Şimdi Ara

iOS 14 çoklu görev ekranı sızdı: iPhone'lara bölünmüş ekran özelliği mi geliyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jailbreak ile yapılan birşey bu video sazan editör biraz apple hakkında genel bilgin olsun
  • Oha gerçektenmi abi ?
    İphone 11 512 gb pro maks cihazıma gelir değil mi ?
    Vay be iyiki almışım aga bee.Malbayım beee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolunmus gorev yoneticisi desek daha dogru ve ideal bir yakistirma. Ben de sandim ki Windows gibi pencereler filan ekranda gezinecek ... Bu islerde Samsung tabletlerinde cok iyidir ..

• beş sene güncelleme veriyor ama beş sene geriden takip ediyor piyasayı

• iphone için çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama yinede güzel özellik
  • Bunu bildiğin miui arayüzünden araklamışlar resmen buna benzer miui 10 da vardı zaten

• İos 14 ne zaman çıkıcak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldırmaz diyen arkadaşlar neye göre kaldırmaz diyor acaba? 6 nesil öncesinin telefonu galaxy s4 te bile var bu özellik. 2013 teki telefondan bahsediyorum.

Iphone 5s bile kaldırabilir gerekli optimizasyonla. Fakat normalde bile pek kullanışlı bir özellik değilken küçük telefonda kimse kullanmaz.

• Elmaci kerizler
    .la biz bunu yilardir kullaniyoruz.

Xiaomi Redmi Note 7 den selamlar.

• Bence gelmez bu özellik iPhone yakışmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde hepsini kapa gelse.
  • Gözünüzü seveyim telefonda bir şey yaparken telefon çalarsa yukarıda bildirim olarak gözüksün. Çok zor olmasa gerek yapın artık şunu

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Tamam da adam sana bunu büyük yenilik olarak falan lanse etmemiş zaten ufak bir değişiklik olarak göstermiş.Yani bunu yıllardır kullanıyor olmanın bir üstünlüğü yok dostum sakin ol.

• Çoklu uygulama kullanabilme gelmeli.Bölünmüş ekran olarak 2 uygulamayı aynı anda yönetebilmeliyiz.Gelirse bir o benim için güzel özellik olur.

• Bu yenilik teknoloji dünyasınnı sarsacak
  • Buyuk bulus

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Redmi note 8 arka planda youtube caliyor bazi uygulamalari kullanirken hepsinde degil

• İnsanlar hep devrim özellikler bekliyor ama bunların nasıl çalıştıkları umurlarında değil. Bir şeyi ilk çıkarmak ne işe yarar? Önemli olan stabil olması. Ios zaten bu yüzden tercih ediliyor, kimse her şey ilk iphone'da diye gidip iphone almiyor.

• üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Bu özelliği 5-10 sene önce kullandık zaten. Ama pekte bir işe yarar yani yok. Aynı anda iki uygulama kullanabilme. Ya da pop-up video gelmeli iosa.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.