Şimdi Ara

iOS 6.1'in untethered jailbreak çözümünün yayınlanması için bu hafta sonu işaret ediliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
3.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre305

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

quote:

Orijinalden alıntı: selim77

İp 5 icin kullanabilecekmiyiz acaba

Evet tüm cihazlar icin kullanılabilir olacak haberde belirtildigi gibi. Ancak, 3. nesil Apple TV şu an için belirsizligini koruyor.

İnsanları bu illegal çözümlere sürükleyen başta mavit bey olmak üzere tüm dh yönetimini şiddetle kınıyorum

Jailbreak yapmak illegal degildir.Korsan program yuklemek illegaldir arada cok buyuk fark var

1 dolarlık uygulamaları oyunları yükleyemeyen fakirlerin avuntusudur bu kurduğunuz cümle.. size yakışmadı sayın selim bey

Bilmemek ayip degil ama bilmeden birsey hakkinda bilmiscesine konusmak ayiptan ote cahilliktir.jb bedava uygulama degil diye kac milyon kere soyleyecegiz kardesim amerikada bile yasal olan bisey den bahsediyoruz.Senin cydia denen bir olusumdan haberin olmadigi icin zahmet edip arastirmadiginiz icin sanki bilgisayarinizdaki ve telefonunuzdaki muzikleri parayla satin almis gibi konusum illegaliteden bahsetmeyin kendinizi kucuk dusuruyorsunuz neden mi apple forumunun gobegine gelip bit laf soyluyorsunuz bu ayni usta adamin isine musallat olup kendisi ustadan daha cok bilmislik yapan ev hanimlarini andiriyor

Hakarete vardimsa affola sadece aydinlatmak istedim sizi google amcaya sorun ogrenin ....

Cem yilmazinda dedigi gibi turk milletinde bilmiyorum diye bir kelime yokmus
    Faruk eczanesiiiiiii. Faruk kirathanesi olmasin ooo hesabi yapmayalim :)))

aslında imzanız çoğu şeyi açıklamaya yetti.. objektiflikten epey uzaktasınız kapitalizmin zehirli suyundan öyle bir içmişsiniz ki bri daha gerçeklere susayacağınızı düşünmüyorum ömür boyunca
    saygılar sayın erhan bey

Hocam Allah askina imzama gore bile yorum yapiyorsun bende android telefonda var zamaninda o imzanin ne icin konuldugunu bilmedigiz icin size anlatmakla ugrasmaya gerek duymuyorum google amcadan biraz arastirip gercekleri gorun birakin siyaseti lutfen ben bir apple fani olsam senede bir telefon alirim imzama dikkatli bakin profili inceleyin iyice nice imzalar var orda objektif dusunun jb parasiz uygulama indirmek degildir gelin benim telefonuma bakin 1 tane bulamazsiniz korsan indiilen telefon jb ama telefonun jb olmasinin nedeni telefonun ozellesmesidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adı üstünde JailBreak ~ Hapisten kaçış

Direk i4'üme siri, NcSettings, Activator yükleyeceğim. Geri kalanınıda kendi kullanım zevkime göre. Temalar, oynayan ikonlar, sallayınca kapanan multitasking, Barrel...

Çok heycanlandım

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Adı üstünde JailBreak ~ Hapisten kaçış

Direk i4'üme siri, NcSettings, Activator yükleyeceğim. Geri kalanınıda kendi kullanım zevkime göre. Temalar, oynayan ikonlar, sallayınca kapanan multitasking, Barrel...

Çok heycanlandım

Hocam sbsettings ile ncsettings arasındaki fark ne tam olarak? Hangisini tercih ediyorsunuz bir de? Ve neden tabi

• Eh gelsin artık.
  • Zaman bir türlü geçmek bilmiyor :D

• Merhabalar

bu konular ile uzaktan yakından alakam olmadığı için lütfen oluşabilecek komik cümleleri ve saçma sorularımı şimdiden maruz görün....

4s telefonuma şu dakika ile İos 6,1 yüklüyorum...

neden yükledim bilmiyorum güncelleme kelimesine dayanamıyorum.

ama benim istediğim telefonun temasını değiştirmek

çok yalın bir dille en basit temayı nasıl yükleye bileceğimi anlatırmısınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhabalar

bu konular ile uzaktan yakından alakam olmadığı için lütfen oluşabilecek komik cümleleri ve saçma sorularımı şimdiden maruz görün....

4s telefonuma şu dakika ile İos 6,1 yüklüyorum...

neden yükledim bilmiyorum güncelleme kelimesine dayanamıyorum.

ama benim istediğim telefonun temasını değiştirmek

çok yalın bir dille en basit temayı nasıl yükleye bileceğimi anlatırmısınız...

