Şimdi Ara

ios 3.1.3 için İşCep arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    iPhone 3G telefonum var ve ne yazık ki ios 4.2.1 güncellemesi ile telefon çok yavaşladığı için ios 3.1.3 'e geri döndüm. Fakat işcep yazılımı ios 4 ve üstü gerektiriyor. Acaba sizde ios 3.1.3 ile çalışan biraz daha eski versiyon var mı? Veya nerden bulabilirim?
    Sevgiler...

• aynı dert bendede var IOS 3.1.3 ile çalışan ve işcep server bağlantısı yapabilen geçmiş bir versiyon ile sorun çözülebilir gibime geliyor ama hangi versiyon olabilir bilemiyorum. Bende version 51.66 var cepanahtar üretebiliyor fakat bankacılık işlerinde bağlantı hatası verıyor...

sözün özeti :) elinde iscep 51.66 dan daha güncel fakat mevcut güncel versiyon 60.35 den daha eski sürüm işcep olan varsa ipa dosyasını(user/music/itunes/mobileapplications klasörü içinde) paylasabilirse cok makbule gecer
  • bu konuda henuz bir tecrubesi olan yok sanirim.....
  • is cep bende bulamadim. viber buldum sadece chat var arama yapinca ses gelmiyorda gitmiyorda. size viber varmi 2G 3.1.3 icin ?
  • sorunsuz viberi buldum viber 2.0.4 10535
  • bende ki viber 2.2.0.2962 ve şimdilik sorunsuz çalısıyor.... ama malesef işcep sorununu bende çözemedim her nekadar müşteri hizmetleri ile defalarca görüşsem de imkan yok gibi. sadece uygun versiyonu bulmaya kalıyor herşey. sadece işcep için WD6 (ios 3.1.3 ile çalışan çakma ios6) yı kladırmak ta istemiyorum ...
  • Bu konuda billgisi olan yok galiba. gurunen o ki cepwap kullanmak simdlik en iyi yontem....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @sioglan -- 20 Ocak 2013; 9:54:57 >
  • Beyler selam,

bende işcep eski versiyonu var. çalışıyor. isterseniz paylaşabilirim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. yönlendirin yardımcı olayım.

selamlar

iphone 3g sürüm. 4.2.1
  • mail adresine o dosyayı atarsanız çok makbule geçer usta
  • rica etsem bana da atarmısın?
  • Hayat size guzel istediginiz surume yukselt yukselt dusur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.