Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shsh kaydı almaya gerek var mı ? 7.0.3 deyken yapacam jb yi sonra 7.0.4 e yükselticem . Bu arada ilex rat halen geçerli mi ? Cihazım retina ekranlı iPad mini hangi sürümdeyken jb yapmamı tavsiye edersiniz?
  • 7.0.4 cihazim ve ota guncelledim sizce ne yapayim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

Shsh kaydı almaya gerek var mı ? 7.0.3 deyken yapacam jb yi sonra 7.0.4 e yükselticem . Bu arada ilex rat halen geçerli mi ? Cihazım retina ekranlı iPad mini hangi sürümdeyken jb yapmamı tavsiye edersiniz?

iPhone 4 dışındaki hiçbir cihazda SHSH kaydı şu an için bir işe yaramamaktadır. Ama Cydia'dan zaten kolaylıkla alabilirsiniz. Mailinize de atabilirsiniz.
  • tablete kurdum ama bilgisaya baglamadan acılmıyor elma yanıp sonuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

Shsh kaydı almaya gerek var mı ? 7.0.3 deyken yapacam jb yi sonra 7.0.4 e yükselticem . Bu arada ilex rat halen geçerli mi ? Cihazım retina ekranlı iPad mini hangi sürümdeyken jb yapmamı tavsiye edersiniz?

iPhone 4 dışındaki hiçbir cihazda SHSH kaydı şu an için bir işe yaramamaktadır. Ama Cydia'dan zaten kolaylıkla alabilirsiniz. Mailinize de atabilirsiniz.

Cihazın içinde kurulu uygulamalar var bu haliyle mi jb yapayım yoksa cihazı sıfırlayıp mı jb yapayım hangisini tavsiye edersiniz ? Bu arada ilex rat halen geçerli mi
  • iPad Mini içinde bu işlemler aynı değilmi ? Tüm ayarları sıfırladıktan sonramı JailyBreak yapayım ?
  • confurig sistem 2/2 kısmında yarsında dolu bekliyor 15 dk dır ne yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cbekcibasi

tablete kurdum ama bilgisaya baglamadan acılmıyor elma yanıp sonuyor

hocam bnmde başıma aynı şey geldi elma da kaldı ip5. Şimdi 7.0.4 ü itunes üzerinden kurup öyle deneyecem. Recovery moda alıp deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

confurig sistem 2/2 kısmında yarsında dolu bekliyor 15 dk dır ne yapayım

cihazınızdaki Evasi0n uygulamasına bastınız mı ?
  • 7.0.4 iphone 5c en son elmada kaldı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyHunter

iPad Mini içinde bu işlemler aynı değilmi ? Tüm ayarları sıfırladıktan sonramı JailyBreak yapayım ?

Aynı işlemler hocam. Bence bi deneyin sorun çıkmazsa bu şekilde kullanın. Zaten bir süre sonra temiz bir kurulum ile yapmak isteyeceksinizdir illa ki...
  • quote:

quote:

daha şimdilerde ilerledi restart attı ve halleettim sıkıntı yok gibi inşallah done geldi exit yapıp çıktım ama yklaşık 2-3 dk dır elmada bekliyor ne yapıyam bekleyeceğim ama acaba OT ile güncellediğim için midir
  • ipad 3 ios 6.1.2den geçmeye değermi ios7 ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

quote:

Orijinalden alıntı: Cbekcibasi

tablete kurdum ama bilgisaya baglamadan acılmıyor elma yanıp sonuyor

hocam bnmde başıma aynı şey geldi elma da kaldı ip5. Şimdi 7.0.4 ü itunes üzerinden kurup öyle deneyecem. Recovery moda alıp deneyin.

hocam benim cihaz acılıyor sıkıntı yok sadece kapattıgım zaman acarken pc ye baglıom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

installous alternatifi ne kullanıyorsunuz ?

pm
  • quote:

quote:

quote:

daha şimdilerde ilerledi restart attı ve halleettim sıkıntı yok gibi inşallah done geldi exit yapıp çıktım ama yklaşık 2-3 dk dır elmada bekliyor ne yapıyam bekleyeceğim ama acaba OT ile güncellediğim için midir

Hocam açılmadı mı hala ?
  • Tweak uyumları nasıl arkadaşlar?
  • ben dahil çoğu kişi elmada kaldığını söylüyor. bu yüzden işleme başlamadan önce veri kaybı yaşamamak için yedeğinizi almayı unutmayın!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam açılmadı mı hala ?

hocam elmada kaldı dfu ya almaya çalışıyorum ortra tuş biraz srunlu zor olacak gibi geliyor

• 4s jb başarıyla yapıldı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.