Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A5 ler icin geri donus cikmayacak mi hocam valla ios7 de sarj cok koymaya basladi onceden sarji doldurup cikardim normal
    Kullansam aksam yatana kadar yeterdi simdi ya okulda bitiyo ya eve gelince %2-8 arasi oluyo direk sarja takiyorum bekliyorum gelmeyecek mi bu donus fenix hocam gelicek diyodu ama gelmedi ne oldu anlamadik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

hocam bunu nasıl yaptınız ben vertex kullanıyorum ama parlaklık ve sesin yuvarlak oluşu hoş bu hangisi?

Auxo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ios 7 database ile hic degilse tema olarak 6 ya komple donebilsek bu bile kafi :(

• Şu an ipadimde 7.0.4 jb kullanıyorum. Evasion'un sitesinde 1.0.8 isimli bir dosya var? Bu hatalardan arındırılmış bir sürüm mü? Şu an direk bunu kurabilir miyim? Yedekleme yapmam gerekir mi?

Bir de yedekleme işlemi en kolay nasıl yapılır arkadaşlar? Appadictten indirdiğim oyunlar ve save dosyaları vs var. Itunes'ten yedeklemek sıkıntı yaratır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finsternis -- 12 Nisan 2014; 0:59:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finsternis

Şu an ipadimde 7.0.4 jb kullanıyorum. Evasion'un sitesinde 1.0.8 isimli bir dosya var? Bu hatalardan arındırılmış bir sürüm mü? Şu an direk bunu kurabilir miyim? Yedekleme yapmam gerekir mi?

Bir de yedekleme işlemi en kolay nasıl yapılır arkadaşlar? Appadictten indirdiğim oyunlar ve save dosyaları vs var. Itunes'ten yedeklemek sıkıntı yaratır mı?

Hocam jb ustune jb diye bisey yok zaten siz onu guncelleme olarak cydia dan almissinizdir muhtemelen yani yedege filan gerek yok aynen devam edin surumunuze

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdark

Ios 7 database ile hic degilse tema olarak 6 ya komple donebilsek bu bile kafi :(

Hocam tema olarak gecilse ios7 den daha fazla ram yiyecegi icin yine sarji icecek makina ben yine bisey anlamayacagim

• quote:

quote:

Şu an ipadimde 7.0.4 jb kullanıyorum. Evasion'un sitesinde 1.0.8 isimli bir dosya var? Bu hatalardan arındırılmış bir sürüm mü? Şu an direk bunu kurabilir miyim? Yedekleme yapmam gerekir mi?

Hocam jb ustune jb diye bisey yok zaten siz onu guncelleme olarak cydia dan almissinizdir muhtemelen yani yedege filan gerek yok aynen devam edin surumunuze

Teşekkür ederim. Şu sıralar uygulamalar çok sık kapanma sorunu yaşıyor. O yüzden bir güncelleme yapılması gerekiyorsa yapayım diye düşünmüştüm. Demek sorun başka.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Şu sıralar uygulamalar çok sık kapanma sorunu yaşıyor. O yüzden bir güncelleme yapılması gerekiyorsa yapayım diye düşünmüştüm. Demek sorun başka.

İsterseniz bi restore yapin yedekten yukelemezseniz sorun cozulur ancak restoreyi itunes ile degil semi-restore(pcden) veya cydiadan ilext-rat ile yapabilirsiniz telefon yine jbli kalir

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Dün hayatımda ilk defa bir ipad jailbreak'ledim, android de root kadar kolaymış. Ama benim olmadığı için her adımda kan ter döktüm

Jailbreakli, ios 7.0 sürümlü ipad'e yapmak istediğim şeyler;

1.si app storedaki uygulamaların hepsini ücretsiz indirebilmek.
    2.si ise android de xposed installer var, gravitybox'dan özelleştirme yapılabiliyor. SAnırım ipadlerde de var bu. Nasıl kurucam bu uygulamayı. Apk falan atılmıyor sanırım ipade

Up lutfen

Bu aksam kuzenim gelicek soz verdim. Birde 1.soruya direk 25pp diye cevap vermeyin girdim o siteye ama gram birsey anlamadim

• quote:

quote:

Dün hayatımda ilk defa bir ipad jailbreak'ledim, android de root kadar kolaymış. Ama benim olmadığı için her adımda kan ter döktüm

2.si ise android de xposed installer var, gravitybox'dan özelleştirme yapılabiliyor. SAnırım ipadlerde de var bu. Nasıl kurucam bu uygulamayı. Apk falan atılmıyor sanırım ipade

Up lutfen

Bu aksam kuzenim gelicek soz verdim. Birde 1.soruya direk 25pp diye cevap vermeyin girdim o siteye ama gram birsey anlamadim

Evasionla yapinca basit tabi. Bi tusa basiyon o kadar. Keske ios 6ya redsnowla yapsaydin. O zaman gorurdun zorlugunu

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

quote:

quote:

Up lutfen

Evasionla yapinca basit tabi. Bi tusa basiyon o kadar. Keske ios 6ya redsnowla yapsaydin. O zaman gorurdun zorlugunu

Soruya cevap var mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

quote:

quote:

Up lutfen

Soruya cevap var mı ?

Var hocam ipa dosyalarini indirip itools ve ya tongbu yardimiyla kurabilirsiniz :)

• quote:

A5 ler icin geri donus cikmayacak mi hocam valla ios7 de sarj cok koymaya basladi onceden sarji doldurup cikardim normal
    Kullansam aksam yatana kadar yeterdi simdi ya okulda bitiyo ya eve gelince %2-8 arasi oluyo direk sarja takiyorum bekliyorum gelmeyecek mi bu donus fenix hocam gelicek diyodu ama gelmedi ne oldu anlamadik

İos 8 çıkacak yakında bence olmaz o iş ios 7'ye alışmaya bakalım
  • Jailbreak konusunda hort gibi olmasın Babama iş yerinden ipad 4 vermişler bende de şans yok eve getirdiğinde ios 7.1 yüklüydü . Şu ana kadar farketmedim ama ipad 4 `de ios 7 nasıl gider yani kasma,donma vs yaşarmıyım zaten benim ip4 ios 7de kaldı
  • 7.1 e geçtik direkt jb de gitti. bekle bakalım bekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

7.1 e geçtik direkt jb de gitti. bekle bakalım bekle...

JB'siz sürüme update yapılır mı hocam ya :)
  • 1. sorun için appaddict diyorum sitesine gir öncelike cydia dan bi repo eklemelisin daha sonra repo içerisindeki appsync ios 7 yi yükleyip daha sonra safariden appaddict in sitesine girip slide to install i kaydırıp uygulamasını yükleyeceksin hayırlı olsun.
    2. sorunun cevabını ben de tam bilmiyurm
  • 7.1'e ne zaman gelecek JB ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef 7.1 icin hiç bir bilgi yok ama 2 aydan erken gelmez diyorum

• Arkadaşlar şuan elimde 6.1.2 jailbreakli ipad mini var ama cydia ile sorun yaşıyorum. Ios 6.1.3 ve 7.0 için shsh kayıtlarım var. Şimdi bunlara alt versiyondan yani 6.1.2 den tinyumbrella ile geçebilirmiyim? Normalde a5 ve üstü cihazlar shsh kayıtları olsa dahi başka sürüme geçilemediğini biliyorum. Ama alt sürümden de aynı şey geçerli mi bu konu hakkında bilgiye ulaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.