Şimdi Ara

iOS 5.0.1 yayınlandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
9.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhanyg

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_42

quote:

5.0.1 semi-tether yapılabiliyor. Redsnow ve snowbreeze güncellemeleri yayınlandı. Ama Untether bekleyenler (örneğin ben ) güncellemese iyi olur.

untether bekliyorum ama güncelledim ve kurulumda bitti

untether için buldukları açığı 5.0.1'de kapatmışlar. Keşke güncellemeseydiniz.

ne yapacaz peki

• Çıktığını görür görmez, indirip yükledim. Bu kablosuz güncelleme olayı çok iyi oldu
  • Az önce avplayer da vide izlerken farkında oradan birseyler yaptım ve AirPlay şecenegi çıktı sonra Birdaha bulamadım.
  • Valla bu kablosuz güncelleme olayı bayağı iyi oldu, görür görmez hemen güncelledim. Sanırım gözle görülür pek bir değişiklik yok, umarım İPad'imin azalan pil ömrü eski günlerine döner
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_42

quote:

5.0.1 semi-tether yapılabiliyor. Redsnow ve snowbreeze güncellemeleri yayınlandı. Ama Untether bekleyenler (örneğin ben ) güncellemese iyi olur.

untether bekliyorum ama güncelledim ve kurulumda bitti

untether için buldukları açığı 5.0.1'de kapatmışlar. Keşke güncellemeseydiniz.

Hocam acık tamam 5.0 da varda.. şimdi 4.3 lerde pusuya yatmış olan ipad2 sahipleri 5.0 a nasıl gececekler.... kaldıkı daha jb de yok ortalıklarda.. hanı jb 5.0 için cıktı diyelim... ama geçiş nasıl olacak ... ortada 5.0.1 varken...

• Merhaba,

5.0.1 update sonrası çektiğim video ve resimler pc ye aktarınca baş aşağı duruyor ve resimlerin bir kısmı döndürülebilse de film için bir yol bulamadım.

Bir arkadaş daha benim gibi 4s kullanıyor durum onda da aynı????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESSAH !

quote:

Orijinalden alıntı: efyuar24

cihaz simkilitli beklemedeyim

+1

+1
  • 5.0.1b2 jb ile surumden 5.0.1 gecen var mi acaba? b2 den memnunum kayda deger birsey yoksa ugrasmayayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrapengu

5.0.1b2 jb ile surumden 5.0.1 gecen var mi acaba? b2 den memnunum kayda deger birsey yoksa ugrasmayayim.

beta sıkıntılı iş, full'e geç bence...
  • telefonu alalı iki hafta oldu. ios 5 yükledim. şimdi bu. acep rehberim vs gider mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

telefonu alalı iki hafta oldu. ios 5 yükledim. şimdi bu. acep rehberim vs gider mi?

gitmiyor
  • Bende 5.0.1 sonrası şebeke sorunu oldu. Şebeke gidip geliyor. Böyle bir sorun yaşayan varmı?
  • ben de burada gördüm ve hemen yükledim, şimdi bir tam şarj edip şarj konusnu burada paylaşacağım... Bakalım bir fark olacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Safak Akpınar

quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

telefonu alalı iki hafta oldu. ios 5 yükledim. şimdi bu. acep rehberim vs gider mi?

gitmiyor

yükledim. bakalım ne olacak.
  • ben yüklemeye çalışırken hata verdi demek ki jb de yüklemiyor ios 5 ipod touch 4
  • telefondan güncelleyelim artık ios5 nimetlerinden faydalanalım
  • iPhone 4 bariz iyileşti güncellemeden sonra. 4 saat Metal Storm oynadıktan sonra % 100 olan batarya şuan % 89'da. Harika oldu deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erent.

iPhone 4 bariz iyileşti güncellemeden sonra. 4 saat Metal Storm oynadıktan sonra % 100 olan batarya şuan % 89'da. Harika oldu deneyin derim.

hocam biraz abartmadın mı
  • ios 5.0.1 den sonra %100 şarj dan sonra kullanımım şöyle oldu;

kullanım 8 saat 33 dakika (oyun,müzik,net,gezinme vs)
    bekleme 14 saat 22 dakika

ve şarjı yüzde 1 de taktım.

bence biraz iyileşme oldu gibi. sizin izlenimleriniz nelerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 13 Kasım 2011; 2:40:24 >
  • pek bi degisiklik yok sanırım
    son guncellemeden sonra wifi surekli acık kullanım 4 saat 10 dakika beklemede 14 saat 57 dakka sarj suan %64
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.