Şimdi Ara

IOS 4.3 - PİL İLE İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ios 4.2 'de felaket olan pil problemi, ios 4.3 ile beraber inanılmaz bir şekilde ortadan kalkıyor. Her gün aynı saatte %60-65 lerde olan pilim aynı kullanıma %90 da. Gerçekten çok iyi. Sizdeki durumlar nedir ?

• Bende de aynen öyle birde telefonum odamda 2 bar çekerken şuan full çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackalbum23
    Ios 4.2 'de felaket olan pil problemi, ios 4.3 ile beraber inanılmaz bir şekilde ortadan kalkıyor. Her gün aynı saatte %60-65 lerde olan pilim aynı kullanıma %90 da. Gerçekten çok iyi. Sizdeki durumlar nedir ?

aynı valla
  • şebekede iyileşme var bendede normalde odamda 2-3 bvar çekerken artık hep 4 yada 5
  • Pil olayi cok iyi olmus yaa,bide jb ciksa 4.3 gecmemek icin hicbir sebep kalmayack
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

quote:

Orijinalden alıntı: blackalbum23
    Ios 4.2 'de felaket olan pil problemi, ios 4.3 ile beraber inanılmaz bir şekilde ortadan kalkıyor. Her gün aynı saatte %60-65 lerde olan pilim aynı kullanıma %90 da. Gerçekten çok iyi. Sizdeki durumlar nedir ?

aynı valla

İyi gözümüz aydın
  • Acaba 4.3 jb ne zaman gelir :O
  • jb gelsinde test edelim bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLhnTa
    Acaba 4.3 jb ne zaman gelir :O

+1 bende bunu cok merak ediyorum insallah cok yakinda gelir
  • yani bir yazılım güncellemesiyle pi performansı nerdeyse yüzde 50 arttı ayrıca çekim kuvvetide 2 kat mı arttı? her güncellemeden sonra dejavu... :))
  • evet 4.3 le aynı durum bendede söz konusu çekim gücü ve pilde performans farkı var
  • Evet pildede iyilestirmeler var
  • Offf ağzımın suyu akıyor ama geçmiyorum jB çıkmadan inşallah bi an önce çıkar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv
    Offf ağzımın suyu akıyor ama geçmiyorum jB çıkmadan inşallah bi an önce çıkar...

+1
  • Pilde performans atışının en büyük sebebi jb omadan şuan telefon kullanmanız jb ile pil yiyen bazı uygulamalar şuan olmadığı için pil ömrü çok gibi geliyor.
    jb çıktıktan sonra açılacak başlıklar klasik olarak şöyle olacaktır.

JB Pil'i içiyor yok jb pili bitiriyor şeklinde.

herkese iyi forumlar
  • jb çıkınca deneyecelsiniz..pili içip bitiren jb değil mi zaten
  • pil ve performansta gosle gorulur bir fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Pil olayi cok iyi olmus yaa,bide jb ciksa 4.3 gecmemek icin hicbir sebep kalmayack

• quote:

Orijinalden alıntı: CTU
    Pilde performans atışının en büyük sebebi jb omadan şuan telefon kullanmanız jb ile pil yiyen bazı uygulamalar şuan olmadığı için pil ömrü çok gibi geliyor.
    jb çıktıktan sonra açılacak başlıklar klasik olarak şöyle olacaktır.

JB Pil'i içiyor yok jb pili bitiriyor şeklinde.

herkese iyi forumlar

Katılıyorum..
  • Evet pil konusunda jb pilin performansini 4.3 de bile etkileyebilir ama ben gecersem asil safari iyilestirmesinden yararlanmak icin gecerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi It's My Life -- 10 Mart 2011; 19:14:33 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.