Şimdi Ara

iOS 6.1.3 'ten iOS 6-5xx Dönüş (A4 İşlemciler Redsn0w İtunes Gerek Yok) Yeni Yöntem- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
15
Favori
20.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun bu islemi uyguladim telefon duzeldi, ama kimseye tavsiye etmiyorum. Gece % 100 sarjla biraktim hicbi program acik degildi sabah sarj % 54 e dusmus yuh dedim. 101 okey programi kurdum 10 dk da telefon acayip isindi

Ben simdi ne yapmaliyim 5.1.1 e donmustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgw7

Dun bu islemi uyguladim telefon duzeldi, ama kimseye tavsiye etmiyorum. Gece % 100 sarjla biraktim hicbi program acik degildi sabah sarj % 54 e dusmus yuh dedim. 101 okey programi kurdum 10 dk da telefon acayip isindi

Böyle bir şarj kombinasyonu ilk defa duyuyorum .

Büyük ihtimalle sizin donanımsal bir sıkıntınız var bende 5.1.1 kullanıyorum böyle bir sıkıntı ilk defa duydum.
  • Benim sadece 6.1.3 shsh kaydım var. Başka bir yolu yordamı yok mu arkadaşlar :(
  • ########################
    Device Model : MC603NF/A - iPhone4
    İnstalled Firmware Version : 6.0
    Installed baseband version : 04.12.02-ICE_2_13

04/02/2013 03:21:05.083 CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4 5.0b1 (9A5220p) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE. 04/02/2013 03:21:05.090 Finished saving SHSHs for [iPhone]
    #######################

İOS 6 yükleyince sim kilitlenmişti benim.Anladığım kadarıyla SHSH kaydı da yok. İOS 4 için gevey var şu an? ona da dönmek mümkün değil sanırım.Factory unlocktan başka bir yol var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßy Spécops. -- 3 Nisan 2013; 3:26:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuY

Benim sadece 6.1.3 shsh kaydım var. Başka bir yolu yordamı yok mu arkadaşlar :(

maalesef başka yol yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßy Spécops.

########################
    Device Model : MC603NF/A - iPhone4
    İnstalled Firmware Version : 6.0
    Installed baseband version : 04.12.02-ICE_2_13
    IMEI : 012416007346939

04/02/2013 03:21:05.083 CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPhone4 5.0b1 (9A5220p) THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE. 04/02/2013 03:21:05.090 Finished saving SHSHs for [iPhone]
    #######################

İOS 6 yükleyince sim kilitlenmişti benim.Anladığım kadarıyla SHSH kaydı da yok. İOS 4 için gevey var şu an? ona da dönmek mümkün değil sanırım.Factory unlocktan başka bir yol var mı?

Shsh kayıtlarınıza yukardaki belirttiğim yöntemlerle bakabilirsiniz. Eğer orada shsh kaydınız yok ise videoda tikini kaldırdığı yeri işaretli bırakın . Yada telefona jailbreak yükleyip cydia açılınca yukarıdaki yeşil yazılara bakarak hangi shsh kayıtlarınız var görebilirsiniz. Benimkini örnek olarak gösteriyorum bilmeyenler için.

iOS 6.1.3 'ten iOS 6-5xx Dönüş (A4 İşlemciler Redsn0w İtunes Gerek Yok) Yeni Yöntem-

• @f.e.a.r ;

Hocam,oncelikle yanitladiginiz icin tesekkur ederim.Shsh kaydim yok,ancak dediginiz gibi yapinca 5.0.1 surumu icin shsh kaydi aliyor.Yanlis anlamadiysam,yeni aldigim bu SHSH kaydiyla da geriye donus yapabiliyorum.Ancak yukarida belirttigim gibi benim sistem ios6'ya yukseltmeden once ios 5.0.1 degildi.Bu yuzden bu islemleri uygulayabilirmiyim,hadi uyguladim diyelim telefondaki gevey 5.0.1 icin calisir mi onuda bilmiyorum..(gerci simdi aklima geldi de cihaza jailbreak yapilirsa,cipe gerek kalmiyodu sanirim ama hangi versiyon icin jailbreak bulucam,sadece sunu sunu yapman lazim dense ben arastiricam da,durumlar biraz karisik)

Not : Surada arkadaslar factory unlock tavsiye etmisti -http://forum.donanimhaber.com/m_66153476/tm.htm
    Ancak benim bundan baska bir cozum yolu bulmam lazim,tabi eger varsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßy Spécops. -- 2 Nisan 2013; 13:13:39 >

• quote:

@f.e.a.r ;

