Şimdi Ara

iOS 13 bu akşam yayınlanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
11.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefona 11400 tl verip 2 yıl yazılım güncellemesi beklememekle övünmek. temiz kafalar gerçekten. ben o kadar para verdikten sonra evime gelip kendilerinin güncellemesi lazım.
  • Bekliyorum geçeceğğimmM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS 13 için biraz daha beklemeli. Hala birkaç yerde hatası var. iPhone 7 Plus kullanıcısıyım ve telefon ciddi ısınıyor arada. O yüzden imzalar kapanmadan geri dönüş yaptım 12’ye.

• bu sene beta yüklemedim hiç
  • iphone 8 ios 12.0 dan geçmeye değermi acaba?
  • ipsw ne zaman düşer
  • “Bu akşam” diye haber başlığı mı olur bari parantez içinde doğru düzgün tarih yazın. Haberin ne zaman yayınlandığını mı takip edeceğiz bir de.

• Bence 13.1 e kadar sabret gm sürümünü ana sürüm diye yayınlayacak olursalar bir kaç göze batan hatalar var hem uygulamalarda daha yeni güncellemelerle adapte oluyorlar 13.1 2 hafta sonra yayınlanacak

• 13.1 şuan beta olarak yayınlandı ve 13.0 a göre ciddi hata çözümü ve performans artışı var. 13.1 i bekleyin derim.

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    bana güncelleme her sene mart ,nisan aylarında geliyor .s6, s7 ,s8 ,s9 ,s10 ,s11 şeklinde devam edip gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torabi -- 19 Eylül 2019; 14:5:52 >
  • Betadan normal sürüme restoresiz geçiliyor muydu yaa. Hatırlamıyorum. Bayadır da takip etmiyorum böyle şeyleri yeni sistemlerden pek haberim yok 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPADos güncellemesinin dağıtıma çıkmasını bekliyorum.. bu sefer evrim geçirmiş olarak geliyor ✌️😎

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Androidler her ay güvenlik güncellemesi alıyor...

• En çok uygulamalara kayıt olurken fake adres olayı güzel olmuş birde dark mode için bekliyorum
  • dargmen kullanıcısına yanıt
    Kullanmıyorsan bu konuda işin ne?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.