Şimdi Ara

IOS 6.1 yayınlandı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
4
Favori
9.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Bir sorum olacak 6.1 çıktı peki jb'nin hangi sürümü çıkıyor 6.0.1 mi yoksa 6.1 mi?

İkisi de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre305

quote:

Bir sorum olacak 6.1 çıktı peki jb'nin hangi sürümü çıkıyor 6.0.1 mi yoksa 6.1 mi?

İkisi de

O zaman çok iyi. Güncellemelere bakmadım sonra bakar güncellerim. Teşekkür ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

İkisi de

O zaman çok iyi. Güncellemelere bakmadım sonra bakar güncellerim. Teşekkür ediyorum.

Bence ne olur ne olmaz jb nin cikmasini bekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTeknolojist

Apple işi 6.1 ile çözmüş resmen. Şarj olayı inanılmaz. 15 dakika beklemede 15 dakika kullanım şarj hala %100 gerçekten inanılmaz bir hızlanma var. Adamlar halletmişler. 4S kullanıcısıyım geçmeyi düşünenen varsa hiç tereddüt etmeden hemen geçsin. İyi iş çıkarmış Apple.

kardeş nasıl iş anlamadım benim 5 te şarz belirgin azaldı ne yapmalı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İkisi de

Bence ne olur ne olmaz jb nin cikmasini bekleyin

Zaten telefon şuan 6.0.1 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

quote:

Orijinalden alıntı: TheTeknolojist

Apple işi 6.1 ile çözmüş resmen. Şarj olayı inanılmaz. 15 dakika beklemede 15 dakika kullanım şarj hala %100 gerçekten inanılmaz bir hızlanma var. Adamlar halletmişler. 4S kullanıcısıyım geçmeyi düşünenen varsa hiç tereddüt etmeden hemen geçsin. İyi iş çıkarmış Apple.

kardeş nasıl iş anlamadım benim 5 te şarz belirgin azaldı ne yapmalı

Şarj iyi olmuş cidden. Sabah %98 ile aldım, çıktım evden, akşam saat 21:00 da %55 şarj vardı hala ki telefonu da kullandım gün içinde. Bana iyi gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: monster99

quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

İnternet kota vs.'den ötürü henüz yeni versiyona geçmedim de Facebook güncellemesini görünce indirdim. Bu sefer o açılmıyor, yeni versiyonda mı açılacak yani bir tek?

Gülünecek bir şey göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

quote:

Orijinalden alıntı: cem650

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat5252

Arkadaşlar biraz önce ipod touch 5 32gb cihazımı güncelledim.

Wifi sorunu çözülmüş, tuş kilidinde wifi kapanmıyor bildirimler anında geliyor.

Şimdilik bu dikkatimi çekti şarj süresi vs. ile ilgili inceledikçe yazacağım.

açıkcası tuş kilidi devreye girince wifi nin kapanmamasına üzündül şimdi çok şarj yiyecek yani wifi hiç kapanmayacak kötü bir durum bence.

Saçmalama, tuş kilidinde wi-fi'ı kapatmıyordu, bağlandığı acces point'ten kopuyordu. Yani şarj tüketimi yine vardı Wi-Fi radyosu çalıştığı için.

yav he he sana lafmı anlatıcam ... yahu..ş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat5252

Arkadaşlar biraz önce ipod touch 5 32gb cihazımı güncelledim.

Wifi sorunu çözülmüş, tuş kilidinde wifi kapanmıyor bildirimler anında geliyor.

Şimdilik bu dikkatimi çekti şarj süresi vs. ile ilgili inceledikçe yazacağım.

açıkcası tuş kilidi devreye girince wifi nin kapanmamasına üzündül şimdi çok şarj yiyecek yani wifi hiç kapanmayacak kötü bir durum bence.

Saçmalama, tuş kilidinde wi-fi'ı kapatmıyordu, bağlandığı acces point'ten kopuyordu. Yani şarj tüketimi yine vardı Wi-Fi radyosu çalıştığı için.

yav he he sana lafmı anlatıcam ... yahu..ş.

Bir şeyi bilmeyenlere değil de bilmeyip bildiğini sananlara çok gülüyorum ya.