Hocam,oncelikle yanitladiginiz icin tesekkur ederim.Shsh kaydim yok,ancak dediginiz gibi yapinca 5.0.1 surumu icin shsh kaydi aliyor.Yanlis anlamadiysam,yeni aldigim bu SHSH kaydiyla da geriye donus yapabiliyorum.Ancak yukarida belirttigim gibi benim sistem ios6'ya yukseltmeden once ios 5.0.1 degildi.Bu yuzden bu islemleri uygulayabilirmiyim,hadi uyguladim diyelim telefondaki gevey 5.0.1 icin calisir mi onuda bilmiyorum..(gerci simdi aklima geldi de cihaza jailbreak yapilirsa,cipe gerek kalmiyodu sanirim ama hangi versiyon icin jailbreak bulucam,sadece sunu sunu yapman lazim dense ben arastiricam da,durumlar biraz karisik)

Not : Surada arkadaslar factory unlock tavsiye etmisti -http://forum.donanimhaber.com/m_66153476/tm.htm

Telefonunuz geveyli ise hiç uğraşmadan 5.0.1 geri yükleyebilirsiniz telefonunuz şuanda hangi sürümde bilgi verirseniz yardımcı olayım

• Lütfen
    konu baslıgına A4 işlemcilerde
    şeklinde diye ekleyin
  • Elimde bir cihaz var. SHSH kaydı hiç alınmadı. 4'den 6.1.2'ye geçildi. Ve tel JB'li. 5.1.1'e bu yöntem ile düşürebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Elimde bir cihaz var. SHSH kaydı hiç alınmadı. 4'den 6.1.2'ye geçildi. Ve tel JB'li. 5.1.1'e bu yöntem ile düşürebilir miyim ?

Hayır düşüremezsiniz. Shsh kayıtlarınıza bakmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

Lütfen
    konu baslıgına A4 işlemcilerde
    şeklinde diye ekleyin

İlgileniyorum. Uyarı için teşekkür ederim.
  • quote:

@f.e.a.r ;

Hocam 5.0.1'in shsh kaydını şu an almıyorsunuz.
    Telefonunuz eskiden jailbreakli idiyse o zaman son sürüm neyse onun shsh kaydını otomatik alır ve cydia'nın kendi sunucularında saklar. Siz aslında önceden alınmış shsh kayıtlarını cydia sunucularından indiriyorsunuz.
    Telefonunuz hep jailbreakli idiyse çıkan her sürümun shsh'sini almıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

@f.e.a.r ;

Telefonunuz geveyli ise hiç uğraşmadan 5.0.1 geri yükleyebilirsiniz telefonunuz şuanda hangi sürümde bilgi verirseniz yardımcı olayım

TinyUmbrealla'da bakinca su an ki Firmware versiyonu icin,6.0 yaziyor hocam.

Edit : Yukarida anlatilanlari denemek istedim de,sites.google.com 'un sunuculari calismiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßy Spécops. -- 2 Nisan 2013; 18:42:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Hocam 5.0.1'in shsh kaydını şu an almıyorsunuz.
    Telefonunuz eskiden jailbreakli idiyse o zaman son sürüm neyse onun shsh kaydını otomatik alır ve cydia'nın kendi sunucularında saklar. Siz aslında önceden alınmış shsh kayıtlarını cydia sunucularından indiriyorsunuz.
    Telefonunuz hep jailbreakli idiyse çıkan her sürümun shsh'sini almıştır

Anladim o zaman bu durumda telefon jailbreakli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßy Spécops. -- 2 Nisan 2013; 18:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

quote:

Orijinalden alıntı: hgw7

Dun bu islemi uyguladim telefon duzeldi, ama kimseye tavsiye etmiyorum. Gece % 100 sarjla biraktim hicbi program acik degildi sabah sarj % 54 e dusmus yuh dedim. 101 okey programi kurdum 10 dk da telefon acayip isindi

Böyle bir şarj kombinasyonu ilk defa duyuyorum .

Büyük ihtimalle sizin donanımsal bir sıkıntınız var bende 5.1.1 kullanıyorum böyle bir sıkıntı ilk defa duydum.

hocam telefonu 6.1.3 yapmadan once 4.3.3 kullaniyordum ve hicbi sorun yoktu, surum yukseltince donanim arizalanacaksa bidaha iphone almayalim

• Sites.google çalışmamasının sebebi dns ayarlarınızdan kaynaklanıyor. Linklerde bir problem yok.

Dns ayarlarınızı

208.67.220.220
    208.67.222.222

yaparsanız siteye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • şu an iPhone 4'üm 6.1.3 sürümünde. 6.1 shsh kaydım var.şimdi bu sürüme birine dönmek istiyorum(untethered jb yapabilmek için.)

şimdi ne yapmam gerekiyor?

• Ne varsa eskilerde

• Başarı ile İ4 ios 6.1.3 den 5.1.1 e dönülmüştür 15 dk sürdü tüm işlem sağolun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.