Şimdi Ara

İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
13
Favori
24.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad mini'nin içine etti ios 7, imkan olsa hemen donerim ios 6'ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad'den kareler

İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

iPad'den kareler

İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

:-))) cok sukurki ipad mini cihazim ios 6.1.2 ve onunla avunuyoruz ama ne yazikki ip5s cihazim ios7 onda da keske ios6 olsa :-)))

• iPhone 4s'i ios7 android olmuş sanki ara sıra kasmalar..Nerde o ios6.1.3'lu günler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)
  •  İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

Çok büyük konuşmayayım 2 sene daha geçmeyeceğim,iPhone 5 kullanıyorum
  • özledim

• iOS 6 Akar
     İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

• quote:

Orijinalden alıntı: Columbia

quote:

Orijinalden alıntı: troy

yaw ne uzattiniz ya valla ben anlamiyorum insalari alismisliklardan vazgecemiyorlar bazen dusunuyorum acaba sadece turkkler mi böyle diye

Arkadaşım konu ios 6'ya çok alışıp buna alışamamak değil. Asıl sorun ios 6 dan sonra 5s hariç tüm iphonelarda farkedilir bir yavaşlamanın olması.

Yeni versiyonun amaclarindan biride bu zaten yeni urune yonlendirmek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yeni ios7 surumunu deniyorum sonra hoop 6.1.3 e donuyorum

Ip4

• ios 6 tartismasiz en seri ve kullanisli mobil isletim sistemi. İphone 5'te canavar gibi 6.1.4 kullanirken bir anlik gafletle ios7'ye gecmistim. Oyle bi afalladim ki ilk bir kac gun. Anlik kasilmalar, kucuk ama sinir bozucu takilmalar, aslinda hic goze gelmezdi bunlar ama apple kullanicilari olarak hic alismamistik bu duruma. Sinir bozucu yonu bu oldu.

Hic yoktan sirf ios 7 yag gibi akacak umidiyle uzerine 600 verip 5s aldim. Ha memnun muyum? Evet ama hala bir ios6'li ip 5'i gec 4s tadi bile vermiyor.

İos6'daki arkadaslar sikintidan patlasaniz bile sakin ozenip ios7'ye gecmeyin. Su anda ozenilen sizsiniz

• Bende 5.1.1 var olmaz mı?
  • iOS sıktı diye iphone 4 den nexus 4 e gecmistim gecen kis, iOS 7 nin cikmasi ile birlikte cok hosuma gitti, ve 5S ile ios a geri dondum. Eski iosu hic ozlemiyorum.

• quote:

iPad'den kareler

Hocam ana ekranın orjinalini atar mısınız çok hoşuma gitti

• Eski iOS'u hiç özlemedim. Eksikliğini hiç hissetmiyorum. 4S'im varken de burun böyleydi , 5S'im olduğunda da böyle
  • Yalnız şu bir gerçek 5S ile iOS7 kullanmak harika cidden, burada ios7'yi beğenmemek değil olay aslında, ios7'nin cihazları yavaşlatması yoksa 5S kullanan 1 kullanıcı yoktur heralde eski ios'e dönmek için yanıp tutuşsun. İnsanlar telefonunu en hızlı sürümünde kullanmak istiyor bu da ios7 beğenilmemiş gibi lanse ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

Bu temayada haştayım ayecon en sağlam ios temesı

• Bu da benden JB'li ios 6'yı özleyenlere gelsin
     İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC) İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

• buda ios 511

• quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

quote:

iPad'den kareler

Hocam ana ekranın orjinalini atar mısınız çok hoşuma gitti

Yolladım
     İOS 6 yı Özleyenler Kulübü •Ana Konu• İmza GELDİ! (TOPİC)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.