• @all

arkadaşlar i5 cihaz kullanıyorum cihazı iOS 6.1 e güncelledikten sonra tekrar iOS 6.0.2 ye dönüş yapabilirmiyim konu hakkında tecrübeli arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil1

@all

arkadaşlar i5 cihaz kullanıyorum cihazı iOS 6.1 e güncelledikten sonra tekrar iOS 6.0.2 ye dönüş yapabilirmiyim konu hakkında tecrübeli arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum saygılarımla.

Hayır, imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: step-team

quote:

Orijinalden alıntı: ejderooo

arkadaşlar bende demin 6.1'i yükledim,fakat daha önce 4 diş çeken yerde 2 diş çekiyor şebeke..

Hücreseli ve 3G'yi aç-kapat yapıp denermisin,bende aynısıydı düzeldi.

Hocam ben şebeke ayarlarından şebekemi sıfırladım düzeldi..
  • arkadaşlar sizdede varmı böyle bir sorun acaba telefonun sesleri kendi kendine kapanıyor tuş dokunma sesi,yada üstten kapatırken çıkan clik sesi falan yok ama siriye basınca mesela sesler tekrar geliyor ayarlardan hepsi açık oysa ne olabilir bunun nedeni.Teşekkürler
  • 6.1 de müzik çalar birçok albüm kapağını göstermiyor. Nedeni nedir bunun?

Eee tabi bir de varsa çözümü
  • Bugun bende gectim 6 1 1 e 4s cihaz

• selamlar iphone 4 ümü en son sürüm ios a güncelledim fakat güncelleme sonrası şöyle bir sorun yaşıyorum: cevapsız çağrı gelince ana ekrandan sürükleyerek tekrar geri arayamıyorum sürüklerken sona geliyo kalıyo aramıyo yani var mı benden başka bunu yaşayan çözümü hakkında bilgisi olan vs. ? tşk ederim.
  • birkaç gün içinde 6.1.2 yayınlanacak
  • Apple iOS 6.1 ve 6.1.1 Yazılım Güncellemesi Hakkında

Apple’ın iPad ve iPhone telefonlarda çıkan son yazılım güncellemesi sonrasında e-posta erişimlerinde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Problemler, e-posta erişiminde yavaşlık, pil ve veri (data) tüketimi olarak kendini göstermektedir. Apple tarafından dün yapılan açıklama üzerine problemin bir sonraki yazılım güncellemesi ile çözümleneceği duyurulmuştur. Şu anda yazılımlarını 6.1 ve 6.1.1’ e güncellemeyen Turkcell iPhone kullanıcılarının bulundukları yazılım versiyonunda kalmalarını tavsiye ederiz. Apple’ın konu ile ilgili yaptığı açıklamada, bu sorunu yaşayan kullanıcılar için paylaştığı çözüm önerisi aşağıdaki gibidir:

Ayarlar - E-posta - Kontak - Takvim ayarları seçeneği tıklanır.
    İlgili exchange e-posta hesabı seçilir
    Takvimler seçeneği kapatılır,
    10 saniye bekledikten sonra takvim seçeneği tekrar açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: des0uza

Apple iOS 6.1 ve 6.1.1 Yazılım Güncellemesi Hakkında

Apple’ın iPad ve iPhone telefonlarda çıkan son yazılım güncellemesi sonrasında e-posta erişimlerinde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Problemler, e-posta erişiminde yavaşlık, pil ve veri (data) tüketimi olarak kendini göstermektedir. Apple tarafından dün yapılan açıklama üzerine problemin bir sonraki yazılım güncellemesi ile çözümleneceği duyurulmuştur. Şu anda yazılımlarını 6.1 ve 6.1.1’ e güncellemeyen Turkcell iPhone kullanıcılarının bulundukları yazılım versiyonunda kalmalarını tavsiye ederiz. Apple’ın konu ile ilgili yaptığı açıklamada, bu sorunu yaşayan kullanıcılar için paylaştığı çözüm önerisi aşağıdaki gibidir:

Ayarlar - E-posta - Kontak - Takvim ayarları seçeneği tıklanır.
    İlgili exchange e-posta hesabı seçilir
    Takvimler seçeneği kapatılır,
    10 saniye bekledikten sonra takvim seçeneği tekrar açılır.

Cydia da 6.1 yedek gozukuyor ama pc ye alamadim tiny umrella daha cikmadi sanirim yaniliyor muyum

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.