Şimdi Ara

ıos 5 redsnow jb tethered

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar old bootrom iphone 3gs 6.15.00 baseband telefonuma custom ıos 5 yükledim sonra redsnowla jb yaptım sonra justboot la beyaz gözüken cydia yı çalıştırdım sonra cydiadan ultrasnow 1.2.4 ü yükleyince yeniden başlattı cihazı ama sonra açılmadı bi daha elmada kaldı.bende şüpeye düştüm cihaz new Boot mu yoksa diye programlarla baktım cihaz Old Boot ama niye takıldığını anlayamadım bende eski sürüme döndüm 4.3.3 e neden elmada kaldı bu cihaz yorumlarınızı bekliyorum aeo lun

• yanılmıyorsam telefonu tekrar pc ye bağlayıp just boot tethered right now demen lazımdı
  • o zaman düzelir mi
  • Evet Düzelir. Ama 3Gs Oldbootrom Cihazlarda Untethered Oluyor Diye Biliyorum.
  • cihaz old bootrom
  • ya ben cıhazımın ıcındekı bılgılerı almak ıcın redsnow la ıslemler yaptım sımdı back up veya guncelleme butonu ıtunes da aktıf degıl dfu mode a aldıgımda ag baglanamadı vs gıbı hatalar alıyorum sebebı nedır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_blade

ya ben cıhazımın ıcındekı bılgılerı almak ıcın redsnow la ıslemler yaptım sımdı back up veya guncelleme butonu ıtunes da aktıf degıl dfu mode a aldıgımda ag baglanamadı vs gıbı hatalar alıyorum sebebı nedır ?

Telefonu Recovery Moduna Alırsanız Düzelir .
  • peki şimdi redsnow yaptıgım cıhazı normal ios5 yuklemek ıstersem restore butonuna basman yeterlı degıl mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.