Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iFenix

quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

Dostlar "controllers for all " diye bir Tweak varmıdır yuklu olan arkadaslar bakabılırlermı acaba? Ona gore yüklemek istiyorum.

Güncelleme Almıştı Hocam :) "Controllers For All 1.5"
    iOS 7/8 Devices :)

hocam selam,
    ben arama kısmına controllers for all yazdığımda çıkan tweak ios 7 için yazıyor:( ios 8 için güncelleme oldugunu söylemiştin nasıl yapabilirim?

not:jb yaptıktan sonra hiç bişey yüklemedim hemen bunu arattım başka bir repo vs indirmem gerekiyormu acaba?
  • Linktunes ne zaman gelecek acaba ya
  • iFenix kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin
    kalora repoda quickdo tweaki için aktivasyon kod istiyor satın almamız mı gerekli cracki var mı acaba.

@iFenix

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Dostlar "controllers for all " diye bir Tweak varmıdır yuklu olan arkadaslar bakabılırlermı acaba? Ona gore yüklemek istiyorum.

Güncelleme Almıştı Hocam :) "Controllers For All 1.5"
    iOS 7/8 Devices :)

hocam selam,
    ben arama kısmına controllers for all yazdığımda çıkan tweak ios 7 için yazıyor:( ios 8 için güncelleme oldugunu söylemiştin nasıl yapabilirim?

not:jb yaptıktan sonra hiç bişey yüklemedim hemen bunu arattım başka bir repo vs indirmem gerekiyormu acaba?

Hocam Kendi Repo'sunda Ücretli ve Satın Alım yapmalısınız.. Eğer ki Satın Alım Değil Başka Repolardan Lisanslı bir Şekilde Kurmak İstiyorsanız..

Aşağıda ki Repolar'dan "Controllers For All 1.5" Lisanslı Bir Şekilde Kurabilirsiniz :)

Repo :http://cydia.myrepospace.com/kalora

Repo :http://repo.xarold.com

• quote:

Orijinalden alıntı: sefamo

Kolay gelsin
    kalora repoda quickdo tweaki için aktivasyon kod istiyor satın almamız mı gerekli cracki var mı acaba.

@iFenix

Hocam Şuan İçin Beta Sürümde Olduğundan Akricasyon Kod İsteme Olabilir,
    Kısa Bir Süre Sonra Beta Sürecinden Çıkacaktır O Zaman Lisanslı bir Sürümü Gelecektir :)
  • yazı tipi değiştirmek için hangi tweakı yüklemeliyim öneriniz varmı
  • Springtomize 8.1 için ne zaman güncellenecek acaba kesin bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeak

safe mode cydiadan o tweakı kaldırıp yeniden acildiginda duzelecektir.

safe modda cydia yı açabilsem :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: td_009

yazı tipi değiştirmek için hangi tweakı yüklemeliyim öneriniz varmı

Yazı Tipini Değiştirmek İçin "BytaFont 2"'yi Kurabilirsiniz :)
    Teşekkürler hocam sağol

@iFenix

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UpTheIrons

Springtomize 8.1 için ne zaman güncellenecek acaba kesin bir şey var mı?

Hocam 1 Hafta Bilemediniz bir buçuk haftaya kadar Güncelleme gelecektir :)
    hocam gunceleme gelmıs iphone 6 pangu 03 yuklıyım mi bı sorun varmı 32 dıyor ama ?
  • sağol hocam

@iFenix
    cok tsk ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gosson

hocam gunceleme gelmıs iphone 6 pangu 03 yuklıyım mi bı sorun varmı 32 dıyor ama ?

Hocam İkisinide Destekliyor Ama 32Bit Yani iPhone 4S/5/5C Gibi Telefonlarda Aşırı Şarj Sorunu ve Diğer Can Sıkıcı Problemler Gitmiş :)
    Güncelleme Geldiyse Yapabilirsiniz Ben Yaptım Sıkıntı yok Şuan :)
    eywallah hocam
  • Arkadaslar bu jailbreak i sadece windows isletim sistemindemi yapabiliyoruz.Mac te olmurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadiRocK

Arkadaslar bu jailbreak i sadece windows isletim sistemindemi yapabiliyoruz.Mac te olmurmu?

Şuanlık Sadece Windows'ta Kurabiliyorsunuz Ama Mac'te Kurmak için de Farklı bir Yöntem Mevcut :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KadiRocK

Arkadaslar bu jailbreak i sadece windows isletim sistemindemi yapabiliyoruz.Mac te olmurmu?

Şuanlık Sadece Windows'ta Kurabiliyorsunuz Ama Mac'te Kurmak için de Farklı bir Yöntem Mevcut :)

Nedir o yöntem öğrenebilir miyim ? Sanırım bir süre daha Mac OS X versiyonu çıkmıcak gibi gözüküyor..Herhangi bir bildiri göremedim bu konu hakkında..
  • Beyler online oyunlarda değilde offline olan oyunlarda oyun içi altın vb şeyleri ücretsiz olarak almamızı sağlayacak locallapstore haricinde bir uygulama var mı? Bi ara Iapfree mi ne vardı galiba ama devamlı olarak pluginleri kayboluyor onun, o kullanılmıyor bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 2 Kasım 2014; 16:59:36 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.