Bunun icin Jailbreak nedir, nasil yapilir gibi bir arama yapmaniz mantikli olacaktir..

• hala jb nin ücretsiz oyun - uygulama yüklemek için yapıldığını sananlar var, jb telefonun ilacıdır yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89A521F1-A -- 30 Ocak 2013; 15:55:37 >
  • eziklikle cahillik arasında dağlar kadar fark var derlerdi de inanmazdım :)

JB çıktıktan sonra kimin ne yaptığı kendini ilgilendirir, paralı uygulamalara test etmeden enayi gibi para vermek isteyen verebilir. Allah daha çok versin..
    önce denerim sonra satın alır destek olurum...
    çakma uygulamalarla köşeyi dönenler avcunu yalar...

bu fakir cuhela yorumun yapanlar android kullanıp root yapabilenler mi yapamayanlar mı acaba...
    tek bildiği msj atmak whats up tan bedava bişeyler yapmak ve arayana alo diyebilenlerin mekanına dönüşecek yakında buralar :)

cihazın kapasitesini daha verimli kullanan yararlıları kullan(a)mamak allahın verdiği beyni kullanmayıp; naaaaabalım bu kadarmış, kapasite aşımı günah demek gibi bişey...
  • Bir konuda bu kadar cahil olup da başkalarını eleştirenleri anlayamıyorum. JB sadece uygulama için sanan arkadaşın son 6-7 yıldır teknoloji ile ilgili haberleri bile takip ettiğini sanmıyorum...

• iOS 6. sürümde hala Bite SMS özellikleri gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AüK

quote:

Çok heycanlandım

Hocam sbsettings ile ncsettings arasındaki fark ne tam olarak? Hangisini tercih ediyorsunuz bir de? Ve neden tabi

İşlev olarak aynılar fakat NcSettings daha karizmatik ve sanki iosun kendi özelliği gibi duruyor görünüş olarak

• quote:

quote:

quote:

Çok heycanlandım

İşlev olarak aynılar fakat NcSettings daha karizmatik ve sanki iosun kendi özelliği gibi duruyor görünüş olarak

Şimdi bir de biz hiç kullanmayanlar olarak bunları tek tek deneyeceğiz. Baktım şimdi. NCSettings hakikaten daha hoş duruyor gibi :)

• Çıksın artık beklerken yoruldum diyorum JailBreak'siz iPhone çekilmez onu anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

quote:

quote:

quote:

Çok heycanlandım

Şimdi bir de biz hiç kullanmayanlar olarak bunları tek tek deneyeceğiz. Baktım şimdi. NCSettings hakikaten daha hoş duruyor gibi :)

İntelliscrennx bunlari katlar bese böler 9 a carpar

• quote:

Orijinalden alıntı: visivo

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok heycanlandım

Gerçekten baktım şimdi.. Enfesmiş..

Şimdi merak ettiğim konu şu. Bu üst taraftaki şeyleri kendimiz özelleştirebiliyor muyuz? Mesela uçak modu yerine başka bir şeyi koyabiliyor muyum?

Bir de bunların hepsi Cydia üzerinden ücretli mi?

Çünkü tek tek sırasıyla indirip indirip paramızı harcayıp; aaaa en iyisi buymuş demeyelim..

• Jb li bir i phone kullanıcısı olarak Jb kapandığından bu yana telefonumdan soğumuş durumdayım hatta aklım Samsung modellerine bile kaymıyor değil halen 4.3 jb kullandığımı göz önüne alınca öğrenmek babında sormak istiyorum şimdi bu ios 6 nın jb si yapılınca bizim jb lerde yeniden çalışacakmı ?
  • hadi bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: visivo

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok heycanlandım

Gerçekten baktım şimdi.. Enfesmiş..

Şimdi merak ettiğim konu şu. Bu üst taraftaki şeyleri kendimiz özelleştirebiliyor muyuz? Mesela uçak modu yerine başka bir şeyi koyabiliyor muyum?

Bir de bunların hepsi Cydia üzerinden ücretli mi?

Çünkü tek tek sırasıyla indirip indirip paramızı harcayıp; aaaa en iyisi buymuş demeyelim..

Evet ozellestirilebilir lakin uygulama 9 $ civarinda olmasi lazim

• Fandroid ciler şimdi gelir ne jailbreaki bizim rootumuz var diye siz root la jailbreik in yaptıklarının 999999999999999 da 1 ini yapamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.