığa ver :D
  • quote:

Nedir bu buglu sürümleri kullanma hevesi anlamıyorum sizleri ya ? Geliştirici sürümleri bunlar özelliklerin yarısından fazlası ya çalışmıyor ya da buglu . Apple Watch uygulama mı geliştiriyorsunuz ? 8.2 sürüm özelliklerini kullanarak uygulama mı geliştiriyorsunuz ? Beta sürümünde o kadar para verdiğimiz telefonların performansları + verimleri düşüyor . Hadi merak ettiniz 1-2 gün kullandınız tamam ama kullandıktan sonra "yok bu sürüm olmamış ,bissürü hata var ,apple yapamamış,her yeni güncellemede yine başımızı ağrıtıyorsun apple ! " gibi gereksiz ve bilgisiz sözler sarf edecekseniz boşu boşuna post kasmak için yorum yazmayın !

Beta surumleri nekadar fazla cihaza yuklenir ve kullanilirsa ios stabilligi okadar artacaktir. Her beta, bazi degisiklikleri test etmek ve kullanicilardan geri bildirim alarak olusan sorunlari ana surume kadar duzeltmek icin gelistiricilere dagitilir.

Eger sende apple kullaniyorsan ve bu test asamasinda bi yardimim dokunsun, bendeki cihazin buglarindan da apple haberdar olsun ve kisa zamanda cozum getirsin diye dusunursen, beta surumlerin nekadar fazla cihaza yuklenirse okadar saglikli ve kararli ana surumlerin gelecegini anlamis olursun kardesim.

Ayrica beta surumler korkutmasin kimseyi mesela 8.2 beta 2 suanki 8.1.3 ile hemen hemen ayni hizda, tabiki beta surecinde bazi uygulamalar uyumsuzluktan dolayi cokebilir eger vazgecemediginiz bir uygulama kararaiz calisirsa da geri donus cok basit

(Yanlis anlama beta yuklemeye karsi cikar gibi bir yaklasimin olmus o yuzden alintiladim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgsyn -- 28 Ocak 2015; 15:40:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

arkadaş bu saçma sapan eksileyen şahıs kimse çıksın ortaya..sanki yanlış birşey söylüyoruz..

Aynen Hocam. Seni eksi olan hepsi bende +1 verdim hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

quote:

Beta surumleri nekadar fazla cihaza yuklenir ve kullanilirsa ios stabilligi okadar artacaktir. Her beta, bazi degisiklikleri test etmek ve kullanicilardan geri bildirim alarak olusan sorunlari ana surume kadar duzeltmek icin gelistiricilere dagitilir.

Eger sende apple kullaniyorsan ve bu test asamasinda bi yardimim dokunsun, bendeki cihazin buglarindan da apple haberdar olsun ve kisa zamanda cozum getirsin diye dusunursen, beta surumlerin nekadar fazla cihaza yuklenirse okadar saglikli ve kararli ana surumlerin gelecegini anlamis olursun kardesim.

Ayrica beta surumler korkutmasin kimseyi mesela 8.2 beta 2 suanki 8.1.3 ile hemen hemen ayni hizda, tabiki beta surecinde bazi uygulamalar uyumsuzluktan dolayi cokebilir eger vazgecemediginiz bir uygulama kararaiz calisirsa da geri donus cok basit

(Yanlis anlama beta yuklemeye karsi cikar gibi bir yaklasimin olmus o yuzden alintiladim)

Haklısınız tabikide betanın amaçlarından birisi hatalarını rapor etmektir fakat 8.2 yi kuran geliştiriciler hariç ( en azından forum geneli diyebilirim) %90 ı bug report etmekle uğraşmıyor . Ben sadece telefonu tam verimli kullanmadıktan sonra apple a da herhangi bir katkınız yoksa ve geliştirici de değilseniz bu sürümleri kurmanın hiç bir + sı olduğunu göremiyorum . Sonuç olarak betaları kurup test edip geri dönen arkadaşlara lafım yok ama ne dev sin ne beta raporu veriyorsun ve final sürümüne kadar beta kullanıyorsun,2 milyar para verip bilerek verimi düşürüyorsun.Bu tip kullanımlar bence pek mantıklı bir iş değil açıkçası .

• 8.1.3 yayınlandı arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.